warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hasło

29
Dec

Dobrze jest rozliczyć pit jak najszybciej, aby uniknąć niemiłych konsekwencji spóźnienia

reklamy
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie pit opłaca się wykonać jak najprędzej. Dużo osób zwleka do ostatniej chwili i czasem bywa i tak, iż się spóźniają i spotykają ich niemiłe konsekwencje.
4
Dec

Sprawdzamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Autor: nickname
Źródło: nickname
Pożyczanie od przyjaciół czasami nie bywa tak dobrym pomysłem jak ciekawy kredyt. Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej ważnych wyborów co do zakupienia mieszkania zajmuje w dzisiejszych czasach potrzebny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Czasem zaleca się unikanie problemów powiązanych mocno z taką problemem i wzięcie niezbyt dużego, ale opłacalnego kredytu. Jak jednak go wybrać i dopasować do indywidualnych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić większe zakupy?
17
Dec

Najważniejsze elementy korzystnego wizerunku obecnie działającej firmy

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo, kierowanie własną firmą nie zalicza się do łatwych obowiązków. Jest to przede wszystkim czynność wiążąca się ze znaczną odpowiedzialnością, jak również z wielka ilością obowiązków na co dzień. Oprócz tego samo utworzenie spółki nie daje gwarancji, że odniesie ona powodzenie w przyszłości. Należy bowiem podejmować specjalne starania, by własna firma odniosła sukces.
Syndicate content