warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

umowa

2
Feb

Jeśli masz własny interes powinieneś wiedzieć, że najważniejszą rzeczą w obecnych czasach jest świetna reklama w internecie - bez tego trudno o rozwój firmy

portal
Autor: Radek Kołakowski
Źródło: http://www.flickr.com
W XXI wieku jeżeli nie można znaleźć Cię w internecie, to podobno nie istniejesz. Smutne, ale faktycznie tak jest. Głównie dotyczy to wszystkich spółek, które stawiają sobie cel, aby dotrzeć do większej grupy ewentualnych Klientów.
5
Dec

Ktoś poprosił cię o poręczenie kredytu? Pamiętaj, żeby przemyśleć tego rodzaju pomoc, ponieważ może się to dla ciebie bardzo niedobrze skończyć

finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Poręczając komuś kredyt rzadko bierzemy pod uwagę konsekwencje swojej decyzji. Jesteśmy pewni, iż kredytobiorca sam będzie spłacać swoje zadłużenie, natomiast nasze poręczenie to tylko formalność. Dramat pojawia się zwykle później, jak to od nas bank żąda zwrotu zadłużenia. Sprawdźmy jakiego rodzaju przysługują nam w takim momencie prawa.
17
Aug

Jak starać się o kredyt na budowę domu?

Dom
Autor: Biuro Projektów ARCHON+
Źródło: Biuro Projektów ARCHON+
Marzenia o swoim domu towarzyszą wielu osobom, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez pięknego ogrodu, dużej kuchni, w której będą mogły jeść posiłek wraz z najbliższymi i werandy, na której w ciepłe popołudnie będzie można poczytać ulubioną książkę. Niestety większość z nas nie może wybudować domu bez zaciągania kredytu, zatem warto jest dowiedzieć się, w jaki sposób mamy się o niego starać, jeśli w niedługim czasie mamy zamiar zacząć działania związane z podpisaniem umowy.
29
Apr

Tradycyjne prawo nieruchomości wyraźnie wyznacza jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z kupnem domu wiąże się sporo spraw urzędowych, od pozyskania kredytu począwszy, natomiast na umowach dzierżawy kończąc. By nie poczynić błędów w formalnościach najdoskonalej jest zwrócić się do profesjonalisty, który zdoła pomóc i doradzić jak najdoskonalej w każdej sprawie dotyczącej posiadłości i nimi dysponowania. Wskutek tego o wiele prościej jest przedrzeć się przez rozliczne ustawowe wymiary, jakie zdołają nadzwyczaj przeciągnąć cały proces nabywania mieszkania albo sprzedaży nieruchomości.
Syndicate content