warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

opłata

25
Sep

Ulgi na kupno kas fiskalnych

kasa fiskalna
Gdy podejmujemy decyzje o kupnie kasy fiskalne mamy świadomość, że to drogi biznes. Ale nie zawsze jesteśmy świadomi, że możemy dostać ulgę z powodu kupna takiej kasy. Kupno jednej kasy bywa czasem kłopotliwe, ale kiedy jesteśmy zmuszeni, by kupić więcej niż jedną kasę fiskalną, wtedy rzeczywiście zaczynamy się głowić, czy budżet naszego przedsiębiorstwa to wytrzyma.
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie masa osób zajmuje się wynajmem mieszkań bądź innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą naprawdę niezwykle dochodową, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i na pewno najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Aczkolwiek jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu kwestiach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
Syndicate content