warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

biura

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chciałbyś zainwestować własne pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że alternatyw jest bardzo wiele. Weźmy chociażby pod uwagę to, aby otworzyć biznes! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mogą rozwinąć skrzydła. I choć ryzyko w biznesie jest duże, to tak czy siak musimy sobie poradzić.
5
Feb

W jaki sposób pracuje się w branży IT

inżynier informatyki
Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie jednym ze znamiennych atrybutów naszych czasów jest fakt, że większość zadań, które dotychczas wymagały dużego nakładu pracy, zdołano zmodyfikować, co przełożyło się wprost zarówno na szybkość tempa pracy, jak i na jej efektywność.
29
Dec

Masz problem z kwestiami rachunkowymi? Nie masz pojęcia jak się do nich zabrać? Mamy na to metodę!

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Faktem jest, iż każdy kto ma działalność gospodarczą jest zobowiązany w pewnych porach rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Tak się dzieje też, gdy jesteśmy zobligowani przelać odpowiednie kwoty pieniędzy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Tego rodzaju sytuacjezazwyczaj pojawiają się bardzo często, kiedy musimy pokazać wybrane uzupełnione dokumenty. Przeważnie jednak wielu przedsiębiorców nie ma czasu ani wiedzy, by się tym zająć. Co w tego typu sytuacji robić?
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie masa osób zajmuje się wynajmem mieszkań bądź innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Wypożyczanie komuś lokalu jest sprawą naprawdę niezwykle dochodową, ponieważ jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i na pewno najlepszym rozwiązaniem jest właśnie użyczenie lokalu innej osobie. Aczkolwiek jeżeli decydujesz się na taki krok to na pewno musisz pamiętać o wielu kwestiach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką przedsiębiorstwa jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, w jakim miejscu odbywa się rozmowa. Jeśli biuro jest zaniedbane to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o naszej firmie, a co za tym idzie nie będzie chętny by z nami robić interesów. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie posiada reprezentatywnego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to naprawdę warto pójść z klientem do którejś kawiarni albo restauracji, żeby na spokojnie przeprowadzić rozmowę.
10
Oct

Gdy nasza firma się rozwija, trzeba zainwestować w komfortowe biuro

szklane biurowce
Autor: pang yu liu
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiemy w obecnych czasach wszyscy chcą mieć własne cztery kąty. Jest też sporo osób, które na gwałt potrzebuje lokalu, gdzie mogłaby być siedziba ich działalność. W dużych miastach wynajem powierzchni biurowych to standard. W wielu miejscach można zauważyć informacje dotyczące wynajmu apartamentów.
Syndicate content