warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dokumenty

5
Feb

Starcie z biurokracją oraz mnożeniem się dokumentów - usługi archiwizacyjne Łódź

Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Aktualnie liczne korporacje bądź jednostki samorządowe sumiennie minimalizują ilość dokumentów w odmianie papierowej. Wykorzystywanie z komputerów jest coraz to bardziej powszechne właśnie w takich jednostkach, jak urzędy fiskalne bądź samorządy terytorialne. Nie sposób tymczasem ukryć, iż by nastała całkowita informatyzacja tego typu jednostek musi upłynąć dużo czasu.
2
Feb

Im więcej posiadamy faktur tym lepiej spisze się u nas elektroniczny obieg faktur

Autor: iStock.com
Kiedy firma korzysta z drukowanych faktur, to muszą one dotrzeć najpierw do osoby, która nabyła dany produkt lub usługę, by ona je opisała, później do potwierdzenia przez dyrektora, a dopiero na końcu do księgowości, gdzie są wprowadzane do systemu.
15
Jan

Wygodny sposób na rozliczanie się z podatku dochodowego od osób fizycznych

papiery podatkowe
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Program do rozliczenia PIT przy zastosowaniu Internetu został wykreowany specjalnie po to, by usprawnić wszystkim użytkownikom sieci zrobienie swojego dorocznego zadania względem Urzędu Skarbowego. Przebywając przed monitorem swojego laptopa można wypełnić deklarację, a prócz tego posiadać gwarancję, że nie posiada ona żadnych błędów.
29
Dec

Masz problem z kwestiami rachunkowymi? Nie masz pojęcia jak się do nich zabrać? Mamy na to metodę!

Księgowość, rachunkowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Faktem jest, iż każdy kto ma działalność gospodarczą jest zobowiązany w pewnych porach rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Tak się dzieje też, gdy jesteśmy zobligowani przelać odpowiednie kwoty pieniędzy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Tego rodzaju sytuacjezazwyczaj pojawiają się bardzo często, kiedy musimy pokazać wybrane uzupełnione dokumenty. Przeważnie jednak wielu przedsiębiorców nie ma czasu ani wiedzy, by się tym zająć. Co w tego typu sytuacji robić?
13
Apr

Z roku na rok sporo ludzi zastanawia się jak poprawnie wypełnić pit 37

rozliczanie pitu
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy człowiek, który mieszka nie tylko w Polsce, ale realnie w wszelkim kraju na całym świecie, musi opłacać regularnie podatki, które gromadzone są do łącznej kasy i następnie przydzielane na rozwój jakiejkolwiek publicznej gałęzi.
17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły jeść posiłek wraz z najbliższymi i werandy, na której w ciepłe popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, zatem warto jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego starać, jeśli w niedługim czasie mamy zamiar zacząć działania związane z podpisaniem umowy.
15
May

Tanie akcesoria biurowe - Polski producent

Artykuły biurowe
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite artykuły biurowe są konieczne w bardzo wielu zakładach pracy. Są koniecznym wyposażeniem wielu punktów drukarskich, biur, wielu firm, często są niezbędne także w uczelniach , jak również sekretariatach – chociaż są wprawdzie niepozorne, przydają się w trakcie różnych prac manualnych i powiązanych z segregowaniem dokumentów.
29
Apr

Czytanie prawa zazwyczaj nie należy do przyjemności, ale minimum znajomości w tym zakresie to zgoła obowiązek

umowa o pracę
Autor: Victor
Źródło: http://www.flickr.com
Pojęcie kapitału początkowego wprowadziły zapisy tzw. ustawy emerytalnej. Ustalenie kapitału początkowego jest jednym z czynników, który będzie miał wpływ na wysokość świadczenia emerytalnego. Zakład Ubezpieczeń Społecznych liczy kapitał początkowy osobie, która ubiega się o prawo do emerytury. Zakład Ubezpieczeń Społecznych może także obliczyć kapitał początkowy odrębnie w dowolnym czasie, przed nabyciem prawa do emerytury. Kapitał początkowy jest ustalany każdej osobie na dzień 1 stycznia 1999 r.
16
Feb

Chcesz szybko otrzymać przelew nadpłaconego podatku, zastosuj wersję PIT w formie elektronicznej

obliczanie podatku
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Formularz PIT 37 jest najpopularniejszym drukiem stosowanym przy rozliczaniu się z fiskusem . Zeznanie podatkowe na druku PIT 37 wypełniają wszystkie osoby, które zatrudniane są przez swojego pracodawcę w ramach umowy o pracę, umowę o dzieło lub umowę zlecenie.
13
Jan

Teczki ofertowe jako najlepsza promocja przedsiębiorstwa

teczki
Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Profesjonalnie wyprodukowane teczki ofertowe mogą być perfekcyjną wizytówką firmy. Przeznaczone są one zarówno dla zamawiających, jak i pracowników przedsiębiorstwa. Pomagają w uporządkowaniu wszelakich informacji, a także pozwalają na pełne zapoznanie się z ofertą – często zawierają wizytówki, ulotki, foldery, cennik wykonywanych usług, dokumenty firmowe i inne dokumenty niezbędne do przedstawienia pełnej działalności. Teczki ofertowe wykonywane na potrzeby firmy mogą być dowolnie dostosowane do potrzeb zleceniodawcy. Zazwyczaj mają skrzydełka, a cała ich powierzchnia jest zadrukowana.
Syndicate content