warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

banki

8
Jun

Jak w razie pilnej potrzeby można zdobyć środki finansowe, jakie zalety mają szybkie pożyczki.

pożyczka
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Zarobki w naszym kraju nie pozwalają specjalnie na to, żeby robić jakieś wielkie oszczędności, niestety w dalszym ciągu dużo rodzin żyje z dnia na dzień praktycznie bez żadnych odłożonych pieniędzy. I jeżeli przydarzy u nich potrzeba zakupu czegoś nieplanowanego, to okazać się może, że będą musieli trochę pieniędzy pożyczyć.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy znajdujemy się w bardzo kłopotliwej sytuacji, musimy zadbać o szybką gotówkę. Istniejące na rynku instrumenty finansowe wychodzą naprzeciw osobom, które potrzebują pożyczyć niewielkie sumy i chcą skorzystać z szansy wzięcia pożyczki bez BIKu, jednak ludzi potrzebujący wyższych kwot, muszą wziąć pod uwagę inne rozwiązania.
24
Aug

Lokata, w której pieniądze można wybrać w każdej chwili, nie obawiając się utraty naliczonych odsetek, jako przykład nowoczesnego produktu

Lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie oferta banków jest wyjątkowo rozbudowana, a dodatkowo co rusz pojawiają się nowe produkty finansowe, które mają za zadanie zwiększyć nasze oszczędności albo umożliwiać zrealizowanie transakcji dzięki finansowaniu z zewnątrz. Konkurencja jeśli o to chodzi jest spora i banki usiłują co raz wprowadzać kolejne produkty, które pozwolą przyciągnąć im nowych i zatrzymać starych klientów. Jakie rozwiązania się proponuje?
28
Apr

Praktyczne finansowe rozwiązanie, które w dłuższej perspektywie czasowej oferuje korzyści

bankonoty i monety
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy chyba, bez względu na wiek i płeć chciałby, jeśli tylko to możliwe, nieco poprawić wygodę swojego życia. Nie mowa tu o rewolucji, lecz myślimy tu o niedużej zmianie, która mogłaby być dodatkiem do tego, co mamy obecnie.
Tags:
23
Apr

Innowacyjne propozycje pożyczek - prędka i prosta pożyczka na dowód lub sms

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Nieprzewidziane wydatki zdarzają się czasami każdemu z nas. Czasem musimy wydać ponadplanowe pieniądze na rachunki, innym razem na naprawę samochodu lub kupno jakiegoś sprzętu do domu albo mieszkania. W takiej sytuacji powinno się mieć zostawione pieniądze na czarną godzinę, niemniej nieraz zdarzają się lekko większe wydatki, jakie z trudnością przychodzi nam potem opłacić. Jakim sposobem więc uzyskać pieniądze na takie niezaplanowane sytuacje?
5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to najlepiej pójść z klientem do jakiejś kawiarni lub restauracji, żeby na spokojnie porozmawiać.
28
Oct

W jaki sposób rozpoznać korzystne konto bankowe?

Oszczędności, skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie już chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez konta osobistego. Z pozoru nie jest to przełomowy wynalazek, jednak znacznie uprościł on codzienne życie i pozwolił na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Jeszcze do niedawna konto osobiste mogło wydawało się być czymś, co nie jest potrzebne do obracania własnymi finansami, obecnie zaś praktycznie nie ma już firm, które płacą w innej formie miesięczną pensję (zatem konto osobiste stało się obligatoryjne do otrzymania wynagrodzenia).
15
Oct

Jakich rzeczy należy unikać, aby uniknąć egzekucji komornika

Pieniądze dla małych firm
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nieopłacanych zobowiązań dotyka wielu ludzi, często mogą się oni znaleźć w takiej sytuacji bez swojej winy. Wystarczy jakiś wypadek czy utrata zatrudnienia i pojawia się problem z systematycznym spłacaniem zobowiązań.
2
Sep

Z jakich przyczyn nie warto trzymać swoich finansów „pod poduszką”

polskie monety
Autor: Fox Wu
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, gromadzenie pieniędzy pod poduszką to cały czas zakres działań starszego pokolenia. Wykazującego niechęć na wizyty w banku i posługiwanie się bankomatem - sądząc, iż to po prostu nie ich epoka.
14
Jul

Pilnowanie spraw związanych ze regulowaniem zobowiązań finansowych.

windykacja należności
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Przestrzeganie spraw związanych ze spłatą zobowiązań finansowych jest tym, czego musi przestrzegać każdy nauczony odpowiedzialnego podejścia człowiek, jaki zadecydował na wzięcie kredytu albo pożyczkę. Nie ma albowiem mowy o sytuacji, w której ktoś brałby na siebie jakieś obciążenia pieniężne oraz nie był później w stanie w jakikolwiek sposób ich uregulować. Należy posiadać wiedzę, że gdy podpisuje się umowę o pożyczkę z kredytodawcą to jest obowiązek wyjątkowo przestrzegać tego, aby spłacać ją w terminie.
Syndicate content