warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strony

5
Feb

Czy wiemy w jaki sposób chronione są nasze adresy?

baza danych
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zdarzyło nam się, że otrzymywaliśmy przesyłki, albo telefony od zakładów, z którymi nigdy prędzej się nie spotkaliśmy? Jeżeli tak, to ma szansę to być dowód na to, że nasze informacje brały udział w czymś co posiada nazwę zakup bazy danych. Zwyczajnie logujemy się na jakąś stronę, której treścią jesteśmy zaintrygowani, wpisujemy własne informacje by móc dostawać newsletter, tak by nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne oraz zrozumiałe. Jednak czasami dzieje się tak, że bez naszej wiedzy dane przedsiębiorstwo sprzedaje dane kontaktowe, które pozyskała od nas, przez co kolejne przedsiębiorstwa też mogą nawiązać z nami kontakt.
2
Feb

Chcesz, aby Twoja strona internetowa była dostosowana do jak największej liczby odbiorców? Już w tej chwili skorzystaj z narzędzia Google Search Console!

wyszukiwarka
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach właściwie każda wielka marka ma prywatną stronę www, albowiem jest to najprostsza droga dotarcia do potencjalnego klienta. Bardzo dużo osób robi sprawunki przez sieć, szuka przeróżnych rad i informacji na forach internetowych , a także czyta wiadomości ze świata na stronach www.
2
Feb

Portal sieciowy pod kontrolą czyli dostosowanie treści do rzeczywistych potrzeb odbiorców

Blog, internet
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie firma, która nie ma strony www ma niewielkie szanse na zaistnienie w świadomości kupujących i przeistoczenie ich w nowych powracających klientów.
17
Jan

Co robić, aby wreszcie mieć tę firmę, która generuje zysk?

Agencja interaktywna Artefakt
Trzeba zwrócić uwagę, że choć w istocie ciężko prowadzi się swoją firmę, to jednakże nie można mówić, iż jeśli będziemy bardzo mocno się starali, to nie damy sobie rady. Jednakże oczywiście należy zachować ostrożność.
29
Dec

Dobrze jest rozliczyć pit jak najszybciej, aby uniknąć niemiłych konsekwencji spóźnienia

reklamy
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie pit opłaca się wykonać jak najprędzej. Dużo osób zwleka do ostatniej chwili i czasem bywa i tak, iż się spóźniają i spotykają ich niemiłe konsekwencje.
17
Dec

Najważniejsze elementy korzystnego wizerunku obecnie działającej firmy

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, kierowanie własną firmą nie zalicza się do łatwych obowiązków. Jest to przede wszystkim czynność wiążąca się ze znaczną odpowiedzialnością, jak również z wielka ilością obowiązków na co dzień. Oprócz tego samo utworzenie spółki nie daje gwarancji, że odniesie ona powodzenie w przyszłości. Należy bowiem podejmować specjalne starania, by własna firma odniosła sukces.
Syndicate content