warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

cena

5
Feb

Z jakiego powodu przedsiębiorstwa które proponują zbyt niskie ceny za sprzątanie bardzo psują wizerunek tego rynku.

Sprzątanie
Autor: Nick Webb
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzątanie w obiektach i budynkach jest bardzo istotne, choć przez wiele osób mało dostrzegane. Tak zresztą ma być, przy sprawnej ekipie która się będzie zajmować sprzątaniem widoczne będą jedynie rezultaty ich pracy, czyli lśniące posadzki, odkurzone dywany i pachnące ubikacje. Jeśli jednak przy wejściu do obiektu ktoś się potknie o porozrzucane papiery, to jest to najlepszy znak na to, że jednak coś szwankuje ze sprzątaniem.
28
Apr

Jakie znamy sposoby na to by zdobyć troszkę pieniędzy na niespodziewane wydatki? W jakie miejsca można się udać?

pieniądze
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy czasami potrzebuje dodatkowej ilości pieniędzy. Bywają najróżniejsze sytuacje w życiu dlatego nie możemy twierdzić, że nas to nigdy nie spotkało, dlatego też zapewne nie dotknie. Kiedy już jednak tak się stanie warto wiedzieć skąd taką gotówkę można załatwić. Które pomysły mogą być pomocne by zdobyć pieniądze na nagłe wydatki? Z pewnością sporo osób posiada w domu rzeczy, jakie nie są już nam potrzebne. Niekoniecznie dlatego, iż są zepsute lub też wyszły z mody.
28
May

Realizujemy szkolenie we Wrocławiu – jak wybrać salę?

Sala szkoleniowa
Autor: SAIS Programme
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław to miasto doskonale rozbudowane w każdym obszarze gospodarki. Z łatwością można w nim przygotować konferencję biznesową, lub przyjęcie ślubne. Jak jednak w bogactwie możliwości znaleźć tę najlepszą?
15
May

Tanie akcesoria biurowe - Polski producent

Artykuły biurowe
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite artykuły biurowe są konieczne w bardzo wielu zakładach pracy. Są koniecznym wyposażeniem wielu punktów drukarskich, biur, wielu firm, często są niezbędne także w uczelniach , jak również sekretariatach – chociaż są wprawdzie niepozorne, przydają się w trakcie różnych prac manualnych i powiązanych z segregowaniem dokumentów.
11
May

Jak najlepiej będzie szukać firmy zajmującej się sprzątaniem, o czym powinno się pamiętać podczas wyboru

Telebim
Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Właściciele budynków coraz chętniej korzystają z dobrze zorganizowanych usług sprzątaniowych, oferowanych przez najróżniejsze firmy które się tym zajmują. Lecz wybranie dobrej firmy wcale nie jest łatwe, bo może być przy tym parę pułapek. Najlepszą metodą będzie znalezienie kogoś poleconego, rekomendacja od zadowolonego klienta daje dużą pewność, że usługi będą wykonane w odpowiedni sposób.
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie masa osób zajmuje się wynajmem mieszkań bądź innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą naprawdę niezwykle dochodową, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i na pewno najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Aczkolwiek jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu kwestiach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
4
Feb

Znakomite Oferty nowoczesnych monitorów led

ekran led
Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media
Każdej osobie bardzo zależy teraz na znakomitej jakości oglądanego na ekranie albo też w telewizji obrazu. Niestety, podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej ważkich wyborów co do nabywania doskonałych ekranów do komputera lub telewizora nie jest aktualnie banalne. Przy nabywaniu telewizora potrzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele różnych czynników, jakie czasami są w stanie wydawać się laikom niejasne. Przed wszystkim najlepiej jest uwzględnić przekątną ekranu, jak również wybrać tylko najlepsze marki. Warto tu zaciekawić się przykładowo czymś takim jak dobry oraz współczesny ekran LED.
19
Dec

Jakość albo cena - czyli dlaczego najczęściej opłaca się kupić towar nieco droższy lecz markowy

cena
Autor: Alex Liivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób kupując coś na swoje potrzeby patrzy w pierwszej kolejności na cenę. Jednak często takie wybory mogą się okazać dużo droższe, bo najniższe ceny często idą w parze z nie najwyższą jakością, i po niedługim czasie używania trzeba kupować coś ponownie. Tymczasem zakup produktów nieco droższych, lecz dużo lepszej jakości spowoduje, że mogą one posłużyć one znacznie dłużej niż ich tania konkurencja.
4
Jun

Transport na terenie Ukrainy

tir
Źródło: flickr.com
W nowym tysiącleciu należy zawsze zatroszczyć się o bezpieczny i pewny transport. Znaleźć takich ludzi, którym będzie można bez obaw zaufać na długie lata. Wybierając przewoźnika, któremu powierzy się towar najpewniej postępować powoli. W razie kłopotów ze odszukaniem takiej firmy wiele mogą pomóc doświadczeni specjaliści ,jak również osoby z branży. Najpewniej w razie różnorodnych problematycznych spraw powiązanych z transportem nie zwlekać zbyt długo i zaczerpnąć kilku istotnych porad w określonych kwestiach.
Syndicate content