warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hasło

29
Dec

Dobrze jest rozliczyć pit jak najszybciej, aby uniknąć niemiłych konsekwencji spóźnienia

reklamy
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie pit warto zrobić jak najszybciej. Bardzo dużo osób zwleka do ostatniej chwili i czasami bywa i tak, iż nie zdążają na czas i spotykają ich nieprzyjemne konsekwencje.
4
Dec

Sprawdzamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Autor: nickname
Źródło: nickname
Pożyczka od przyjaciół zwyczajowo nie okazuje się tak dobrym pomysłem jak atrakcyjny kredyt. Podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej kluczowych decyzji co do zakupu mieszkania pochłania w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Nieraz zaleca się unikanie problemów powiązanych bardzo z takiego rodzaju kwestią i wzięcie niezbyt dużego, jednak pomocnego kredytu. Jak jednak go dobrać i dopasować do indywidualnych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić spore zakupy?
17
Dec

Najważniejsze elementy korzystnego wizerunku obecnie działającej firmy

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak jest powszechnie wiadome, kierowanie własną firmą nie zalicza się do łatwych zadań. Jest to przede wszystkim zadanie wiążące się z dużą odpowiedzialnością, jak również z wielka liczbą obowiązków na co dzień. Poza tym samo założenie firmy nie gwarantuje, że odniesie ona sukces po latach. Należy bowiem usilnie starać się, by własna firma okazała się sukcesem.
Syndicate content