warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomość

17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły jeść posiłek wraz z najbliższymi i werandy, na której w ciepłe popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, zatem warto jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego starać, jeśli w niedługim czasie mamy zamiar zacząć działania związane z podpisaniem umowy.
29
Apr

Tradycyjne prawo nieruchomości wyraźnie wyznacza jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z kupnem lokum wiąże się sporo kwestii urzędowych, od uzyskania kredytu począwszy, a na umowach dzierżawy kończąc. By nie popełnić błędów w formalnościach najdoskonalej jest skierować się do eksperta, który zdoła pomóc oraz doradzić jak najlepiej w wszelkiej sprawie dotyczącej nieruchomości i nimi zarządzania. Wskutek tego zdecydowanie łatwiej będzie przebrnąć przez rozliczne prawne aspekty, jakie umieją nadzwyczaj wydłużyć cały proces pozyskiwania mieszkania czy też sprzedaży posiadłości.
Syndicate content