warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

umowa

17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o własnym domu towarzyszą wielu osobom, jakie nie mogą sobie wyobrazić życia bez urokliwego ogrodu, przestronnej kuchni, w której będą mogły jeść posiłek z całą rodziną oraz werandy, na jakiej w ciepłe popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może zbudować domu bez zaciągania kredytu, więc warto jest zorientować się, jak mamy się o niego ubiegać, jeżeli w najbliższym czasie zamierzamy rozpocząć działania związane z podpisaniem umowy.
29
Apr

Tradycyjne prawo nieruchomości wyraźnie wyznacza jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z nabyciem mieszkania łączy się mnóstwo kwestii formalnych, od pozyskania kredytu począwszy, zaś na umowach dzierżawy kończąc. Aby nie poczynić problemów w formalnościach najlepiej będzie skierować się do eksperta, który zdoła pomóc oraz doradzić jak najdokładniej w każdej sprawie dotyczącej posiadłości i nimi zarządzania. Dzięki temu dużo prościej będzie przedrzeć się przez rozliczne ustawowe wymiary, jakie umieją niesamowicie przedłużyć pełny przebieg pozyskiwania domu czy też sprzedaży posiadłości.
Syndicate content