warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

marketing

5
Feb

W obecnych czasach PR w sieci jest niezwykle ważny

social media
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak nader ważny dla rozwoju każdej marki jest odpowiedni marketing. Nie bez kozery mówi się, że reklama jest dźwignią handlu - wie o tym doskonale każdy, kto posiada swoją firmę. Kiedy chcesz zwiększyć sprzedaż i powiększyć zasięg swojej firmy, wówczas bez wątpienia powinieneś nieco zainwestować w odpowiednią reklamę.
2
Feb

Czy obecnie warto dać reklamę w Google AdWords?

Strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach reklama i marketing są istotnymi dziedzinami funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Nie wystarczy mieć najlepszego tworu na rynku, ażeby pokonać konkurencję. Powinno się mieć dobrą sprzedaż, reklamę. Za sprawą sprzedaży i reklamy konsumenci dowiedzą się, że dana firma ma nadzwyczaj dobry produkt.
2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest szybko rozpowszechniającym się medium, obecnym na całym świecie i na dużej liczbie urządzeń. Od zarania istnienia sieci WWW wygląd witryn WWW znacznie się zmienił – zmianie uległy bowiem narzędzia, które służą do tworzenia takich stron, zmieniły się także trendy. Powstał również zawód webdesignera, czyli specjalisty od tworzenia witryn od samego końca.
18
Jan

Którego rodzaju start-up ma dziś największe szanse na powodzenie?

pracownik na wózku widłowym
Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować faktu, że względnie spora część naszego społeczeństwa jest współcześnie zatrudniona ramach umowy o pracę. Jest to dla nas oczywista forma zatrudnienia, jaka pozwala nam uzyskiwać niezbędny do spełniania własnych potrzeb przychód finansowy.
18
Jan

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem sieci WWW

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część ludzi aktualnie wie, jak znaczącym narzędziem stał się Internet. Internet to medium wykorzystywane w bardzo wielu aspektach życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Sieć służy w dużym stopniu do tworzenia i prowadzenia kontaktów z pozostałymi osobami, oprócz tego jest również miejscem, gdzie zdobywa się wiele interesujących informacji na różne tematy.
5
Dec

Od czego należy zacząć proces tworzenia profilu trzeba Fanpage na Facebooku?

chicago symphony fan page
Autor: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Źródło: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie, zapewne zadajemy sobie pytanie czemu warto reklamować się na Facebooku. Otóż jak najbardziej warto! Jeżeli utworzymy profesjonalny profil na Facebooku i skusimy się na prowadzenie fanpage możemy jeszcze lepiej reklamować swoją markę, sklep, usługę w sieci oraz zacieśniać kontakty z nabywcami. Dzięki temu możemy poznać wymagania internautów i odpowiadać na nie.
14
Nov

Mural - jako rodzaj reklamy outdoorowej

artystyczne malowanie ścian
Autor: Atlantic Groupe,
Źródło: Atlantic Groupe,
Co to jest mural? Etymologicznie nazwa wywodzi się z języka hiszpańskiego. Oznacza monumentalne malowidło, zrealizowane na ścianie domu.


Początkowo funkcjonował on jako czysta sztuka, artykułował cele oraz wyobrażenia artysty.
1
Jun

Szukasz zatrudnienia? Podnieś swoje kwalifikacje poprzez szkolenia!

szkolenia
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, rynek pracy w naszym kraju nie jest za bardzo przychylny dla niedoświadczonych osób. Nawet jeśli mamy ukończone studia akademickie, nie posiadamy pewności, że odnajdziemy angaż w swym fachu, zwłaszcza jeśli do tej pory nigdzie nie pracowaliśmy. Mnóstwo kierunków na uniwersytetach bowiem jest nie przyszłościowych, nie ma po nich pracy. A przecież decyzję o wytypowaniu fakultetu podejmujemy jako niezwykle niedojrzali ludzie, w klasie maturalnej. Co zrobić jeśli znaleźliśmy się w takiej sytuacji? Popraw swe kwalifikacje!
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczna większość osób świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie spotkamy się z wolnorynkowym ustrojem gospodarczym, co jest bez wątpienia korzystnym rozwiązaniem z co najmniej kilku względów.
20
Apr

Marketing relacji sprawdza się doskonale

pracownicy agencji marketingowej
Autor: Open Knowledge Foundation Deutschland
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej pory w marketingu działo się tak, że wszyscy kontrahenci okazywali się oznaczani w identyczny sposób, zatem oferta która do nich docierała okazywała się taka sama. To powodowało, że tylko malutka grupa adresatów propozycji była nią na pewno zaciekawiona oraz decydowała się na skorzystanie z niej.
Syndicate content