warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dokumenty

13
Apr

Z roku na rok sporo ludzi zastanawia się jak poprawnie wypełnić pit 37

rozliczanie pitu
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo każdy człowiek, który mieszka nie tylko w Polsce, ale faktycznie w wszelkim kraju na całym świecie, musi płacić proporcjonalnie podatki, jakie gromadzone są do wspólnej kasy i potem przeznaczane na ożywienie jakiejś ogólnej gałęzi.
17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, przestronnej kuchni, w jakiej będą mogły zjeść posiłek w gronie rodziny oraz werandy, na jakiej w ciepłe popołudnie będzie można czytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, więc dobrze jest zorientować się, w jaki sposób mamy się o niego ubiegać, jeżeli w niedługim czasie zamierzamy rozpocząć działania związane z podpisaniem umowy.
15
May

Tanie akcesoria biurowe - Polski producent

Artykuły biurowe
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite artykuły biurowe są konieczne w wyjątkowo wielu zakładach pracy. Są nieodzownym wyposażeniem wielu zakładów poligraficznych, biur, wielu przedsiębiorstw, często są niezbędne również w szkołach , a także sekretariatach – choć są niby niepozorne, przydają się w trakcie rozmaitych prac manualnych oraz powiązanych z porządkowaniem dokumentów.
29
Apr

Czytanie prawa zazwyczaj nie należy do przyjemności, ale minimum znajomości w tym zakresie to zgoła obowiązek

umowa o pracę
Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
Określenie kapitału początkowego wprowadziły uregulowania tzw. ustawy emerytalnej. Ustalenie kapitału początkowego jest jednym z elementów, który będzie miał wpływ na wielkość emerytury. ZUS oblicza kapitał początkowy osobie, która ubiega się o prawo do emerytury. Zakład Ubezpieczeń Społecznych może też obliczyć kapitał początkowy niezależnie w dowolnym terminie, przed nabyciem prawa do emerytury. Kapitał początkowy jest ustalany każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r.
16
Feb

Chcesz szybko otrzymać przelew nadpłaconego podatku, zastosuj wersję PIT w formie elektronicznej

obliczanie podatku
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
PIT 37 jest najpowszechniejszym formularzem wykorzystywanym przy rozliczaniu się ze skarbówką . Deklarację na formularzu PIT 37 wypełniają wszystkie osoby, które pracują u pracodawcy na podstawie umowy o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie.
13
Jan

Teczki ofertowe jako najlepsza promocja przedsiębiorstwa

teczki
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalnie zrobione teczki ofertowe mogą być perfekcyjną wizytówką firmy. Przeznaczone są one zarówno dla zleceniodawców, jak i pracowników przedsiębiorstwa. Pomagają w posegregowaniu wszystkich wiadomości, a także pozwalają na całkowite zapoznanie się z ofertą – często zawierają wizytówki, ulotki, foldery, cennik wykonywanych usług, dokumenty firmowe i inne dokumenty niezbędne do przedstawienia całkowitej działalności. Teczki ofertowe wykonywane na potrzeby firmy mogą być dowolnie dostosowane do potrzeb klienta. Zazwyczaj posiadają skrzydełka, a cała ich powierzchnia jest zadrukowana.
17
Sep

Jak dbać o domową księgowość?

księgowa
W domu większości osób znaleźć można wiele różnorakich dokumentów, jakie należy przechowywać z uwagi na ich ważność. Niestety dość często okazuje się, że nie jesteśmy w stanie zaprowadzić w nich porządku.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą wydajnie pracować i ciągle walczyć o klienta, ma przeróżnego typu trudności związane z obowiązkami narzuconymi przez różne urzędy. Na szczęście powstaje coraz więcej odkrywczych rozwiązań, dzięki którym można usprawnić pewne procesy, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Trzeba mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobligowane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia narastające kłopoty m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content