warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gabinet

5
Dec

Szykowne oraz odporne szyldy aluminiowe

szyld
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Szyldy i tablice aluminiowe używane są na rozległą skalę, szyldy takie można zastosować na drzwiach gabinetu, pracowni, są one używane w przedsiębiorstwach, firmach i różnorodnego rodzaju instytucjach. Na szyldach aluminiowych możemy zamieścić dowolne wiadomości, przykładowo imię i nazwisko, branżę, znaczek logo, informacje o przedsiębiorstwie czy też oferowanych usługach, nazwę firmy lub przedsiębiorstwa i tak dalej. Decydując się na szyldy aluminiowe posiadamy faktycznie niezmiernie duży wybór, ponieważ szyldy mogą posiadać rozliczne rozmiary, kolory i wzory, zdołają być też matowe albo błyszczące. Masa firm oferuje szyldy aluminiowe grawerowane, jakie na pewno spełnią nasze oczekiwania.
5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale też to, w jakim miejscu odbywa się spotkanie. Jeżeli biuro jest zaniedbane to klient raczej nie będzie miał dobrego zdania o nas i o naszej firmie, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Tak, więc jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła odpowiedniego miejsca do spotkań z klientami, to najlepiej iść z klientem do którejś kawiarni lub restauracji, żeby w przyjemnych warunkach porozmawiać.
19
Nov

Jak powinno być zaprojektowane nasze biuro, by przyciągać więcej klientów?

spotkanie firmowe
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy ludzie, którzy mają firmy doskonale wiedzą, że bardzo ważne jest miejsce pracy. Wiadomo, że biuro i firma to jedno. Tak, więc jeśli nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, to rzeczywiście musimy zadbać o wystrój firmowego biura. Klienci zazwyczaj zwracają uwagę na wszystko, jeżeli nie zadbamy o czystą podłogę i sekretarka będzie wyglądała jak po trzy dniowej imprezie z mega kacem, to prawie na 99,9% klient nigdy więcej nie skorzysta z usług naszej firmy.
Syndicate content