warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gotówka

28
Apr

Jakie znamy sposoby na to by zdobyć troszkę pieniędzy na niespodziewane wydatki? W jakie miejsca można się udać?

pieniądze
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy czasami potrzebuje dodatkowej gotówki. Bywają różne sytuacje w życiu z tego powodu nie można twierdzić, iż nas to nigdy nie spotkało, dlatego też pewnie nie dotknie. Gdy już jednak tak będzie warto wiedzieć skąd taką gotówkę można załatwić. Jakie pomysły mogą być pomocne by zdobyć pieniądze na niespodziewane wydatki? Na pewno sporo ludzi posiada w domu przedmioty, jakie nie są już nam potrzebne. Niekoniecznie dlatego, iż są zepsute albo niemodne.
5
Feb

Pożyczki gotówkowe bez bik znacznie częściej będą proponowane od ręki - czytaj więcej.

pożyczka
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiemy gdzie pożyczać pieniądze?
Istnieją takie momenty, w których jest tak, że niespodziewanie konieczna nam okazuje się być większa suma gotówki, bez której nie będziemy mogli wypełnić własnych pomysłów. Od czasu do czasu jesteśmy w stanie pożyczyć ją od familii, lub znajomych, ale czasem musimy korzystać ze wsparcia różnorakich miejsc proponujących nam pożyczkę pieniędzy. Lecz czy powiemy, do kogo musimy się udać, aby wszystko działo się szybko oraz nie oczekiwało od nas zaprezentowania zbyt dużej ilości dokumentów?
28
Oct

Pożyczka via sms, czyli prędki sposób na to, jak dostać niezbędne nam środki

pożyczki
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Wyremontowanie pokoju, niespodziewana naprawa auta czy początek roku szkolnego to sytuacje, w których często prędko niezbędne są nam środki na koncie. Najlepiej jest, jeżeli wcześniej udało się coś odłożyć i teraz, kiedy pojawiły się większe wydatki, możemy korzystać ze zgromadzonych pieniędzy. Gorzej pokazuje się sytuacja, kiedy na koncie brak środków, a do wypłaty jeszcze daleko.
4
Aug

Nowe propozycje produktów finansowych takich jak szybka chwilówka bez zaświadczeń są doskonałe dla osób, które potrzebują mieć pieniądze natychmiast

pożyczka
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W tym momencie mnóstwo banków oraz instytucji pieniężnych oferuje swoim konsumentom różnego typu kredyty i pożyczki, jakie da się spożytkować na budowę domu albo kupno sprzętu elektronicznego. Przed podjęciem decyzji wskazane jest, aby sprawdzić konkurencyjne firmy, tak aby wybrać jak najatrakcyjniejszą dla nas propozycję.
19
May

Różne metody na zdobycie dodatkowej gotówki

szybka pożyczka pozabankowa
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu człowieka bywa dużo sytuacji, w których zachodzi konieczność uzyskania dodatkowej porcji środków. Do przypadków takich należą przykładowo choroby, wymagające nabywania kosztownych leków. Poza tym gotówka nierzadko potrzebna jest na uskutecznienie niezbędnych wyjazdów, przykładowo za granicę. Gotówkę można uzyskać na różne sposoby.
26
Jun

Możemy spełnić swoje marzenia

kredyty gotówkowe
Autor: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej dzieje się tak, że pożyczamy gotówkę, od czasu do czasu od familii, a czasami z banku, gdyż nie pragniemy czekać aż zbierzemy potrzebną wartość, która dopomoże nam wypełnić marzenia, jedynie chcemy konkretną rzecz mieć już oraz natychmiast. Jednak jeśli nie chcemy utracić na takiej pożyczce, to musimy rzetelnie sprawdzić co nam ona proponuje i w jaki sposób będzie przebiegała jej spłata.
Syndicate content