warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biura

9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo osób zajmuje się najmem mieszkań czy też innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Dzierżawienie komuś lokalu jest rzeczą istotnie nadzwyczaj dochodową, bowiem jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i z pewnością najlepszym rozwiązaniem jest właśnie wypożyczenie lokalu innej osobie. Niemniej jednak jeżeli decydujesz się na taki krok to niewątpliwie musisz pamiętać o wielu sprawach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to najlepiej pójść z klientem do jakiejś kawiarni lub restauracji, żeby na spokojnie porozmawiać.
10
Oct

Gdy nasza firma się rozwija, trzeba zainwestować w komfortowe biuro

szklane biurowce
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiemy w obecnych czasach każdy chce mieć własnościowe mieszkanie lub dom. Jest również grono osób, które na gwałt potrzebuje lokalu, w którym mogłaby być siedziba ich firmy. W większych miejscowościach wynajem powierzchni biurowych to norma. W różnych miejscach widać informacje dotyczące wynajmu apartamentów.
Syndicate content