warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

umowa

2
Feb

Jeśli masz własny interes powinieneś wiedzieć, że najważniejszą rzeczą w obecnych czasach jest świetna reklama w internecie - bez tego trudno o rozwój firmy

portal
Autor: Radek Kołakowski
Źródło: http://www.flickr.com
W XXI wieku jeżeli nie można znaleźć Cię w internecie, to podobno nie istniejesz. Smutne, ale faktycznie tak jest. Głównie dotyczy to wszystkich spółek, które stawiają sobie cel, aby dotrzeć do większej grupy ewentualnych Klientów.
5
Dec

Ktoś poprosił cię o poręczenie kredytu? Pamiętaj, żeby przemyśleć tego rodzaju pomoc, ponieważ może się to dla ciebie bardzo niedobrze skończyć

finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Poręczając komuś kredyt rzadko bierzemy pod uwagę konsekwencje swojej decyzji. Jesteśmy pewni, iż kredytobiorca sam będzie spłacać swoje zadłużenie, natomiast nasze poręczenie to tylko formalność. Dramat pojawia się zwykle później, jak to od nas bank żąda zwrotu zadłużenia. Sprawdźmy jakiego rodzaju przysługują nam w takim momencie prawa.
17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o własnym domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w jakiej będą mogły zjeść posiłek z całą rodziną i werandy, na jakiej w słoneczne popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość ludzi nie może postawić domu bez zaciągania kredytu, toteż dobrze jest dowiedzieć się, jak mamy się o niego starać, jeśli w najbliższym czasie mamy w planie zacząć działania związane z podpisaniem umowy.
29
Apr

Tradycyjne prawo nieruchomości wyraźnie wyznacza jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z kupnem domu łączy się sporo kwestii urzędowych, od pozyskania kredytu zacząwszy, zaś na umowach dzierżawy kończąc. Żeby nie poczynić problemów w formalnościach najdoskonalej będzie zwrócić się do specjalisty, który potrafi pomóc i poradzić jak najdoskonalej w wszelkiej sprawie dotyczącej nieruchomości i nimi dysponowania. Wskutek tego o wiele prościej będzie przebrnąć przez liczne prawne wymiary, które potrafią niesamowicie przedłużyć kompletny proces kupowania lokum bądź sprzedaży nieruchomości.
Syndicate content