warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

marketing

14
Nov

Mural - jako rodzaj reklamy outdoorowej

artystyczne malowanie ścian
Autor: Atlantic Groupe,
Źródło: Atlantic Groupe,
Co to jest mural? Etymologicznie nazwa czerpie się z języka hiszpańskiego. Oznacza gigantyczne malowidło, wykonane na ścianie budynku.


Z początku funkcjonował on jako czysta sztuka, wyrażał intencje a także wyobrażenia artysty.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, rynek pracy w naszym kraju nie jest za bardzo przychylny dla młodych osób. Nawet jeśli posiadamy skończone studia akademickie, nie mamy pewności, że odszukamy angaż w swoim fachu, zwłaszcza jeżeli do tej chwili nigdzie nie byliśmy zatrudnieni. Mnóstwo specjalizacji na studiach bowiem jest nie praktycznych, nie ma po nich stanowisk. A przecież decyzję o wytypowaniu fakultetu podejmujemy jako bardzo młodzi ludzie, w klasie licealnej. Co uczynić jeżeli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swoje kwalifikacje!
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie mamy do czynienia z wolnorynkowym ustrojem gospodarczym, co jest bez wątpienia dobrym rozwiązaniem z przynajmniej paru względów.
20
Apr

Marketing relacji sprawdza się doskonale

pracownicy agencji marketingowej
Autor: Open Knowledge Foundation Deutschland
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej pory w marketingu było tak, że wszyscy klienci okazywali się oznaczani w taki sam sposób, więc propozycja która do nich trafiała okazywała się taka sama. To powodowało, że jedynie malutka rzesza adresatów oferty okazywała się nią na pewno zainteresowana oraz decydowała się na wykorzystanie z niej.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób zajmujących się swoim biznesem, twórczością artystyczną albo organizacją charytatywną potrzebuje doskonale prosperującej i miłej dla oka strony internetowej. Sprawnie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne , jak również marketingowe, ponieważ wielu userów – szczególnie młodych – nieraz znajduje pewne usługi właśnie za pomocą internetu.
12
Dec

Dlaczego opłaca się założyć własne biuro księgowe w Olsztynie

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Od czasu upadku komuny wiele dziedzin naszego życia zmieniło się nie do poznania. Chociaż o zatrudnienie nie jest już tak prosto jak niegdyś, to dużo osób chwali obecny system. Ludzie zdecydowani mogą wziąć własne sprawy we własne ręce i dorobić się całkiem dużych pieniędzy w sposób jak najbardziej nieposzlakowany.
1
Dec

Współczesne oddziaływania marketingowe

cloudity
Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl
Można stwierdzić iż współczesna działalność gospodarcza opiera się na paru filarach. Jednym z najistotniejszych jest nabywca. Bez nabywcy taka działalność nie miałaby racji bytu, stąd ogromne znaczenie dla biznesu ma wydział marketingu. W małej firmie sekcja reklamy najczęściej nie ma kłopotu z przygotowaniem przedsięwzięć promocyjnych. Kłopoty zaczynają się w średnich i dużych przedsiębiorstwach. I tu zgromadzenie informacji nie jest jeszcze bardzo skomplikowane.
15
Oct

Z jakiej przyczyny kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest ważne?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wykorzystać Internet do działań promocyjnych firmy? To pytanie nasuwa się każdej, zorientowanej na osiągnięcie sukcesu firmie. Sieć internetowa, jako potęga medialna jest dziś błyskawicznie rozwijającym się medium, koncentrującym uwagę odbiorców w różnym wieku, o niezwykle zróżnicowanych wymaganiach i preferencjach.
3
Sep

CRM online – czy warto

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest w sieci bardzo dużo ułatwień dla rozmaitych przedsiębiorców. Dotyczy to różnego typu oprogramowań, jakie o wiele potrafią przyczynić się do rozwoju firmy. Jednym z nich jest wysoce przydatne narzędzie, którym jest CRM.
25
Aug

we współczesnych czasach

internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć jest w obecnych czasach nie jedynie najważniejszym źródłem zdobywania wiedzy, lecz również miejscem wielkich możliwości rozkwitu różnych form biznesu. Internet właśnie zagwarantował ogromnie wielu przedsiębiorstwom wkroczenie na rynek a także ich prężny rozwój. Wespół z jego rozwojem rozwinął się marketing internetowy . Marketing internetowy to po prostu prowadzenie postępowań marketingowych przy pomocy netu.
Syndicate content