warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

wyszukiwarka

2
Feb

Kursy bhp organizowane w stolicy Mazowsza są adresowane zarówno do pracowników zatrudnionych w biurach, jak i do rzemieślników

Szkolenie BHP
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Kwestie bezpieczeństwa w zakładach pracy pozostają na tyle istotne, że stały się motywem przewodnim mnóstwa kampanii społecznych. W nich szczególną uwagę kieruje się głównie na tych panów, którzy pracują fizycznie, czyli monterów czy tynkarzy. Tymczasem niebezpieczeństwo czatuje też na pracowników biurowych, lecz na szczęście oni również są zobowiązani właściwymi rozporządzeniami do odbycia kursu bhp.
15
May

Tanie akcesoria biurowe - Polski producent

Artykuły biurowe
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite artykuły biurowe są konieczne w bardzo wielu zakładach pracy. Są koniecznym wyposażeniem wielu punktów drukarskich, biur, wielu firm, często są niezbędne także w uczelniach , jak również sekretariatach – chociaż są wprawdzie niepozorne, przydają się w trakcie różnych prac manualnych i powiązanych z segregowaniem dokumentów.
1
Dec

Współczesne oddziaływania marketingowe

cloudity
Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl
Można stwierdzić iż współczesna działalność gospodarcza opiera się na paru filarach. Jednym z najważniejszych jest nabywca. Bez nabywcy działalność gospodarcza nie miałaby sensu, stąd olbrzymie znaczenie dla biznesu ma dział marketingu. W niedużej firmie wydział reklamy najczęściej nie ma kłopotu z przygotowaniem przedsięwzięć promocyjnych. Komplikacje poczynają się w średnich i dużych jednostkach. I w tym przypadku zgromadzenie wiadomości nie jest jeszcze bardzo trudne.
Syndicate content