warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rozliczenie

21
Apr

Proste wyniki na dokuczliwy obowiązek podatkowy

podatki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Nasz zegar wewnętrzny tyka bezwzględnie. Takie sformułowanie słyszymy bardzo często. Jednak określenie to nabiera wyraźnie innego, poważniejszego znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę podatki i problemy wynikające z ewentualnego opóźnienia w przedstawieniu właściwym organom państwowym swoich okresowych zysków.
23
Feb

Już wkrótce większość Polaków będzie składać wypełniony dokument pit

finanse
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Poprawne wypełnienie pitu może niektórym sprawiać problem. Zeznanie podatkowe powszechnie kojarzy nam się także z niepotrzebnym stresem i presją czasu. Przez to część podatników zleca to zadanie swojej księgowej. Na tego typu rozwiązanie zdobywają się często osoby, które prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą i nie orientują się, w jaki sposób odpowiednio wypełnić pit 36. Często Związane jest to jednak z niepotrzebnymi wydatkami. My za to, w dalszym ciągu nie mamy pojęcia, w jaki sposób właściwie rozliczyć się z podatku oraz czujemy się w tej kwestii zagubieni.
3
Oct

Jakie nowości czekają nas przy uzupełnianiu PITów w 2015 roku?

deklaracja
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Składanie corocznej deklaracji finansowej stało się naszym niezwykle istotnym obowiązkiem, którego pod żadnym pretekstem nie możemy przegapić. Jego niedopełnienie w szeregu przypadków może sprowadzić na nas wyjątkowo dużo nieprzyjemności, w takim razie powinniśmy poczynić wszystkie wysiłki, aby do takiej sytuacji nie doszło pod żadnym pozorem.
19
Dec

Rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w roku 2014- co zrobić, aby nie stać w długich kolejkach?

Kolejka
Autor: Phil Parker
Źródło: http://www.flickr.com
Policzenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom sprawia dużo trudności. Mając to na względzie, postanowiliśmy zrobić łatwy w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014.
Syndicate content