warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

banki

8
Jun

Jak w razie pilnej potrzeby można zdobyć środki finansowe, jakie zalety mają szybkie pożyczki.

pożyczka
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Zarobki w naszym kraju nie pozwalają specjalnie na to, żeby jakoś specjalnie oszczędzać, niestety nadal wiele rodzin żyje z dnia na dzień w zasadzie bez żadnych odłożonych pieniędzy. I jeżeli pojawi się u nich potrzeba zakupu czegoś nieprzewidzianego, to może się okazać, że będą zmuszeni pożyczyć jakieś pieniądze.
8
Jun

Kredyty pod zastaw – jak się wykaraskać z kłopotliwej sytuacji finansowej? Ważne wiadomości.

kredyt
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy znajdujemy się w bardzo ciężkiej sytuacji, musimy zorganizować sobie szybką gotówkę. Będące na rynku instrumenty finansowe wychodzą naprzeciw osobom, jakie potrzebują zorganizować niewielkie sumy i chcą skorzystać z pożyczki bez BIKu, lecz osoby potrzebujące większych funduszy, muszą rozważyć inne rozwiązania.
24
Aug

Lokata, w której pieniądze można wybrać w każdej chwili, nie obawiając się utraty naliczonych odsetek, jako przykład nowoczesnego produktu

Lokata
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie oferta banków jest bardzo rozbudowana, a dodatkowo co chwila pojawiają się nowe produkty finansowe, mające za zadanie powiększać nasze oszczędności lub umożliwiać zrealizowanie transakcji dzięki finansowaniu z zewnątrz. Konkurencja pod tym względem jest duża i banki starają się co raz wymyślać kolejne produkty, pozwalające przyciągnąć im nowych i zatrzymać starych klientów. Jakie rozwiązania się proponuje?
28
Apr

Praktyczne finansowe rozwiązanie, które w dłuższej perspektywie czasowej oferuje korzyści

bankonoty i monety
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy chyba, bez względu na wiek i płeć chciałby, jeśli tylko to możliwe, nieco poprawić wygodę swojego życia. Nie mowa tu o rewolucji, lecz myślimy tu o niedużej zmianie, która mogłaby być dodatkiem do tego, co mamy obecnie.
Tags:
23
Apr

Innowacyjne propozycje pożyczek - prędka i prosta pożyczka na dowód lub sms

Pieniądze, Euro
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Niezaplanowane wydatki zdarzają się czasem każdemu z nas. Nieraz musimy wydać ponadplanowe pieniądze na rachunki, innym razem na naprawę samochodu lub nabycie jakiegoś sprzętu do domu lub mieszkania. W takiej sytuacji należałoby mieć zostawione pieniądze na czarną godzinę, niemniej nieraz zdarzają się trochę większe wydatki, jakie z trudnością przychodzi nam po pewnym czasie opłacić. Jakim sposobem więc pozyskać pieniądze na takie nieprzewidziane sytuacje?
5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to najlepiej pójść z klientem do jakiejś kawiarni lub restauracji, żeby na spokojnie porozmawiać.
28
Oct

W jaki sposób rozpoznać korzystne konto bankowe?

Oszczędności, skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie już raczej nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez konta osobistego. Z pozoru nie jest to zbyt znaczący wynalazek, jednakże bardzo ułatwił on codzienne życie i pozwolił na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Jeszcze do niedawna konto osobiste mogło wydawało się być czymś, co nie jest konieczne do obracania swoimi finansami, aktualnie zaś niemal nie ma już przedsiębiorstw, które płacą w innej formie miesięczne wynagrodzenie (zatem konto osobiste stało się niezbędne do otrzymania wynagrodzenia).
15
Oct

Jakich rzeczy należy unikać, aby uniknąć egzekucji komornika

Pieniądze dla małych firm
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nieopłacanych długów zaczyna dotykać wiele osób, często znajdują się oni w takich sytuacjach zupełnie niezamierzenie. Wystarczy dłuższa choroba czy strata pracy i pojawia się kłopot z systematycznym spłacaniem rat.
2
Sep

Z jakich przyczyn nie warto trzymać swoich finansów „pod poduszką”

polskie monety
Autor: Fox Wu
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety, gromadzenie pieniędzy pod poduszką to cały czas zakres działań starszego pokolenia. Wykazującego niechęć na wizyty w banku i posługiwanie się bankomatem - sądząc, iż to po prostu nie ich epoka.
14
Jul

Pilnowanie spraw związanych ze regulowaniem zobowiązań finansowych.

windykacja należności
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Przestrzeganie spraw połączonych ze spłatą kredytów jest tym, czego powinien dopilnować każdy bez wyjątku nauczony odpowiedzialnego podejścia człowiek, który zdecydował się na kredyt albo pożyczkę. Nie ma bowiem mowy o okoliczności, w jakiej ktoś brałby na siebie jakieś zobowiązania finansowe a także nie był następnie w mocy w żaden sposób ich uregulować. Trzeba posiadać wiedzę, że gdy podpisuje się umowę o kredyt z instytucją bankową to należy wyjątkowo przestrzegać tego, żeby spłacać ją o czasie.
Syndicate content