warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pozycjonowanie

5
Feb

”Nie ma cię na facebooku? Nie istniejesz”, czyli formy promocji firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet wyśmienicie stworzona strona internetowa, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca ciekawą treść, nie spełni swojego zadania, jeśli jej oglądalność będzie nikła. Czasy, kiedy wystarczyło stworzyć atrakcyjną stronę i czekać na szturm użytkowników, odeszły bezpowrotnie.
2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest szybko rozpowszechniającym się medium, obecnym na całym świecie i na dużej liczbie urządzeń. Od zarania istnienia sieci WWW wygląd witryn WWW znacznie się zmienił – zmianie uległy bowiem narzędzia, które służą do tworzenia takich stron, zmieniły się także trendy. Powstał również zawód webdesignera, czyli specjalisty od tworzenia witryn od samego końca.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażamy sobie dzisiejszy świat bez internetu? Wydaje się to kompletnie niemożliwe. Większość ludzi spędza całe godziny w internecie. Co takiego robimy w wirtualnym świecie? Najczęściej marnujemy nasz drogocenny czas. Używamy modnych serwisów społecznościowych albo rozmawiamy przy pomocy różnego typu komunikatorów.Wirtualny świat jest za nami każdego dnia. Bez wątpienia, jest znaczącą częścią współczesnego życia.
23
Feb

Aplikacje Google, które mają na celu doprowadzić do selekcji w indeksacji witryn www

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Programy Google, które mają za zadanie doprowadzić do wyselekcjonowania w pozycjonowaniu serwisów internetowych są rozpowszechniane co jakiś okres czasu przez tę spółkę i wówczas również stają się prawdziwą zmorą dla posiadaczy stron www.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to tak naprawdę spraw osobistych, gdyż coraz więcej ludzi za jego pomocą zaczyna się komunikować, utrzymuje znajomości i poszukuje nowych kontaktów, ale również biznesu, zakupów i usług. Dzisiaj praktycznie każda chcąca się rozwijać firma musi posiadać własną stronę internetową, jeśli nie będzie jej posiadać, to szanse na większą ilość odbiorów nie będą największe.
Syndicate content