warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pozycjonowanie

5
Feb

”Nie ma cię na facebooku? Nie istniejesz”, czyli formy promocji firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet wyśmienicie stworzona strona internetowa, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca ciekawą treść, nie spełni swojego zadania, jeśli jej oglądalność będzie nikła. Czasy, kiedy wystarczyło stworzyć atrakcyjną stronę i czekać na szturm użytkowników, odeszły bezpowrotnie.
2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest szybko rozpowszechniającym się medium, obecnym na całym świecie i na dużej liczbie urządzeń. Od zarania istnienia sieci WWW wygląd witryn WWW znacznie się zmienił – zmianie uległy bowiem narzędzia, które służą do tworzenia takich stron, zmieniły się także trendy. Powstał również zawód webdesignera, czyli specjalisty od tworzenia witryn od samego końca.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie nasz świat bez stron internetowych? Wydaje się to raczej niemożliwe. Mnóstwo ludzi siedzi długie godziny w internecie. Co takiego czynimy w sieci? Zazwyczaj tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą różnego typu komunikatorów.Internet jest za nami codziennie. Niewątpliwie, stał się znaczącą częścią naszego życia.
23
Feb

Aplikacje Google, które mają na celu doprowadzić do selekcji w indeksacji witryn www

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Programy Google, które mają za zadanie doprowadzić do wyselekcjonowania w pozycjonowaniu serwisów internetowych są rozpowszechniane co jakiś okres czasu przez tę spółkę i wówczas również stają się prawdziwą zmorą dla posiadaczy stron www.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to tak naprawdę spraw osobistych, gdyż coraz więcej ludzi za jego pomocą zaczyna się komunikować, utrzymuje znajomości i poszukuje nowych kontaktów, ale również biznesu, zakupów i usług. Dzisiaj praktycznie każda chcąca się rozwijać firma musi posiadać własną stronę internetową, jeśli nie będzie jej posiadać, to szanse na większą ilość odbiorów nie będą największe.
Syndicate content