warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koszt

15
Jan

Roczna deklaracja podatkowa PIT 2017

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Termin, forma jak też czas składania oświadczenia podatkowego mogą być problemem podatnika. Należy zatem wiedzieć, czy małe przychody i płace także zmuszają do rozrachunku rocznego? Do kiedy należy oddać roczny PIT 2017? Kłopotem może być także dobór formy - czyli czy trzeba deklarację złożyć papierowo, posłać pocztą czy też może elektronicznie.
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś dużo osób zajmuje się wynajmem mieszkań czy innych lokali usługowych, takich jak biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą faktycznie niezwykle opłacalną, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada możność sprzedania mieszkania, w jakim nie mieszka, natomiast rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i bezsprzecznie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Niemniej jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu sprawach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
24
Sep

W jaki sposób nabyć tanio gażety?

Sprzedaż
Autor: www.freeimages.com
Źródło: www.freeimages.com
Fakt posiadania przez nas niesłychanie nowoczesnych RTV z pewnością jest powodem do dumy. W ten sposób w pewnym sensie manifestujemy swoją zasobność portfela, która raz za razem jak najbardziej jest wybitnie zróżnicowana, niemniej natomiast każdy lubi, kiedy jego dochody są e w pewien sposób widoczne dla osób z zewnątrz.
13
Aug

W jaki sposób zredukować wydatki w firmie? Jest na to sposób - outsourcing IT

switch
Autor: emtcoz
Źródło: http://www.flickr.com
Outsourcing IT tłumaczy się na przejmowaniu części lub całości działalności przedsiębiorcy na obszarze informatycznym. Dzięki temu procesowi producenci mogą się skoncentrować na swoim podstawowym interesie, podwyższając tym samym swoją wyższość nad konkurencją. Ułatwia zmniejszenie swoich kosztów operacyjnych przy równoczesnym podwyższeniu wartości prac komputerowych. Różnorodność celów outsourcingu wskazuje, że te cele nie mogą być zmniejszone wyłącznie do celów gospodarczych, a szczególnie jak to się powszechnie uważa, do zmniejszenia wydatków.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą optymalnie pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami określonymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej prekursorskich rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Warto mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content