warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

marka

2
Feb

Najlepszy program lojalnościowy - jaki można wybrać?

Agencja marketingowa Navy Blue
Czym w obecnych czasach jest hasło lojalność? Czy w tych czasach potrafimy być lojalni? Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, to bywa z tym różnie i należałoby sprawdzić ogólnie psychologiczną stronę każdej więzi. Ale, jeśli chodzi o lojalność co do jakiś marek, to widać bardzo dobrze po programach lojalnościowych, które trafiły do większego grona ludzi, a które z lojalnościowych programów okazały się nietrafione. Ludzie lubią czuć się doceniani, nawet, kiedy robią zakupy.
28
May

Domeny na wagę złota

WWW
Autor: Bull3t
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach firma, która nie ma strony w internecie, nie istnieje wcale. Nie ma się co dziwić, że jednym z najistotniejszych sposobów zaistnienia, realizowanych przez przedsiębiorców, jest uruchomienie porządnej strony www określonej marki. Tutaj kluczem jest dobór odpowiedniej domeny, to znaczy adresu strony www, z którym od tego czasu będzie kojarzona dana firma. Jest to o tyle istotne, że może przesądzić o sukcesie bądź porażce danego przedsięwzięcia.
Syndicate content