warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

oświetlenie

2
Feb

Jakie techniki oraz metody wykorzystuje branża oświetleniowa?

element ekranu LED
Autor: Nicolas Buffler
Źródło: http://www.flickr.com
Diody są aktualnie nierzadko wykorzystywane w różnych branżach. Nie określono jeszcze do końca ich możliwości, więc dobrze jest przyglądać się tworzonym za ich pomocą rozwiązaniom. Eksperci w zakresie oświetlenia twierdzą, że diody świecące będą używane w przyszłości, natomiast ekran led już niedługo spełniać będzie jeszcze więcej różnorakich funkcji. Dioda jako półprzewodnikowy przyrząd optoelektroniczny stosuje wydzielane promieniowanie, z tego powodu światło jest znakomicie widzialne.
12
Jun

Dlaczego opłaca się wybierać oświetlenie LED-owe

Oprawy z kolekcji STEPS
Autor: BRITOP Lighting
Źródło: BRITOP Lighting
W dwudziestym pierwszym wieku jest niesamowity wybór możliwości pod względem dobrego oświetlenia. Najrozmaitsze lampy stołowe, kinkiety, biurkowe, o barwie światła od klasycznej bieli i żółcienia aż po multikolorowe – wśród tych wszystkich wariantów bez wątpienia każdy może znaleźć coś doskonałego dla siebie. Obecnie niewątpliwie warto zainwestować w żarówki LED – są one wyjątkowo ekonomiczne, a potrafią dostarczyć bardzo wiele światła.
25
Feb

Diody led, znaczy się coraz bardziej powszechna technologia. Czy ma wpływ na naszą kondycję? A jak owszem, to jak to się dzieje?

ledowy człowieczek
Autor: GillyBerlin
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie oświetlenie jest najlepsze? Czym się powinno odznaczać? Tego typu pytania niezwykle często pojawiają się przy okazji rozmaitych dyskusji na ten temat? Temat jest niezwykle istotny, bo mówimy o wielu zagadnieniach, które wpływają na nasze życie. Od oszczędzania na jakości oświetlenia kończąc.
Syndicate content