warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gabinet

5
Dec

Budynek firmowy i firma - jakie aspekty warto wiedzieć?

artykuły biurowe
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówką firmy jest nie tylko podejście do klienta, ale również to, gdzie odbywa się rozmowa. Jeżeli biuro jest zagracone to klient raczej nie wyniesie ze spotkania pozytywnej opinii o nas i o firmie w której pracujemy, a co za tym idzie nie będzie chciał z nami wchodzić w głębsze relacje biznesowe. Dlatego jeżeli biuro i firma jeszcze nie ogarnęła odpowiedniego miejsca , gdzie mogłyby się odbywać spotkania z klientami, to najlepiej pójść z klientem do jakiejś kawiarni lub restauracji, żeby na spokojnie porozmawiać.
19
Nov

Jak powinno być zaprojektowane nasze biuro, by przyciągać więcej klientów?

spotkanie firmowe
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby, które są właścicielami firmy doskonale zdają sobie sprawę, że bardzo istotne jest stanowisko pracy. Dlatego biuro i firma to jedność. Tak, więc jeżeli nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, to zdecydowanie musimy stworzyć odpowiedni wystrój naszego biura. Klienci zazwyczaj zwracają uwagę na wszystko, jeżeli będzie brudna podłoga i sekretarka będzie miała obgryzione paznokcie, to prawie na sto procent klient nigdy więcej nie skorzysta z usług naszej firmy.
Syndicate content