warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

strony internetowe

2
Feb

Jakie są cechy nowoczesnej witryny internetowej?

nowoczesne smartfony
Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Sieć internet jest szybko rozprzestrzeniającym się zjawiskiem, obecnym na całej ziemi i na dużej liczbie urządzeń. Od początku istnienia internetu wygląd stron WWW uległ znaczącym przemianom – zmieniły się bowiem elementy, które służą do uruchamiania tych witryn, zmianom uległy również trendy. Narodził się również zawód webdesignera, a zatem osoby wyspecjalizowanej w tworzeniu witryn od samego końca.
18
Jan

Działania marketingowe prowadzone za pośrednictwem sieci WWW

Facebook login
Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Większa część ludzi aktualnie wie, jak znaczącym narzędziem stał się Internet. Internet to medium wykorzystywane w bardzo wielu aspektach życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Sieć służy w dużym stopniu do tworzenia i prowadzenia kontaktów z pozostałymi osobami, oprócz tego jest również miejscem, gdzie zdobywa się wiele interesujących informacji na różne tematy.
18
Jan

Skuteczne pozycjonowanie stron www

SEO and Google
Autor: iwrite4money
Źródło: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania strony www powinniśmy zadać sobie istotne pytanie: jak potencjalni odwiedzający dowiedzą się o jej istnieniu?
17
Jan

Strona internetowa efektywną wizytówką każdej firmy!

strona internetowa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czy wyobrażamy sobie dzisiejszy świat bez internetu? Wydaje się to kompletnie niemożliwe. Większość ludzi spędza całe godziny w internecie. Co takiego robimy w wirtualnym świecie? Najczęściej marnujemy nasz drogocenny czas. Używamy modnych serwisów społecznościowych albo rozmawiamy przy pomocy różnego typu komunikatorów.Wirtualny świat jest za nami każdego dnia. Bez wątpienia, jest znaczącą częścią współczesnego życia.
5
Dec

Jak reklama, to skutecznie. Skoro nic nie działa spróbuj postaw na reklamę kontekstową

przeglądanie Internetu
Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com
Solidna reklama to jedna druga sukcesu. Wiedzą o tym z pewnością osoby prowadzące swój biznes. Bez reklamy nie przebijesz się, nie będzie Ciebie ani Twojej firmy w świadomości odbiorców, a skoro jesteś tam nieobecny, to niestety nie zarobisz na własne utrzymanie.
23
Feb

Aplikacje Google, które mają na celu doprowadzić do selekcji w indeksacji witryn www

strona internetowa
Autor: The Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
Programy Google, które mają za zadanie doprowadzić do wyselekcjonowania w pozycjonowaniu serwisów internetowych są rozpowszechniane co jakiś okres czasu przez tę spółkę i wówczas również stają się prawdziwą zmorą dla posiadaczy stron www.
27
Jan

W jaki sposób zachęcić userów do swej strony internetowej

Wyszukiwarka google
Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób zajmujących się własnym biznesem, działalnością artystyczną bądź organizacją charytatywną wymaga znakomicie prosperującej i przejrzystej strony internetowej. Znakomicie prowadzone strony www pełnią bardzo kluczowe funkcje informacyjne , a także marketingowe, ponieważ wielu userów – szczególnie młodych – nieraz znajduje pewne towary właśnie za pomocą internetu.
12
Nov

W obecnym czasie internet stał się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości

Komunikacja marketingowa
Źródło: sxc.hu/photo/1377963
I to tak naprawdę życia osobistego, gdyż bardzo dużo osób przy jego pomocy się komunikuje, podtrzymuje znajomości i szuka kolejnych kontaktów, lecz również biznesu, zakupów i usług. Obecnie praktycznie każda szanująca się firma musi posiadać własną internetową wizytówkę, jeśli jej nie ma, to szanse na znalezienie odbiorów nie będą największe.
12
Nov

Aktualnie promocja firmy to prawdziwe wyzwanie

strona internetowa
Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com
Kierowanie firmą w obecnych czasach wymaga obeznanego podejścia do każdej rzeczy. Nie wystarczy wizytówka i ulotka, ażeby się wypromować. Również niezbędna jest kompleksowa strategia, jak dojść do potencjalnego klienta. Rodzai jest coraz więcej, jednakże w całym tym gąszczu opcji musimy wybrać jak najlepiej, by być lepszym od konkurencji.
Syndicate content