warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

koszt

9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo osób zajmuje się najmem mieszkań czy też innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Dzierżawienie komuś lokalu jest rzeczą istotnie nadzwyczaj dochodową, bowiem jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i z pewnością najlepszym rozwiązaniem jest właśnie wypożyczenie lokalu innej osobie. Niemniej jednak jeżeli decydujesz się na taki krok to niewątpliwie musisz pamiętać o wielu sprawach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
24
Sep

W jaki sposób nabyć tanio gażety?

Sprzedaż
Autor: www.freeimages.com
Źródło: www.freeimages.com
Fakt posiadania przez nas niesłychanie nowoczesnych sprzętów multimedialnych bez wątpliwości jest powodem do dumy. W ten sposób bez mała manifestujemy swoją zasobność portfela, która w szeregu przypadków rzecz jasna jest niezwykle zróżnicowana, niemniej natomiast każdy lubi, kiedy jego dochody są e w pewien sposób widoczne dla osób z zewnątrz.
13
Aug

W jaki sposób zredukować wydatki w firmie? Jest na to sposób - outsourcing IT

switch
Autor: emtcoz
Źródło: http://www.flickr.com
Outsourcing IT polega na przejęciu części lub całości pola działania klienta na obszarze IT. Dzięki temu procesowi klienci mogą się skoncentrować na swoim pierwszoplanowym biznesie, podwyższając tym samym swoją przewagę konkurencyjną. Umożliwia zmniejszenie swoich kosztów operacyjnych przy równoległym powiększeniu wartości usług komputerowych. Różnorodność celów outsourcingu wykazuje, że te cele nie mogą być zredukowane tylko i wyłącznie do celów gospodarczych, a w szczególności jak to się popularnie utrzymuje, do redukcji kosztów.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo firm, poza kłopotami ze swoją bieżącą działalnością, w czasie której muszą ciężko pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma przeróżnego typu trudności związane z obowiązkami narzuconymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Należy mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do magazynowania wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe kłopoty m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content