warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

porady

29
Dec

Dobrze jest rozliczyć pit jak najszybciej, aby uniknąć niemiłych konsekwencji spóźnienia

reklamy
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie pit warto zrobić jak najszybciej. Bardzo dużo osób zwleka do ostatniej chwili i czasami bywa i tak, iż nie zdążają na czas i spotykają ich nieprzyjemne konsekwencje.
3
Aug

Komornik z naszym mieści - jak zapewnić sobie efektywną oraz bezpieczną egzekucję, a także profesjonalne licytacje?

komornik
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Przeprowadzenie egzekucji wcale nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, podczas gdy osoba dłużna nie wyraża chęci do efektywnej współpracy. Pragnąc usprawnić sobie uzyskanie wszystkich należności warto skorzystać z pomocy komornika, który za sprawą dużego doświadczenia może zapewnić pełną skuteczność.
30
Jun

Co to jest kontrakt menadżerski?

kontrakt menedżerski w ramach działalności gospodarczej
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Umowy cywilnoprawne kojarzą się w obecnych czasach raczej niezbyt dobrze i utożsamiane są przede wszystkim z umowami zlecenie i o dzieło. Kontrakt menadżerski również jest takim typem umowy, ale absolutnie bardziej prestiżowym. Co istotne, dotyczy głównie kierowników wyższego szczebla. Bywa, że mylnie utożsamiany jest z umową o pracę, chociaż w gruncie rzeczy wiele się od niej różni.
6
Dec

Porady prawne wygodnie przez Internet

Toshiba Portégé R700
Autor: Toshiba
Źródło: Toshiba
Duża liczba serwisów oferuje porady prawne przez Internet. Niejednokrotnie jednak zainteresowany nie może zobaczyć, jaka osoba za pośrednictwem tego serwisu udziela wskazówki. W takim wypadku najlepiej jest skorzystać z takiego źródła, gdzie na stornie internetowej będą zamieszczone dane dotyczące osób, nie zależnie czy to prawnik czy też doradca prawny, które wykonują określoną usługę prawną.
Syndicate content