warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

program

5
Feb

Czy w małych firmach będzie się opłacało uruchomienie systemu zarządzającego elektronicznym obiegiem dokumentów.

księgowa przy pracy
W wielu firmach można niekiedy trafić na sytuację, gdy ktoś poszukuje gorączkowo jakiegoś papieru wędrując pomiędzy pokojami. I będzie dobrze, jeżeli taki dokument w pewnej chwili się odnajdzie, bo czasami bywa też i tak, że niestety zaginie na dobre.
2
Feb

Szkolenia ISO – czemu cieszą się dzisiaj tak dużą popularnością i czy rzeczywiście warto z nich korzystać?

kurs
Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek szkoleń rozwija się obecnie naprawdę dosyć szybko. Dlaczego? Najczęściej przez wzgląd na fakt, że firmy i osoby prywatne świetnie zdają sobie sprawę z tego, że inwestycja w kapitał ludzki ma podstawowe znaczenie. Pracownicy muszą cały czas podnosić własne kwalifikacje, aby sprostać potrzebom współczesnego rynku pracy i być interesującym dla potencjalnych pracodawców.
15
Jan

Jak szybko i bez problemów wypełnić pit? O jakich kwestiach jednocześnie należy pamiętać?

zestawienie płac w firmie
Autor: La Manade
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku każdy z nas musi wypełniać deklarację podatkową, czyli pit. Nie za bardzo to lubimy, gdyż wiążę się to z wizytą w skarbówce Stop! Tak było w przeszłości, aktualnie możemy skorzystać z pit online. Jedno z pewnością się nie zmieniło, ponieważ nie za bardzo lubimy to robić, ale aktualnie łatwiej pokonać swoją niechęć, gdyż dzięki sieci robimy to bardzo sprawnie i we własnym domu. Żegnajcie więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu nigdy wcześniej nie było tak proste.
15
Jan

Poszukujesz świetnego programu, który będzie w stanie Ciebie rozliczyć – zobacz, co oferuje rynek

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Czy jest się osobą fizyczną, czy ma się firmę – każdy Polak musi co roku rozliczyć się ze Skarbówką z dochodów, jakie uzyskał. To szybkie? Grono obywateli Rzeczypospolitej Polskiej stwierdzi, że tak. Wielu jednakże sądzi, że niestety nie.
15
Jan

Jak obecnie można rozliczyć pit z zastosowaniem Internetu?

posady
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Internet jest coraz bardziej pomocny, jeśli chodzi o szeroko pojęte deklaracje podatkowe. Współcześnie rozliczenie pitów online to opcja udostępniona dla każdego potencjalnego konsumenta, z której chętnie korzystają obywatele naszego kraju w każdym wieku.


Błyskawiczne rozliczenie pit 2016 online jest jak najbardziej możliwe, wystarczy jedynie postawić na jeden spośród najrozmaitszych programów dedykowanym podatnikom.
5
Dec

Programów do wyliczenia przychodów można odnaleźć wiele

psycholog
Źródło: flickr.com
Posiadamy możliwość wybrania starszych, dawno wykorzystywanych albo też wykonania rozliczenia na podstawie tych zupełnie nowych.


Nie ma w tym punkcie mowy o braku rozmaitości.
Tags:
9
Mar

Jakim sposobem poprawnie rozliczać PIT-36?

rozliczenia PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
PIT-36 składają osoby, jakie co najmniej część dochodów otrzymywały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc jednostki, które samodzielnie powinny obliczyć zaliczkę na podatek, jaką następnie muszą w odpowiednim czasie wpłacić do danego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 zdoła być dla wielu ludzi trudne, w szczególności jeżeli nie czujemy się za pewnie w sprawach podatkowych. Jednak istnieje sposób, by bez trudności i szybko rozliczyć swój PIT.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w konkretnym roku podatkowym miał jakiś dochód zobowiązany jest pamiętać, że obowiązujące w Polsce prawo podatkowe wiąże się z obowiązkiem rozliczenia się z Urzędem Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może zakończyć się poważnymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które zadaje sobie naprawdę bardzo wiele osób. Powinno się jednak wiedzieć, że obecnie odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest bez wątpienia zaskakująco prosta.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różnorakie sprawy papierkowe – praktycznie każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś uzupełniać, stale się z czegoś rozliczać. Ale także zwykli ludzie przynajmniej raz na rok muszą wypełnić PIT.
13
Aug

Informatyka Wrocław przyciąga wielką rzeszę studentów

podłączenie informatyczne
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Mocno oblegana będzie informatyka Wrocław przewodzi tu w rankingach
Syndicate content