warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koszt

15
Jan

Roczna deklaracja podatkowa PIT 2017

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Termin, forma jak też czas składania deklaracji podatkowej mogą być ambarasem podatnika. Należy więc wiedzieć, czy małe przychody i płace również zmuszają do rozrachunku rocznego? Do kiedy powinniśmy oddać roczny PIT 2017? Kłopotem może być też dobór formy - a więc czy musimy deklarację dostarczyć papierowo, wyekspediować pocztą czy może elektronicznie.
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie masa osób zajmuje się wynajmem mieszkań bądź innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą naprawdę niezwykle dochodową, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i na pewno najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Aczkolwiek jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu kwestiach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
24
Sep

W jaki sposób nabyć tanio gażety?

Sprzedaż
Autor: www.freeimages.com
Źródło: www.freeimages.com
Fakt posiadania przez nas niesłychanie nowoczesnych RTV z pewnością jest powodem do dumy. W ten sposób w pewnym sensie manifestujemy swoją zasobność portfela, która raz za razem jak najbardziej jest wybitnie zróżnicowana, niemniej natomiast każdy lubi, kiedy jego dochody są e w pewien sposób widoczne dla osób z zewnątrz.
13
Aug

W jaki sposób zredukować wydatki w firmie? Jest na to sposób - outsourcing IT

switch
Autor: emtcoz
Źródło: http://www.flickr.com
Outsourcing IT polega na przejmowaniu części lub całości działalności klienta w obszarze IT. Dzięki temu procesowi szefowie firm mogą się skupić na swoim podstawowym biznesie, podwyższając tym samym swoją przewagę konkurencyjną. Umożliwia zoptymalizowanie swoich kosztów operacyjnych przy równoległym wzrostu jakości prac komputerowych. Różnorodność celów outsourcingu wskazuje, że cele te nie powinny być zredukowane tylko do celów gospodarczych, a szczególnie jak to się popularnie uważa, do zmniejszenia kosztów.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą optymalnie pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami określonymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej prekursorskich rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Warto mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content