warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

marketing

5
Feb

W obecnych czasach PR w sieci jest niezwykle ważny

social media
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie każdy człowiek rewelacyjnie zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny dla rozwoju każdej firmy jest dobry marketing. Nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu - wie o tym znakomicie każdy, kto posiada swoją firmę. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż i powiększyć zasięg swojej marki, wtedy z pewnością powinieneś nieco zainwestować w odpowiednią reklamę.
2
Feb

Czy obecnie warto dać reklamę w Google AdWords?

Strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach sprzedaż i marketing są kluczowymi dziedzinami funkcjonowania każdej firmy. Nie wystarczy mieć najlepszego wyrobu na rynku, aby pokonać konkurencję. Powinno się mieć solidną sprzedaż, reklamę. Za sprawą marketingu i sprzedaży kontrahenci dowiedzą się, że dana firma ma nader dobry produkt.
2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest błyskawicznie rozprzestrzeniającym się zjawiskiem, dostępnym na całej ziemi i na dużej liczbie urządzeń. Od stworzenia internetu wygląd stron internetowych znacznie się zmienił – zmianie uległy bowiem przyrządy, służące do uruchamiania tych witryn, zmianom uległy również trendy. Narodził się również zawód webdesignera, a zatem specjalisty od tworzenia witryn od początku do końca.
18
Jan

Którego rodzaju start-up ma dziś największe szanse na powodzenie?

pracownik na wózku widłowym
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć zjawiska, że względnie znacząca część naszego społeczeństwa jest obecnie zatrudniona ramach umowy o pracę. Jest to dla nas normalna odmiana zatrudnienia, która pozwala nam pozyskiwać konieczny do spełniania własnych potrzeb przychód finansowy.
18
Jan

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem sieci WWW

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część ludzi współcześnie wie, jak ważnym przyrządem jest Internet. Internet to medium wykorzystywane w bardzo wielu aspektach życia tak osobistego, jak i zawodowego. Internet służy w dużej mierze do tworzenia i utrzymywania kontaktów z pozostałymi ludźmi, oprócz tego jest również miejscem, w którym zdobywa się wiele ciekawych informacji na różne tematy.
5
Dec

Od czego należy zacząć proces tworzenia profilu trzeba Fanpage na Facebooku?

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie, zapewne zadajemy sobie pytanie czemu warto reklamować się na Facebooku. Otóż jak najbardziej warto! Jeżeli utworzymy profesjonalny profil na Facebooku i skusimy się na prowadzenie fanpage możemy jeszcze lepiej reklamować swą markę, sklep, usługę w sieci oraz zacieśniać relacje z nabywcami. Dzięki temu możemy poznawać potrzeby internautów i odpowiadać na nie.
14
Nov

Mural - jako rodzaj reklamy outdoorowej

artystyczne malowanie ścian
Autor: Atlantic Groupe,
Źródło: Atlantic Groupe,
Czym jest mural? Etymologicznie nazwa czerpie się z języka hiszpańskiego. Oznacza kolosalne malowidło, stworzone na ścianie budynku.


Początkowo funkcjonował on jako czysta sztuka, wyrażał intencje oraz wyobrażenia artysty.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest zbyt przychylny dla młodych ludzi. Nawet jeżeli mamy ukończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odnajdziemy zatrudnienie w swym fachu, szczególnie jeżeli do tej pory nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Większość kierunków na studiach bowiem jest nie przyszłościowych, nie ma po nich pracy. A przecież decyzję o wytypowaniu kierunku podejmujemy jako niezwykle niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swe kwalifikacje!
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie mamy do czynienia z wolnorynkową gospodarką, co jest bez wątpienia dobrym rozwiązaniem z co najmniej paru względów.
20
Apr

Marketing relacji sprawdza się doskonale

pracownicy agencji marketingowej
Autor: Open Knowledge Foundation Deutschland
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej chwili w marketingu było tak, że wszyscy kontrahenci byli postrzegani w identyczny sposób, zatem propozycja która do nich dochodziła okazywała się taka sama. To powodowało, że jedynie niewielka rzesza adresatów propozycji była nią wprost zaciekawiona oraz decydowała się na wykorzystanie z niej.
Syndicate content