warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przedsiębiorstwa

29
Feb

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i świetna inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Internacjonalna Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej zamysłem jest promowanie i kreowanie międzynarodowych norm w różnych polach działalności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to poświadczenie, dowód zapewniający, że produkt, przebieg, albo usługa są zgodne z określoną zasadą, albo nakazem prawnym. Zasada wymienia zbiór wymagań odnoszących się do systemu zarządzania jakością firmy.
27
Oct

Programy dla firm bardzo usprawniają ich działanie

informatyzacja firmy
Autor: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com
Programy dla firm mają różny poziom rozszerzenia. Każda firma okazuje się być odmienna, zatem przeróżne będą także jej wymagania kiedy chodzi o kontrolowanie jej działalności.
5
Oct

Popraw efektywność pracy a także wyniki swojej firmy wdrażając nowoczesny systemy oraz rozwiązania

prezes firmy
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy własną firmę z pewnością pragniemy, aby była ona najlepsza na rynku. Aby tego dokonać trzeba opracować dobry plan działania a także skutecznie wprowadzić w posiadaną firmę. Jest wiele programów oraz systemów, które pomagają przedsiębiorstwom zarządzać pracą. Dzięki nim wykonywanie zadań staje się szybsze a także bardziej efektywne.
7
Aug

Dość ciekawym sposobem na biznes jest sprowadzanie towaru z Chin. Czy wiesz jak się do tego zabrać?

kartony z papierami
Autor: kathryn
Źródło: http://www.flickr.com
Całkiem wspaniałym pomysłem na biznes jest towar transportowany z Chin. W wielu przypadkach jednak, by rozpocząć\zaczynać potrzeba kontaktów w tak dalekim kraju. Przy niedoborze fizycznego kontaktu z firmą mamy szansę napisać wiadomość do różnych firm. Wspaniale w tego typu wiadomości spytać się o produkty, formy płatności czy wysyłkę.
13
May

Tradycyjna reklama, a nowoczesne rozwiązania reklamowe

Ulotka reklamowa
Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama jest konieczna w przypadku większości marek. Jak więc pokazywać się dobrze? Innowacyjne formy nie zawsze dają efekt. Klient często nie ma czasu na kliknięcia i czytanie reklam www, za to każdego dnia chodzi po mieście, zbiera ulotki, czyta bannery. Ten sposób docierania do klienta działa od zawsze.
13
May

Odnalezienie właściwej oferty pracy – działalność zależna od wielu różnych czynników.

Spotkanie, zebranie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie sporo osób zasadniczo w każdym wieku poszukuje zatrudnienia. Wydaje się, że możliwości jest bardzo dużo jednak jest to zależne od regionu, w którym się tego zatrudnienia szuka. Z pewnością nie jest to łatwa czynność, która bardzo często zabiera dość dużo czasu.
5
Jun

Księgowość dla firm

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Zastanawiasz się czy losy firmy oddać w ręce własnego księgowego czy zaufać doświadczeniu biura rachunkowego? Dla większości osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej opanowanie księgowości może być sporym problemem. Załóżmy, że nasza firma będzie VAT-owcem, zatrudniamy pracowników, faktur przychodowych pojawia się coraz więcej...
15
Jun

Jak łatwo założyć własną firmę.

przykładowa restauracja
Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo młodych ludzi staje dziś przed ważną decyzją - czy powinni założyć firmę czy może podjąć pracę na etat. Obydwie opcje mają zarówno wiele plusów jak i minusów. Swoja firma to nienormowany czas pracy, brak przełożonych i spore zyski w przypadku optymalnego prowadzenia firmy. Praca na etat to stały, pewny zarobek, opłacone składki oraz 8 godzin dziennie w pracy.
Syndicate content