warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

marketing

14
Nov

Mural - jako rodzaj reklamy outdoorowej

artystyczne malowanie ścian
Autor: Atlantic Groupe,
Źródło: Atlantic Groupe,
Co to jest mural? Nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego. Oznacza monumentalne malowidło, zrealizowane na ścianie obiektu.


Z początku funkcjonował on jako czysta twórczość artystyczna, wyrażał intencje jak też wyobrażenia twórcy.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych realiach, rynek pracy w Polsce nie jest za bardzo przychylny dla niedoświadczonych ludzi. Nawet jeśli posiadamy ukończone studia akademickie, nie posiadamy pewności, że odszukamy zatrudnienie w swym zawodzie, zwłaszcza jeżeli do tej pory nigdzie nie pracowaliśmy. Mnóstwo kierunków na uniwersytetach bowiem jest nie praktycznych, nie ma po nich stanowisk. A przecież decyzję o wyborze kierunku podejmujemy jako bardzo niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co uczynić jeżeli odnaleźliśmy się w danej sytuacji? Podnieśmy swe kwalifikacje!
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie mamy do czynienia z wolnorynkowym ustrojem gospodarczym, co jest bez wątpienia korzystnym rozwiązaniem z przynajmniej paru względów.
20
Apr

Marketing relacji sprawdza się doskonale

pracownicy agencji marketingowej
Autor: Open Knowledge Foundation Deutschland
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej pory w marketingu było tak, że wszyscy klienci okazywali się określani w identyczny sposób, więc propozycja która do nich trafiała okazywała się identyczna. To powodowało, że tylko niewielka rzesza adresatów propozycji była nią na pewno zaciekawiona i decydowała się na wykorzystanie z niej.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób trudniących się swoim biznesem, twórczością artystyczną lub organizacją charytatywną potrzebuje doskonale funkcjonującej i miłej dla oka strony internetowej. Profesjonalnie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne oraz marketingowe, ponieważ wielu użytkowników – szczególnie młodych – czasem odnajduje pewne usługi właśnie za pomocą internetu.
12
Dec

Dlaczego opłaca się założyć własne biuro księgowe w Olsztynie

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Od czasu upadku Polski Ludowej całkiem dużo dziedzin społecznego życia odmieniło się nie do poznania. Chociaż o zatrudnienie nie jest już tak łatwo jak kiedyś, to dużo osób wysławia teraźniejszy system. Ludzie pomysłowi mogą wziąć własne sprawy we własne ręce oraz dorobić się całkiem sensownych środków pieniężnych w sposób jak najbardziej prawowity.
1
Dec

Współczesne oddziaływania marketingowe

cloudity
Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl
Można powiedzieć że dzisiejsza działalność gospodarcza opiera się na paru filarach. Jednym z najważniejszych jest nabywca. Bez klienta taka działalność nie miałaby racji bytu, toteż olbrzymie znaczenie dla firmy ma wydział marketingu. W małej firmie dział reklamy najczęściej nie ma problemu z przygotowaniem przedsięwzięć promocyjnych. Problemy poczynają się w średnich i dużych firmach. I w tym przypadku zebranie wiadomości nie jest jeszcze specjalnie skomplikowane.
15
Oct

Z jakiej przyczyny kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest ważne?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak może nam pomóc Internet do działań promocyjnych firmy? Ten dylemat pojawia się w każdej, zorientowanej na osiągnięcie sukcesu firmie. Internet, jako największe okno na świat jest w dzisiejszych czasach stale rozwijającym się medium, które przyciąga odbiorców w każdym wieku, o niezwykle zróżnicowanych wymaganiach oraz zainteresowaniach.
3
Sep

CRM online – czy warto

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest w sieci bardzo dużo ułatwień dla rozmaitych przedsiębiorców. Dotyczy to różnego typu oprogramowań, jakie o wiele potrafią przyczynić się do rozwoju firmy. Jednym z nich jest wysoce przydatne narzędzie, którym jest CRM.
25
Aug

we współczesnych czasach

internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć jest w obecnych czasach nie jedynie najistotniejszą kopalnią informacji, ale terenem ogromnych możliwości rozwijania przedsiębiorczości. Internet zapewnił bardzo wielu interesom wkroczenie na rynek i ich energiczny rozrost. Łącznie z jego rozwijaniem się rozwijał się marketing on-line . Marketing internetowy to po prostu przeprowadzanie działalności marketingowej przy pomocy internetu.
Syndicate content