warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zarządzanie

5
Dec

Szkolenia w zakresie zarządzania sobą w czasie

Szkolenie pracownika
Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj wiele osób może odczuwać zagubienie. Kolejne możliwości są dostępne bezproblemowo i nic nie stoi na przeszkodzie, by z nich korzystać. Wciąż oferowane są różnego rodzaju szkolenia tematyczne, co mają na celu sporą pomoc w organizacji swojej kariery i życia w ogóle. Przykładowo szkolenia zarządzanie sobą w czasie znajdują spore zainteresowanie również w kręgach biznesmenów, dla których czas jest szczególnie ważny.
11
Sep

Co ma wpływ na sprawne działanie firmy? Nowoczesne rozwiązania wpływające na wydajność sprzedaży

narada biznesowa
Autor: North Atlantic Division
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie funkcjonowanie firmy powinno być oparte na najnowocześniejszych technologiach, bez których dana firma mogłaby pozostać daleko w tyle za skutecznie rozwijającymi się przedsiębiorstwami. Należy mieć świadomość, jak ważną rolę pełnią profesjonalne systemy, jakie niezmiernie usprawniają zarządzanie różnymi projektami.
4
Dec

Jakim sposobem jesteśmy w stanie podnieść własną efektywność?

szkolenia
Autor: Dirk Vorderstraße
Źródło: http://www.flickr.com
Statystyki wyraźnie pokazują, że większość z nas jest zatrudnienia na etacie w firmach. Jest to bowiem w największym stopniu stała forma wykonywania przez nas pracy, która na dodatek gwarantuje nam stabilność oraz życie na godnym poziomie. Niemniej tymczasem w wielu przypadkach nasze oczekiwania płacowe w szeregu przypadków są wyraźnie wyższe od warunków, które są nam proponowane przez pracodawcę. Najlepszym środkiem do poprawienia tej sytuacji wydaje się być w następstwie tego uzyskanie awansu, dzięki czemu zyskamy nie tylko profity pieniężne, ale dodatkowo pozycję społeczną. Wielu z nas pomimo tego wie, że przekonanie naszego szefostwa do podwyżki oraz awansu zawodowego jest niewątpliwie trudnym zadaniem.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z usług przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt znane, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego modelu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie nieruchomościami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to jednak tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela nieruchomości.
5
Sep

Możliwości a szkolenie prince2 – dokładny opis

Biznes, mężczyźni
Autor: Biuro Prasowe Starter
Źródło: Biuro Prasowe Starter
Obecnie znanych jest wiele metod, dzięki czemu można skutecznie oraz bezproblemowo zarządzać rozmaitymi projektami. Dawane obecnie na rynku możliwości wpisują się w aktualne wymogi zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Biorąc pod uwagę szkolenia prince2 zdecydowanie jest w czym wybierać. Prezentowane aktualnie na stronie naszych specjalistów możliwości są bardzo rozbudowane, więc warto zaznajomić się z aktualnie oferowanymi rozwiązaniami. Zarządzanie projektami oparte na produktach i jego nauka gwarantowane.
1
Sep

Lean Management czyli w jaki sposób najszybciej poprawić wyniki w firmie

szkolenie
Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Sukces dużego przedsiębiorstwa przede wszystkim zależy od umiejętności kadry zarządzającej. Tymczasem dobre przywództwo czasami nie wystarcza. Wtedy trzeba zastosować odpowiednie procedury, dzięki którym zmodernizuje się działanie firmy. Jak wiadomo firmę tworzą przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak usługi oraz cały proces zarządzania. Aby znacząco zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa trzeba podejść do tematu kompleksowo.
Syndicate content