warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

hasło

29
Dec

Dobrze jest rozliczyć pit jak najszybciej, aby uniknąć niemiłych konsekwencji spóźnienia

reklamy
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Rozliczenie pit warto zrobić jak najszybciej. Bardzo dużo osób zwleka do ostatniej chwili i czasami bywa i tak, iż nie zdążają na czas i spotykają ich nieprzyjemne konsekwencje.
4
Dec

Sprawdzamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Autor: nickname
Źródło: nickname
Pożyczanie od przyjaciół nieraz nie bywa tak dobrym pomysłem jak odpowiedni kredyt. Podejmowanie ogromnej ilości mniej lub bardziej istotnych wyborów co do zakupienia mieszkania zajmuje w dzisiejszych czasach potrzebny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Czasem zaleca się unikanie problemów związanych stricte z tego typu kwestią i wzięcie niezbyt dużego, lecz opłacalnego kredytu. Jak jednak go wybrać i dopasować do osobistych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić znaczne zakupy?
17
Dec

Najważniejsze elementy korzystnego wizerunku obecnie działającej firmy

Web Design Planning
Autor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com
Jak jest powszechnie wiadome, kierowanie własną firmą nie zalicza się do łatwych zadań. Jest to przede wszystkim zadanie wiążące się z dużą odpowiedzialnością, jak również z wielka liczbą obowiązków na co dzień. Poza tym samo założenie firmy nie gwarantuje, że odniesie ona sukces po latach. Należy bowiem usilnie starać się, by własna firma okazała się sukcesem.
Syndicate content