warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

poczta

8
Jun

W jaki sposób wysłać przesyłkę kurierem?

przewozy kurierskie
Autor: Ninian Reid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak posłać paczkę? Możliwości jest parę, mianowicie; Poczta Polska, jednostki kurierskie, Paczkomaty bądź niedrogie serwisy brokerów kurierskich. Jeszcze do niedawna najbardziej popularne było ekspediowanie paczek pocztą. W tym celu trzeba było pójść do oddziału Poczty Polskiej po czym nadać paczkę w tak zwanym okienku, częstokroć po krótszym czy dłuższym wyczekiwaniu w kolejce.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo firm, poza kłopotami ze swoją bieżącą działalnością, w czasie której muszą ciężko pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma przeróżnego typu trudności związane z obowiązkami narzuconymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Należy mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do magazynowania wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe kłopoty m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content