warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

opłata

25
Sep

Ulgi na kupno kas fiskalnych

kasa fiskalna
Kiedy podejmujemy decyzje o kupnie kasy fiskalne mamy świadomość, że to drogi biznes. Ale nie zawsze mamy świadomość, że można dostać ulgę z powodu kupna takiej kasy. Kupno jednej kasy bywa czasem kłopotliwe, ale kiedy jesteśmy zmuszeni, by kupić więcej niż jedną kasę fiskalną, wtedy rzeczywiście zaczynamy się zastanawiać, czy budżet naszego przedsiębiorstwa to wytrzyma.
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś dużo osób zajmuje się wynajmem mieszkań czy innych lokali usługowych, takich jak biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą faktycznie niezwykle opłacalną, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada możność sprzedania mieszkania, w jakim nie mieszka, natomiast rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i bezsprzecznie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Niemniej jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu sprawach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
Syndicate content