warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

działalność

29
Dec

Garść mających znaczenie zdań na temat podatków w naszym kraju

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
W 1997 roku zastosowano w Polsce ustawę o podatków. Narzuca ona obowiązek płacenia podatków między innymi przez osoby fizyczne. Jakie to są podatki? Kwestia podatkowa, jaka dostępna jest w Polsce narzuca obowiązek płacenia podatków przez osoby fizyczne i prawne. Podatek, który muszą odprowadzać osoby fizyczne to obowiązek wnoszenia opłat od osiągniętych przez podatnika dochodów. Podatnikiem jest każdy, jeżeli więc uzyskujemy legalne dochody musimy od nich odprowadzić podatek.
4
Dec

Opcje, które może zaoferować teraz bank online

plik banknotów zagranicznej waluty
Autor: Stan Dalone
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite kredyty budowlane, jakie obecnie spotkać możemy na rodzimym rynku, wywierają wrażenie wciąż unowocześnianą ofertą. Możliwości banków idą stale z duchem czasu, więc klienci mogą się czuć bezpiecznie i spokojnie. Ich potrzeby analizowane są niesamowicie dokładnie przez ekspertów z banków, więc i stawiane przez nich wymagania, nawet te z pozoru trudne do spełnienia, realizowane są przez banki w pierwszej kolejności. Nasi bankierzy skupieni na swej pracy to ambitne i przedsiębiorcze osoby.
4
Dec

Finanse i dofinansowania dla przedsiębiorców

Pieniądze Euro
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą, powinien być dobrze poinformowany w regułach finansowania przedsiębiorstw. Mniejsze czy większe firmy – wszystkie potrzebują wsparcia, które może pomóc im rozrosnąć się czy powiększyć swoje opcje. Tak zwane fundusze unijne dla małych firm to nierzadko poruszana kwestia przez osoby znajdujące się w tym biznesie od pewnego czasu. Niemniej istotna kwestia jest to dla tych, którzy swoje przedsiębiorstwo dopiero zaczynają budować.
6
Jun

Obsługa księgowa - ważny aspekt w aktywności każdej firmy

księgowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie mnóstwo ludzi zauważa przyszłość w otwieraniu swoich marek. Jest to niezmiernie atrakcyjna tendencja i zwłaszcza ludzie młodzi rozważają to za najdoskonalszą drogę do sukcesu zawodowego. Nie można ukryć, że zarządzanie firmą wymaga dużej pewności siebie i wiedzy co do wszystkich działów w firmie.
13
Nov

Jak osoby fizyczne i spore firmy mogą skutecznie odzyskać dług

dług
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Często słyszy się wypowiedź, że pieniądze powodzenia nie dają, trudno jednak przedstawiać sobie życie bez nich - przecież w supermarketach chleba nie wręczają za darmo. Kiedy portmonetka zaczyna świecić pustkami, niektóre osoby udają się do dalszego kuzynostwa albo wykonują telefon do znajomych. Z pewnością zbierają pieniądze na nowy samochód albo brakuje im 300 zł do piętnastego.
Syndicate content