warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dzieci

1
Dec

Różne dokumenty podatków i sposoby na ich proste wypełnienie

obliczenia
Źródło: pixabay.com
Poza PIT-em numer 37 albo 28, można rozliczyć także inne deklaracje podatkowe, mające związek z innymi możliwymi źródłami przychodów. Wszystkie z nich można rozliczyć internetowo w dowolnej chwili i bez żadnych konfliktów.
19
Nov

Prywatne przedszkole - świetny pomysł na interes

Autor: GAVIN
Choć rodzimi naukowcy biją na alarm i straszą nas spadkiem przyrostu naturalnego, to jednakże trzeba potwierdzić, że malców mamy całkiem sporo w Polsce. Od paru lat wspaniale na tym polu daje sobie radę wyż demograficzny z lat osiemdziesiątych. Dzięki ich zapałowi do zakładania rodziny możemy cieszyć się widokiem uśmiechniętych maluchów w parkach i w piaskownicach. Ale pociecha to nie tylko same radości. Kłopoty zaczynają się, gdy mama chce wrócić do pracy. Zakładając, że jeżeli jej dawna posada na nią wciąż czeka, to nie ma miejsc w państwowych żłobkach i przedszkolach. Niezwykle ciężko też o miejsce w prywatnych punktach, gdyż te z kolei, przez wzgląd na swą bogatą ofertę, są niezwykle popularne wśród młodych rodziców. Kolejnym rozwiązaniem są nianie, ale to niezwykle ryzykowne posunięcie- w końcu wpuszczamy do mieszkania zupełnie obcą osobę.
Syndicate content