warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

narzędzie

13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo firm, poza kłopotami ze swoją bieżącą działalnością, w czasie której muszą ciężko pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma przeróżnego typu trudności związane z obowiązkami narzuconymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Należy mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do magazynowania wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe kłopoty m.in. z archiwizacją dokumentacji.
29
Jul

Na tematy finansów - rozbudowana księgowość Wrocław

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy o rachunkowości nakłada na podmiot zobowiązany do prowadzenia dużej rachunkowości stosownie do jej zasad, dużo obowiązków. Są to m.in. precyzyjne ewidencje wszelkich zabiegów gospodarczych, płatności i długów, a także przeprowadzenie dokładnych rejestracji dotyczących poszczególnych obszarów działalności firmy. Sytuacja przedsiębiorstwa powinna być przedstawiona w sposób rzetelny i przejrzysty, a strategia rachunkowości powinna zapewniać wyodrębnienie w księgach wszystkich wydarzeń istotnych do ocenienia sytuacji majątkowej i gospodarczej, również wyniku finansowego jednostki przy zachowaniu normy zapobiegliwości.
Syndicate content