warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

reklama

29
Sep

Dowiedź się, w którym miejscu jest najbliższa drukarnia wielkoformatowa w Warszawie, a będziesz mógł wykonać niezwykłą fototapetę do mieszkania i wydrukować banner swojej firmy!

Drukarnia
Źródło: http://www.sxc.hu
Marketing jest sprawą najistotniejszą w niejednej rozwijającej się korporacji. Aktualnie nie tak prosto jest się wybić na zapełnionym rynku zbytu. Dlatego też, o ile masz wyśmienity projekt to powinieneś działać, aczkolwiek nie zapominaj jak znaczącą rolę ma reklama. Najbardziej innowacyjnym i rozwiniętym miastem w naszym kraju jest Warszawa.
13
May

Tradycyjna reklama, a nowoczesne rozwiązania reklamowe

Ulotka reklamowa
Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama jest konieczna w przypadku większości marek. Jak więc pokazywać się dobrze? Innowacyjne formy nie zawsze dają efekt. Klient często nie ma czasu na kliknięcia i czytanie reklam www, za to każdego dnia chodzi po mieście, zbiera ulotki, czyta bannery. Ten sposób docierania do klienta działa od zawsze.
18
Feb

Telebim ukaże reklamę w różnych godzinach

telebim
Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Kiedy decydujemy się na umieszczenie swojej reklamy na ekranie, tak by każdy posiadał możliwość ją zobaczyć, to musimy posiadać gwarancję, że będzie ją widać w każdych warunkach, dzięki czemu ciągle będzie mogła spełniać swoje zadanie. Przez to najlepiej robimy, jeśli w tym celu wypożyczymy telebim, który wspaniale spisze się w każdych warunkach.
18
Feb

Efektywność reklamy w autobusach a także innych pojazdach komunikacji miejskie sukcesem dużej oglądalności.

przekaz reklamowy na autobusie
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz ze wzrostem produkcji samochodów wzrastają także korki na ulicach. Aby temu zaradzić mnóstwo ludzi przerzuca się ze swoich aut do autobusów oraz tramwajów. Taki stan wykorzystały spore agencje reklamowe montując w tych środkach lokomocji małe telewizory bądź banery reklamowe. Dzięki temu liczni pasażerowie są w stanie chociaż przez kilka chwil zerknąć na reklamy tam emitowane. Z początku każda firma z rezerwą do tego podchodziła, jednak według badań jest to bez porównania umiejętny przekaz do odbiorców. W odniesieniu do monitorów reklamowych jest to w ostatnio bardzo popularna forma przekazu.
Tags:
1
Dec

Współczesne oddziaływania marketingowe

cloudity
Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl
Można stwierdzić iż współczesna działalność gospodarcza opiera się na paru filarach. Jednym z najistotniejszych jest nabywca. Bez nabywcy taka działalność nie miałaby racji bytu, stąd ogromne znaczenie dla biznesu ma wydział marketingu. W małej firmie sekcja reklamy najczęściej nie ma kłopotu z przygotowaniem przedsięwzięć promocyjnych. Kłopoty zaczynają się w średnich i dużych przedsiębiorstwach. I tu zgromadzenie informacji nie jest jeszcze bardzo skomplikowane.
15
Oct

Z jakiej przyczyny kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest ważne?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wykorzystać Internet do działań promocyjnych firmy? To pytanie nasuwa się każdej, zorientowanej na osiągnięcie sukcesu firmie. Sieć internetowa, jako potęga medialna jest dziś błyskawicznie rozwijającym się medium, koncentrującym uwagę odbiorców w różnym wieku, o niezwykle zróżnicowanych wymaganiach i preferencjach.
22
Sep

Jaki rodzaj reklamy należałoby wybrać?

Radio
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Rutyna bowiem pokazuje nam, że w szeregu przypadków odpowiednio prowadzona kampania reklamowa jest z większym natężeniem skuteczniejsza niż nieustanne dopracowywanie wad oferowanej przez nas usługi czy wyrobu. W związku z takim stanem rzeczy wielu firmom zależy na prowadzeniu nadzwyczaj sprawnej reklamy, dzięki której ich zyski niejednokrotnie się zwiększą. Nie jest to jednak zadanie proste.
18
Aug

5 technik na najkorzystniejszą promocję zewnętrzną dla firmy

Reklama na samochodzie
Autor: Manoj Prasad
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie reklama stała się właściwie nieodzownym elementem rzeczywistości, do jakiego większa część ludzi już jest przyzwyczajona. Typów reklamy jest bardzo wiele, chociażby reklamy telewizyjne czy radiowe. Charakterystycznym typem jest reklama zewnętrzna, która najczęściej jest wizualna. Z tą jej cechą wiąże się cel używania takiej reklamy na zewnątrz. Obiekty takie jak przykładowo ogromne plakaty reklamowe mają za zadanie przede wszystkim przyciągnąć spojrzenie odbiorcy, stąd bierze się ogromna powierzchnia części reklam.
Syndicate content