warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konta

5
Feb

Zestawienia rachunków w ofercie banków - przydatne w dokonaniu wyboru

polskie banknoty
Autor: money pictures
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnym świecie ludzie zalewani są znaczną liczbą ofert różnego typu. Wypływa to na przykład z różnorodności funkcjonujących obecnie firm. Z tej znacznej ich ilości bierze się natomiast wysoki stopień konkurencyjności. Jeżeli nie ma się korzystnej, przyciągającej uwagę oferty, to właściwie na rynku produktów i usług się ginie. Z tej przyczyny zwykły człowiek potrzebuje wskazówek, które pomogą mu dobrać idealną dla siebie ofertę. Problem ten dotyczy na przykład usług oferowanych w bankach. W ostatnim czasie bowiem również w Polsce tworzonych jest bardzo wiele nowych banków, a także otwierają swoje placówki banki zagraniczne.
5
Dec

Najbardziej popularne usługi proponowane przez współczesne banki

Pieniądze
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Banki są instytucjami znanymi od bardzo dawna. Służą przede wszystkim do zabezpieczenia środków swoich klientów za pomocą umieszczania ich na kontach. Jest to właśnie najbardziej istotna rola tych instytucji także dzisiaj.
4
Dec

Darmowe konto wraz z kartą cieszą się zaufaniem pośród klientów

fragment karty kredytowej
Autor: Ed Ivanushkin
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszym rynku finansowym wciąż pojawiają się nowe możliwości. Ma to spore znaczenie dla prowadzących swoją działalność gospodarczą, ponieważ mogą odczuwać ogromny komfort dzięki stuprocentowo bezpiecznym kontom. Ponadto karta do konta jest atutem, ponieważ dzięki niej mogą dokonywać finansowych operacji bez żadnych ograniczeń. Szeroka gama ofert do wyboru ma przełożenie na podnoszenie się zainteresowania nowymi ofertami. Wskazane jest sprawdzić już teraz!
28
Oct

W jaki sposób rozpoznać korzystne konto bankowe?

Oszczędności, skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach już praktycznie nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez konta osobistego. Pozornie nie jest to zbyt znaczący wynalazek, jednak zdecydowanie ułatwił on codzienne życie i pozwolił na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Jeszcze kilkanaście lat temu konto osobiste mogło wydawać się czymś, co nie jest niezbędne do obracania osobistymi finansami, aktualnie zaś niemal nie ma już przedsiębiorstw, które wypłacają w innej formie miesięczną pensję (zatem konto osobiste stało się konieczne do otrzymania wynagrodzenia).
23
May

Jakie konto wybrać?

Wybór konta osobistego
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Propozycje banków dla indywidualnych klientów okazują się nadzwyczaj rozmaite, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. Współcześnie wiele chwilowych problemów finansowych mogą rozwiązywać przełomowe oferty kont osobistych. Często wystarczy tylko krótka wizyta do banku, by podpisać umowę na znakomitą ofertę konta osobistego. Jak jednak wybrać banki oferujące najlepsze konta?
Syndicate content