warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

podatek

19
May

Kasa fiskalna będzie teraz obowiązkowa

kasa fiskalna
Co musimy posiadać w firmie? Jeśli uruchamiamy swoją firmę, to musimy się liczyć z tym, że należy się nam wiele praw, lecz jednocześnie ciąży na nas dużo obowiązków, zatem powinno się z tym wszystkim dokładnie zapoznać. Jedynie wtedy będziemy również wiedzieli, co musimy posiadać we własnej siedzibie, by nie narażać się na żadne kary.
14
Apr

Rodzaje podatku PIT, które wylicza najwięcej mieszkańców naszego kraju

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Podatek PIT zwany też dochodowym, na pewno jest jednym z najczęstszych rzeczy, które mamy przed oczami, gdy słyszymy wyraz podatek. Nie ma jednak w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ jako jeden z małej liczby zobowiązań leży on w gestii pracownika, a nie zatrudniającego. Jednakże mało kto ma świadomość, że rodzajów PITu jest naprawdę dużo, z powodu tego że obywatele mają możność pobierania dochodów z różnych miejsc i inicjatyw gospodarczych.
15
Mar

Powinności osoby płacącej podatki. ABC rozliczenia PIT.

podatki
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Początek kolejnego roku to czas wymyślenia postanowień noworocznych, podejmowania zmian, wymyślania planów, planowania wakacji lub strategicznych zakupów. Początek nowego roku to również czas, gdy dokonujemy podsumowań minionego roku. Jednym z podsumowań, które musimy zrobić obowiązkowo, jest rozliczenie PIT.
13
Nov

Jak przedstawia się określenie odpowiedniego Urzędu Skarbowego

Podatek
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Istotnym obowiązkiem przedsiębiorcy jest składanie właściwych zeznań podatkowych do właściwego urzędu skarbowego. Ważne jest, aby jeszcze przed rozpoczęciem działania, podatnik zorientował się jaka jest właściwość miejscowa urzędu skarbowego do jakiego winien dostarczać wyznaczone zeznania.
16
Apr

Nie zapomnij rozliczeniu się z podatku dochodowego (PIT) za rok 2015

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy osiągany legalnie przychód, niezależnie od tego czy jest to przychód z pracy zawodowej, z renty czy też z emerytury musi pozostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, czyli w Pit 2016.
19
Dec

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie stać w długich kolejkach?

Kolejka
Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
Policzenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom sprawia dużo trudności. Mając to na względzie, postanowiliśmy zrobić łatwy w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Syndicate content