warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biura

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można śmiało powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by założyć firmę! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mają okazję rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w biznesie jest spore, to i tak powinniśmy sobie poradzić.
5
Feb

W jaki sposób pracuje się w branży IT

inżynier informatyki
Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie jednym ze znamiennych wyróżników naszych czasów jest fakt, że większość zadań, które dotychczas wymagały dużego nakładu pracy, udało się zmodyfikować, co przełożyło się bezpośrednio zarówno na szybkość tempa pracy, jak i na jej jakość.
29
Dec

Masz problem z kwestiami rachunkowymi? Nie masz pojęcia jak się do nich zabrać? Mamy na to metodę!

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Faktem jest, iż każdy kto ma własną działalność musi w wyznaczonych chwilach rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Jest tak także, kiedy trzeba przelać konkretne kwoty finansowe do ZUSu. Tego rodzaju sytuacjezazwyczaj pojawiają się dość często, kiedy jesteśmy zmuszeni okazać właściwie wypełnione dokumenty. Zazwyczaj jednak mnóstwo przedsiębiorców nie posiada czasu ani wiedzy, by się tym zająć. Cóż w tego typu sytuacji robić?
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś dużo osób zajmuje się wynajmem mieszkań czy innych lokali usługowych, takich jak biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą faktycznie niezwykle opłacalną, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada możność sprzedania mieszkania, w jakim nie mieszka, natomiast rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i bezsprzecznie najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Niemniej jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu sprawach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale też to, w jakim miejscu odbywa się spotkanie. Jeżeli biuro jest zaniedbane to klient raczej nie będzie miał dobrego zdania o nas i o naszej firmie, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Tak, więc jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła odpowiedniego miejsca do spotkań z klientami, to najlepiej iść z klientem do którejś kawiarni lub restauracji, żeby w przyjemnych warunkach porozmawiać.
10
Oct

Gdy nasza firma się rozwija, trzeba zainwestować w komfortowe biuro

szklane biurowce
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo w dzisiejszych czasach wszyscy chcą mieć własnościowe mieszkanie lub dom. Jest też grono osób, które natychmiast potrzebują lokalu, w którym może być siedziba ich działalność. W dużych miejscowościach wynajem powierzchni biurowych to norma. W wielu miejscach można zauważyć informacje związane z wynajmem apartamentów.
Syndicate content