warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

program

5
Feb

Czy w małych firmach będzie się opłacało uruchomienie systemu zarządzającego elektronicznym obiegiem dokumentów.

księgowa przy pracy
W wielu firmach można niekiedy trafić na sytuację, gdy ktoś poszukuje gorączkowo jakiegoś papieru wędrując pomiędzy pokojami. I będzie dobrze, jeżeli taki dokument w pewnej chwili się odnajdzie, bo czasami bywa też i tak, że niestety zaginie na dobre.
2
Feb

Szkolenia ISO – czemu cieszą się dzisiaj tak dużą popularnością i czy rzeczywiście warto z nich korzystać?

kurs
Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek szkoleń rozwija się dziś faktycznie bardzo szybko. Dlaczego? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że firmy i osoby prywatne doskonale zdają sobie sprawę z tego, że inwestycja w kapitał ludzki ma podstawowe znaczenie. Pracownicy muszą stale podnosić swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom współczesnego rynku pracy i być atrakcyjnymi dla przyszłych pracodawców.
15
Jan

Jak szybko i bez problemów wypełnić pit? O jakich kwestiach jednocześnie należy pamiętać?

zestawienie płac w firmie
Autor: La Manade
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku każdy z nas musi wypełniać deklarację podatkową, czyli pit. Nie za bardzo to lubimy, gdyż wiążę się to z wizytą w skarbówce Stop! Tak było w przeszłości, aktualnie możemy skorzystać z pit online. Jedno z pewnością się nie zmieniło, ponieważ nie za bardzo lubimy to robić, ale aktualnie łatwiej pokonać swoją niechęć, gdyż dzięki sieci robimy to bardzo sprawnie i we własnym domu. Żegnajcie więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu nigdy wcześniej nie było tak proste.
15
Jan

Poszukujesz świetnego programu, który będzie w stanie Ciebie rozliczyć – zobacz, co oferuje rynek

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Czy jest się osobą fizyczną, czy ma się firmę – każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej musi na koniec roku rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z pieniędzy, które uzyskał. To łatwe? Spora grupa mieszkańców Polski powie, że tak. Wielu jednak sądzi, iż niestety nie.
15
Jan

Jak obecnie można rozliczyć pit z zastosowaniem Internetu?

posady
Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Internet jest niezwykle pomocny, jeżeli chodzi o coroczne deklaracje podatkowe. Współcześnie rozliczenie pitów w sieci to opcja udostępniona dla każdego potencjalnego podatnika, z której chętnie korzystają obywatele naszego kraju w różnym wieku.


Błyskawiczne rozliczenie pit 2016 online jest niewątpliwie możliwe, wystarczy jedynie zdecydować się na jeden spośród wielu programów przeznaczonych dla podatników.
5
Dec

Programów do wyliczenia przychodów można odnaleźć wiele

psycholog
Źródło: flickr.com
Posiadamy możliwość wyboru starych, dawno wykorzystywanych lub także sporządzenia rozliczenia na podstawie tych zupełnie świeżych.


Nie ma w tym miejscu mowy o braku różnorodności.
Tags:
9
Mar

Jakim sposobem poprawnie rozliczać PIT-36?

rozliczenia PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
PIT-36 składają osoby, jakie co najmniej część dochodów otrzymywały bez pośrednictwa płatnika. Są to więc jednostki, jakie samodzielnie muszą obliczyć zaliczkę na podatek, jaką następnie muszą w odpowiednim terminie wpłacić do konkretnego urzędu skarbowego. Samodzielne rozliczenie pit 36 może być dla wielu osób kłopotliwe, szczególnie jeśli nie czujemy się za pewnie w sprawach podatkowych. Niemniej jednak istnieje sposób, by bezproblemowo i śmigle rozliczyć swój PIT.
8
Jan

Obowiązki tego, kto zarabia – rozliczenie z fiskusem

rozliczenia podatków
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto w określonym roku podatkowym miał jakiś dochód zobowiązany jest pamiętać, że obowiązujące w naszym kraju prawo podatkowe nakłada na niego obowiązek złożenia zeznania w Urzędzie Skarbowym. Zlekceważenie tego obowiązku jest wyjątkowo surowo karane i może skończyć się niemałymi problemami. Jak wypełnić PIT to pytanie, które stawia sobie naprawdę bardzo wiele osób. Powinno się jednak wiedzieć, że aktualnie odpowiedź na pytanie jak wypełnić PIT jest naprawdę niezwykle prosta.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różnorakie sprawy papierkowe – w zasadzie każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób tego nie lubi. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy stale muszą coś wypełniać, ciągle coś rozliczać. Ale także zwykli ludzie chociaż raz na rok muszą wypełnić PIT.
13
Aug

Informatyka Wrocław przyciąga wielką rzeszę studentów

podłączenie informatyczne
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Silnie oblegana okazuje się być informatyka Wrocław prowadzi tu w statystykach
Syndicate content