warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PIT

12
Dec

Czym wyróżniają się fundusze inwestycyjne?

fundusze inwestycyjne dla firm
Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (i nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest niezwykle istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W związku z powyższym inwestor przed wyborem konkretnego funduszu powinien zapoznać się z polityką funduszu - w jakie instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.
5
Dec

Programów do wyliczenia przychodów można odnaleźć wiele

psycholog
Źródło: flickr.com
Mamy możność wyboru starszych, dawno sprawdzonych lub również sporządzenia rozliczenia na podstawie tych zupełnie świeżych.


Nie ma w tym punkcie mowy o braku różnorodności.
Tags:
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różne sprawy papierkowe – niestety każdego z nas spotyka to w życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś wypełniać, wciąż się z czegoś rozliczać. Ale także przeciętni ludzie przynajmniej raz do roku muszą wypełnić PIT.
17
Feb

Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W obecnych czasach coraz więcej rzeczy robimy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To niezwykle dogodne mieć szansę wykonywać istotne dla nas sprawy siedząc przez monitorem laptopa. Jeżeli zatem korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki pod postacią dokonywania internetowych zakupów bądź zlecania internetowych przelewów w banku, nastąpił też czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
Syndicate content