warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

konta

28
Oct

W jaki sposób rozpoznać korzystne konto bankowe?

Oszczędności, skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie już raczej nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez konta osobistego. Z pozoru nie jest to zbyt znaczący wynalazek, jednakże bardzo ułatwił on codzienne życie i pozwolił na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Jeszcze do niedawna konto osobiste mogło wydawało się być czymś, co nie jest konieczne do obracania swoimi finansami, aktualnie zaś niemal nie ma już przedsiębiorstw, które płacą w innej formie miesięczne wynagrodzenie (zatem konto osobiste stało się niezbędne do otrzymania wynagrodzenia).
23
May

Jakie konto wybrać?

Wybór konta osobistego
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Oferty banków dla indywidualnych klientów bywają się nadzwyczaj różnorodne, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. Współcześnie znaczną ilość tymczasowych problemów finansowych mogą rozwiązywać przełomowe oferty kont osobistych. Nieraz wystarczy jedynie krótka wizyta do banku, by zdobyć cudowną ofertę konta osobistego. Jak jednak wybierać banki oferujące najlepsze konta?
Syndicate content