warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

działalność

29
Dec

Garść mających znaczenie zdań na temat podatków w naszym kraju

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
W 1997 roku zastosowano w Polsce ustawę na temat ordynacji podatkowej. Nakłada ona obowiązek regulowania podatków chociażby przez osoby fizyczne. Jakiego typu są podatki? Ordynacja podatkowa, jaka dostępna jest w naszym kraju narzuca obowiązek odprowadzania podatków przez wszystkich. Składki podatkowe, które powinny odprowadzać obywatele to konieczność odprowadzania składek od osiąganych przez osoby fizyczne dochodów. Podatnikiem jest każdy, jeśli więc osiągamy legalne dochody musimy od nich odprowadzić podatek.
4
Dec

Opcje, które może zaoferować teraz bank online

plik banknotów zagranicznej waluty
Autor: Stan Dalone
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite kredyty budowlane, jakie obecnie spotkać możemy na rodzimym rynku, wywierają wrażenie wciąż unowocześnianą ofertą. Możliwości banków idą stale z duchem czasu, więc klienci mogą się czuć bezpiecznie i spokojnie. Ich potrzeby analizowane są niesamowicie dokładnie przez ekspertów z banków, więc i stawiane przez nich wymagania, nawet te z pozoru trudne do spełnienia, realizowane są przez banki w pierwszej kolejności. Nasi bankierzy skupieni na swej pracy to ambitne i przedsiębiorcze osoby.
4
Dec

Finanse i dofinansowania dla przedsiębiorców

Pieniądze Euro
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto pracuje na własny rachunek, powinien być dobrze poinformowany w zasadach finansowania przedsiębiorstw. Mniejsze i większe firmy – wszystkie chcą wsparcia, które może pomóc im rozrastać się czy powiększyć swe opcje. Tak zwane fundusze unijne dla małych firm to często poruszana kwestia przez osoby będące w tym biznesie od jakiegoś czasu. Niemniej ważna kwestia jest to dla tych, którzy swoje przedsiębiorstwo dopiero zaczynają rozbudowywać.
6
Jun

Obsługa księgowa - ważny aspekt w aktywności każdej firmy

księgowość
Autor: sanchezcl
Źródło: http://www.sxc.hu
Obecnie mnóstwo ludzi zauważa przyszłość w otwieraniu swoich marek. Jest to niezmiernie atrakcyjna tendencja i zwłaszcza ludzie młodzi rozważają to za najdoskonalszą drogę do sukcesu zawodowego. Nie można ukryć, że zarządzanie firmą wymaga dużej pewności siebie i wiedzy co do wszystkich działów w firmie.
13
Nov

Jak osoby fizyczne i spore firmy mogą skutecznie odzyskać dług

dług
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko słyszy się stwierdzenie, że pieniądze szczęścia nie dają, trudno jednak wyobrazić sobie życie bez nich - przecież w supermarketach bułek nie rozdają. Kiedy portmonetka zaczyna świecić pustkami, niektórzy udają się do wujostwa mieszkającego na przeciwko albo dzwonią do przyjaciół. Z pewnością zbierają pieniądze na nowy pojazd samochodowy albo brakuje im 150 zł do dziesiątego.
Syndicate content