warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

PIT

5
Feb

regularne składki ZUS

składki podatkowe
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Ustawa mówi, że ubezpieczenia społeczne winny być przymusowe, świadome, bądź można im nie podlegać. Od pracującego trzeba odprowadzać składki na wszystkie cztery rodzaje ubezpieczeń społecznych. Jest on objęty zatem ubezpieczeniem emerytalnym, rentowym, chorobowym i wypadkowym.
15
Jan

Wygodny sposób na rozliczanie się z podatku dochodowego od osób fizycznych

papiery podatkowe
Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Program do rozliczenia PIT przy zastosowaniu Internetu został wykreowany specjalnie po to, by usprawnić wszystkim użytkownikom sieci zrobienie swojego dorocznego zadania względem Urzędu Skarbowego. Przebywając przed monitorem swojego laptopa można wypełnić deklarację, a prócz tego posiadać gwarancję, że nie posiada ona żadnych błędów.
15
Jan

Pit za 2014 możemy wypełnić samodzielnie

podateki Pit 2014
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Ponieważ rok kalendarzowy wielkimi krokami zprzybliża się do końca, to odpowiedni moment jest już na to, aby zastanowić się nad jego zamknięciem finansowym, tak by w terminie zanieść potrzebne dokumenty do urzędu skarbowego. Kiedy chcemy samodzielnie wypisać pit za 2014 rok, to z pewnością najlepiej robimy kiedy zaopatrzymy się w profesjonalny program do jego wypełnienia.
15
Jan

Jak szybko i bez problemów wypełnić pit? O jakich kwestiach jednocześnie należy pamiętać?

zestawienie płac w firmie
Autor: La Manade
Źródło: http://www.flickr.com
Co roku każdy z nas musi wypełniać deklarację podatkową, czyli pit. Nie za bardzo to lubimy, gdyż wiążę się to z wizytą w skarbówce Stop! Tak było w przeszłości, aktualnie możemy skorzystać z pit online. Jedno z pewnością się nie zmieniło, ponieważ nie za bardzo lubimy to robić, ale aktualnie łatwiej pokonać swoją niechęć, gdyż dzięki sieci robimy to bardzo sprawnie i we własnym domu. Żegnajcie więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu nigdy wcześniej nie było tak proste.
15
Jan

Nie martw się zaległościami – rozlicz swój pit w 2016 roku oraz ze spokojem zajmij się tym, za czym rzeczywiście przepadasz

program PIT
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Odwlekanie obowiązków na kolejne dni odnosi się do niejednego Polaka, ale przed niektórymi kwestiami nie uciekniemy. Omijanie szerokim łukiem miejsc, w których trzeba rozliczyć swój pit jest bardzo popularne do chwili, aż wybija ostatnia godz., aby to zrobić. Konsekwencje pasywności i niedoręczenia rozliczenia podatkowego są nieprzyjemne i zamiast na ich temat myśleć, lepiej skoncentrować się na swoim obowiązku i w końcu mieć go z głowy. Każdy dobry obywatel orientuje się, że program do rozliczenia pit 2016 może pomóc w szybkim i efektywnym rozwiązaniu kłopotu. Bierzmy się wobec tego do pracy.
15
Jan

Poszukujesz świetnego programu, który będzie w stanie Ciebie rozliczyć – zobacz, co oferuje rynek

Obliczenia podatkowe
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Czy jest się osobą fizyczną, czy ma się firmę – każdy Polak musi na koniec roku rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z dochodów, które zarobił. To proste? Grono mieszkańców Polski powie, że owszem. Wielu jednakże jest zdania, że niestety nie.
15
Jan

Jak rozliczyć PIT za ubiegły rok przy pomocy Netu?

internet
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Zbliża się termin rozliczania PIT, dlatego warto zastanowić się, jakim sposobem rozliczyć PIT w konkretnym roku podatkowym. Współcześnie możemy rozliczyć swój PIT na dwa sposoby - w formie papierowej, inaczej w formie tradycyjnej czy też za pośrednictwem Internetu. Wypada przyznać, iż rozliczenia internetowe są znacznie prostsze, w związku z tym dużo postaci wybiera naturalnie tą formę rozliczania.
15
Jan

Prawo podatkowe i jego kruczki. W jaki sposób się rozliczać aby nie zrobić błędu

Człowiek w hali produkcyjnej
Autor: NASA's James Webb Space Telescope
Źródło: http://www.flickr.com
Kłopoty powiązane z rozliczeniami podatkowymi mogą pojawić się już na wczesnym początku naszej przygody z rozliczeniami. Sprawy podatkowe w naszym kraju mogą być maksymalnie zawiłe.
15
Jan

Podczas tworzenia deklaracji podatkowej należy pomnieć o akcji 1%

w magazynie
Autor: jaymarable
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego dobre wykonanie deklaracji skarbowej jest bardzo istotnym zadaniem. Nie sposób ukryć, że poświęcając mu więcej czasu potrafimy być pewni, że wszystko zostało wykonane dobrze.
15
Jan

Jak szybko oraz bez kłopotu stworzyć rozliczenie roczne?

księgowości
Autor: Picturepest
Źródło: http://www.flickr.com
Rozumiemy wszyscy, iż podatki uiszczać należy. To prawda powszechnie wiadoma. Każdy pragnie to zrobić szybko, aby mieć to jak najszybciej zrobione. I najwłaściwiej będzie, jak zrobi to samodzielnie bez pomocy z zewnętrznej strony.
Syndicate content