warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

poczta

8
Jun

W jaki sposób wysłać przesyłkę kurierem?

przewozy kurierskie
Autor: Ninian Reid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wyekspediować przesyłkę? Możliwości jest parę, mianowicie; Poczta , firmy kurierskie, Paczkomaty albo niedrogie serwisy brokerów kurierskich. Jeszcze do niedawna najpopularniejsze było posyłanie paczek pocztą. W tym celu należało wybrać się do oddziału Poczty Polskiej i nadać paczkę w tzw. okienku, najczęściej po krótszym czy dłuższym oczekiwaniu w kolejce.
13
Aug

Na czym tak naprawdę polega elektroniczny obieg dokumentów w biurze?

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało firm, poza trudnościami z własną bieżącą działalnością, w czasie której muszą optymalnie pracować i ustawicznie starać się o klienta, ma rozmaitego typu trudności związane z powinnościami określonymi przez różne urzędy. Na szczęście pojawia się coraz więcej prekursorskich rozwiązań, dzięki którym można przyśpieszyć określone procedury, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu i wydajny obieg dokumentów. Warto mieć także na uwadze fakt, że firmy są zobowiązane do gromadzenia wielu dokumentów, (które mogą być weryfikowane przez specjalne urzędy), co nieraz sprawia dodatkowe trudności m.in. z archiwizacją dokumentacji.
Syndicate content