warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oświetlenie

12
Jun

Dlaczego opłaca się wybierać oświetlenie LED-owe

Oprawy z kolekcji STEPS
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
W dwudziestym pierwszym wieku jest niesamowity wybór możliwości pod względem rewelacyjnego oświetlenia. Najrozmaitsze lampy stołowe, kinkiety, podłogowe, o barwie światła od klasycznej białej i żółcienia aż po wielobarwne – spośród tych wszystkich wariantów niewątpliwie każdy jest w stanie odnaleźć coś najkorzystniejszego dla siebie. Obecnie niewątpliwie warto zainwestować w żarówki LED – są one niezwykle ekonomiczne, a potrafią dostarczyć bardzo sporo światła.
25
Feb

Diody led, znaczy się coraz bardziej powszechna technologia. Czy ma wpływ na naszą kondycję? A jak owszem, to jak to się dzieje?

ledowy człowieczek
Autor: GillyBerlin
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie lampy są najlepsze? Czym się powinno odznaczać? Te zagadnienia bardzo często pojawiają się w momencie różnych dyskusji na ten temat? Temat jest niezwykle istotny, bo mówimy o wielu czynnikach, które mogą wpłynąć na nasze życie. Od oszczędzania na jakości oświetlenia kończąc.
Syndicate content