warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pozycjonowanie

5
Feb

”Nie ma cię na facebooku? Nie istniejesz”, czyli formy promocji firmy w internecie

usługi internetowe
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet najlepiej stworzona strona www, dopracowana w najmniejszych szczegółach i zawierająca atrakcyjną treść, nie spełni swojego zadania, jeśli mało kto na nią trafi. Czasy, kiedy wystarczyło wykreować ciekawą stronę i czekać na szturm klientów, odeszły bezpowrotnie.
2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest błyskawicznie rozprzestrzeniającym się zjawiskiem, dostępnym na całej ziemi i na dużej liczbie urządzeń. Od stworzenia internetu wygląd stron internetowych znacznie się zmienił – zmianie uległy bowiem przyrządy, służące do uruchamiania tych witryn, zmianom uległy również trendy. Narodził się również zawód webdesignera, a zatem specjalisty od tworzenia witryn od początku do końca.
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie współczesny świat bez sieci? Zdaje się to kompletnie niemożliwe. Większość młodych spędza długie godziny w internecie. Co takiego robimy w internecie? Zwykle tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą wszelkiego rodzaju komunikatorów.Sieć jest za nami codziennie. Bez wątpienia, stał się istotną cząstką współczesnego świata.
23
Feb

Aplikacje Google, które mają na celu doprowadzić do selekcji w indeksacji witryn www

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Programy Google, jakie mają za zadanie doprowadzić do wyselekcjonowania w pozycjonowaniu portali internetowych są wydawane co jakiś czas przez tę firmę i wtedy również okazują się prawdziwą zmorą dla właścicieli stron www.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to tak naprawdę życia osobistego, gdyż bardzo dużo osób przy jego pomocy się komunikuje, podtrzymuje znajomości i szuka kolejnych kontaktów, lecz również biznesu, zakupów i usług. Obecnie praktycznie każda szanująca się firma musi posiadać własną internetową wizytówkę, jeśli jej nie ma, to szanse na znalezienie odbiorów nie będą największe.
Syndicate content