warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strony internetowe

2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest błyskawicznie rozprzestrzeniającym się zjawiskiem, dostępnym na całej ziemi i na dużej liczbie urządzeń. Od stworzenia internetu wygląd stron internetowych znacznie się zmienił – zmianie uległy bowiem przyrządy, służące do uruchamiania tych witryn, zmianom uległy również trendy. Narodził się również zawód webdesignera, a zatem specjalisty od tworzenia witryn od początku do końca.
18
Jan

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem sieci WWW

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część ludzi współcześnie wie, jak ważnym przyrządem jest Internet. Internet to medium wykorzystywane w bardzo wielu aspektach życia tak osobistego, jak i zawodowego. Internet służy w dużej mierze do tworzenia i utrzymywania kontaktów z pozostałymi ludźmi, oprócz tego jest również miejscem, w którym zdobywa się wiele ciekawych informacji na różne tematy.
18
Jan

Skuteczne pozycjonowanie stron www

SEO and Google
Autor: iwrite4money
Źródło: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania strony www powinniśmy zadać sobie istotne pytanie: jak potencjalni odwiedzający dowiedzą się o jej istnieniu?
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażacie sobie współczesny świat bez sieci? Zdaje się to kompletnie niemożliwe. Większość młodych spędza długie godziny w internecie. Co takiego robimy w internecie? Zwykle tracimy nasz cenny czas. Korzystamy z modnych serwisów społecznościowych lub czatujemy za pomocą wszelkiego rodzaju komunikatorów.Sieć jest za nami codziennie. Bez wątpienia, stał się istotną cząstką współczesnego świata.
5
Dec

Jak reklama, to skutecznie. Skoro nic nie działa spróbuj postaw na reklamę kontekstową

przeglądanie Internetu
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Solidna reklama to jedna druga sukcesu. Wiedzą o tym z pewnością osoby prowadzące swój biznes. Bez reklamy nie przebijesz się, nie będzie Ciebie ani Twojej firmy w świadomości odbiorców, a skoro jesteś tam nieobecny, to niestety nie zarobisz na własne utrzymanie.
23
Feb

Aplikacje Google, które mają na celu doprowadzić do selekcji w indeksacji witryn www

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Programy Google, jakie mają za zadanie doprowadzić do selekcji w pozycjonowaniu portali internetowych są rozpowszechniane co pewien czas przez tę firmę i wówczas również stają się realnym zagrożeniem dla właścicieli witryn www.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób zajmujących się własnym biznesem, działalnością artystyczną bądź organizacją charytatywną wymaga znakomicie prosperującej i przejrzystej strony internetowej. Znakomicie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne , a także marketingowe, ponieważ wielu userów – szczególnie młodych – nieraz znajduje pewne towary właśnie za pomocą internetu.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to tak naprawdę spraw osobistych, ponieważ coraz więcej osób za jego pomocą zaczyna się komunikować, utrzymuje znajomości i poszukuje nowych kontaktów, ale także biznesu, zakupów i usług. Obecnie każda szanująca się firma powinna mieć swoją internetową wizytówkę, jeżeli jej nie ma, to szanse na większą ilość klientów bardzo się zmniejszają.
12
Nov

Aktualnie promocja firmy to prawdziwe wyzwanie

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Kierowanie firmą w obecnych czasach wymaga obeznanego podejścia do każdej rzeczy. Nie wystarczy wizytówka i ulotka, ażeby się wypromować. Również niezbędna jest kompleksowa strategia, jak dojść do potencjalnego klienta. Rodzai jest coraz więcej, jednakże w całym tym gąszczu opcji musimy wybrać jak najlepiej, by być lepszym od konkurencji.
Syndicate content