warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dochody

15
Jan

Prawo podatkowe i jego kruczki. W jaki sposób się rozliczać aby nie zrobić błędu

Człowiek w hali produkcyjnej
Autor: NASA's James Webb Space Telescope
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty powiązane z rozliczeniami podatkowymi mogą pojawić się już na wczesnym początku naszej przygody z rozliczeniami. Sprawy podatkowe w naszym kraju mogą być maksymalnie zawiłe.
4
Dec

Interesujące rady w jaki sposób uporać się z zaciągniętym kredytem

karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy wzrastające co roku ceny żywności oraz opłat sprawiają, że każdemu kto zarabia mniej więcej średnią krajową jest stopniowo co raz trudniej. Na ogół osoby takie nie gromadzą wielu oszczędności, jako że większość pieniędzy jakie zarabiają na bieżąco wydają na żywność i opłaty.
13
Apr

Z roku na rok sporo ludzi zastanawia się jak poprawnie wypełnić pit 37

rozliczanie pitu
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy człowiek, który mieszka nie tylko w Polsce, ale realnie w wszelkim kraju na całym świecie, musi opłacać regularnie podatki, które gromadzone są do łącznej kasy i następnie przydzielane na rozwój jakiejkolwiek publicznej gałęzi.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różnorakie sprawy papierkowe – praktycznie każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś uzupełniać, stale się z czegoś rozliczać. Ale także zwykli ludzie przynajmniej raz na rok muszą wypełnić PIT.
28
Oct

Pożyczka via sms, czyli prędki sposób na to, jak dostać niezbędne nam środki

pożyczki
Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com
Wyremontowanie kuchni, niespodziewana naprawa auta albo rozpoczęcie roku szkolnego to przypadki, w których zazwyczaj szybko niezbędne są nam pieniądze. Dobrze jest, jeśli wcześniej udało się coś zaoszczędzić i teraz, gdy wystąpiły spore wydatki, możemy skorzystać ze zgromadzonych środków. Gorzej przedstawia się sytuacja, kiedy na koncie brak środków, a do wypłaty jeszcze mnóstwo dni.
16
Feb

Chcesz szybko otrzymać przelew nadpłaconego podatku, zastosuj wersję PIT w formie elektronicznej

obliczanie podatku
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Formularz PIT 37 jest najpopularniejszym drukiem używanym przy rozliczaniu się z fiskusem . Roczne zeznanie na formularzu PIT 37 wypełniają wszystkie osoby, które zatrudniane są przez swojego pracodawcę w ramach umowy o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie.
Syndicate content