warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomość

17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, przestronnej kuchni, w jakiej będą mogły zjeść posiłek w gronie rodziny oraz werandy, na jakiej w ciepłe popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, więc dobrze jest zorientować się, w jaki sposób mamy się o niego ubiegać, jeżeli w niedługim czasie zamierzamy rozpocząć działania związane z podpisaniem umowy.
29
Apr

Tradycyjne prawo nieruchomości wyraźnie wyznacza jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z zakupem domu wiąże się gro spraw formalnych, od pozyskania kredytu zacząwszy, natomiast na umowach dzierżawy kończąc. Żeby nie popełnić błędów w formalnościach najlepiej jest udać się do eksperta, który potrafi wesprzeć oraz doradzić jak najlepiej w każdej sprawie dotyczącej nieruchomości i nimi dysponowania. Dzięki temu dużo łatwiej jest przedrzeć się przez rozliczne prawne zakresy, jakie umieją nadzwyczaj wydłużyć kompletny przebieg pozyskiwania mieszkania albo sprzedaży posiadłości.
Syndicate content