warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

przepisy

14
Jan

Właściwe porady ekonomiczne są na wagę złota. Jak jednakże wybrać rzeczywiście profesjonalnych doradców?

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją tego typu informacje, jest taki typ wiedzy bez której problemem jest funkcjonować. Nie chodzi o jakieś mądre słowa, jakie przekazuje się z pokolenia na pokolenie, ponieważ są one zbyt ograniczone do określonego rodzinnego kręgu. Bardziej rzecz ma się do konkretnych porad, jakie sprawdzają się niezmiennie, nieważne, czy mamy najbardziej normalne problemy urzędowe czy mamy własną działalność. Porady ekonomiczne i księgowość to dziedziny, jakie przydają się na każdym kroku, w różnych okresach naszego życia.
16
Oct

Bez czego nie możemy obejść się w innowacyjnym przedsiębiorstwie?

Company work
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym rozwijającym się biznesie,szybciej czy wolniej pojawia się kłopot z ciągle nowymi przedmiotami. Nabywamy kolejne wyposażenie biurowe np. szafki lub krzesła dla naszych pracowników i nagle zdajemy sobie sprawę, że przedmioty wyposażenia– używane mnożą się w zastraszającym tempie a my nie bardzo zdajemy sobie sprawę z tego, co z tym fantem zrobić.
Syndicate content