warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konto bankowe

4
Dec

Rozejrzyjmy się za najzupełniej bezpłatnym kontem

Banknoty i monety
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Są rodzynki, Polacy, którzy ciągle nie mają konta w banku, lecz fakty są takie, iż trudno dzisiaj funkcjonować bez chociażby jednego konta osobistego. Wiadoma sprawa - zdecydowana większość pracowników dostaje swoje wynagrodzenie właśnie na konto bankowe. W dalszym ciągu funkcjonują emeryci, którym co miesiąc listonosz przynosi emeryturę, lecz nawet ta grupa społeczna coraz częściej korzysta z usług instytucji bankowych. Zresztą banki w naszym kraju nie powstały w 1989 roku, a więc po upadku PRL-u. Można śmiało powiedzieć, że bardzo szybko maleje liczba ludzi bez własnego konta bankowego i nie można powiedzieć, iż rozchodzi się w tym momencie tylko o schodzenie na tamten świat starszych roczników. Co zatem trzeba wiedzieć na temat kont bankowych?
4
Dec

Co trzeba zwłaszcza wiedzieć odnośnie konta bankowego?

metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Założenie konta bankowego to dzisiaj nic bardzo skomplikowanego. Może jeszcze kilka lat temu niemałą część Polaków stanowiły takie osoby, które tak jakby bały się kont, lecz na całe szczęście jest dzisiaj rok 2014, a więc tylko wielkie konserwy myślą zgoła odmiennie.
13
Nov

Jak osoby fizyczne i spore firmy mogą skutecznie odzyskać dług

dług
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Często słyszy się wypowiedź, że pieniądze powodzenia nie dają, trudno jednak przedstawiać sobie życie bez nich - przecież w supermarketach chleba nie wręczają za darmo. Kiedy portmonetka zaczyna świecić pustkami, niektóre osoby udają się do dalszego kuzynostwa albo wykonują telefon do znajomych. Z pewnością zbierają pieniądze na nowy samochód albo brakuje im 300 zł do piętnastego.
Syndicate content