warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strony internetowe

23
Feb

Aplikacje Google, które mają na celu doprowadzić do selekcji w indeksacji witryn www

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Narzędzie Google, jakie mają na celu dokonać selekcji w pozycjonowaniu portali www są wydawane co pewien okres czasu przez tę firmę i wtedy również okazują się prawdziwą zmorą dla właścicieli stron internetowych.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób zajmujących się swoim biznesem, twórczością artystyczną albo organizacją charytatywną potrzebuje doskonale prosperującej i miłej dla oka strony internetowej. Sprawnie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne , jak również marketingowe, ponieważ wielu userów – szczególnie młodych – nieraz znajduje pewne usługi właśnie za pomocą internetu.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to zarówno spraw osobistych, gdyż bardzo dużo osób za jego pomocą się komunikuje, podtrzymuje znajomości i poszukuje nowych przyjaźni, ale również wielu spraw biznesowych. Obecnie każda chcąca się rozwijać firma musi mieć własną internetową wizytówkę, jeżeli jej nie ma, to szanse na nowych klientów bardzo się zmniejszają.
12
Nov

Aktualnie promocja firmy to prawdziwe wyzwanie

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Zarządzanie firmą w dzisiejszych czasach wymaga profesjonalnego podejścia do wszystkiej sprawy. Nie wystarczy wizytówka i ulotka, żeby się wypromować. Podobnie istotna jest kompleksowa strategia, jak trafić do potencjalnego klienta. Sposobów jest raz po raz więcej, natomiast w całym tym gąszczu opcji musimy wybrać jak najlepiej, ażeby być lepszym od konkurencji.
Syndicate content