warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

handel

2
Feb

Skuteczne sposoby promowania sprzedaży w internecie, czyli jak zrobić dobry baner reklamowy.

baner
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Internet stał się jednym z ważniejszych kanałów sprzedaży, a jego udział w ogólnym rynku handlu cały czas systematycznie rośnie. Obecnie jedynie w naszym kraju działa kilka tysięcy mniejszych i większych sklepów internetowych, poza tym sporo sprzedaje się na paru obecnych u nas serwisach aukcyjnych.
18
Jan

Zakładanie sklepu wirtualnego wiąże się również z obowiązkiem przestrzegania przepisów z dziedziny prawa handlowego

sklep internetowy
Autor: Murat Ertürk
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy może przynieść właścicielom większe korzyści materialne niż ten dobrze znany nam od czasów dzieciństwa. I nie ma się czemu dziwić. Nasi Rodacy coraz chętniej kupują w internecie, ponieważ mają ku temu jasno określone powody. Jednym z nich jest czas, którego zawsze brak. A w przypadku zakupów internetowych zupełnie nie trzeba się martwić o czas otwarcia - w końcu do dyspozycji mamy 24 godziny i to niezależnie od tego, czy wybrany dzień jest świąteczny czy też nie. Przyciąga również bogata oferta sprzedażowa, która często przewyższa tę dostępną w tradycyjnych sklepach wielkopowierzchniowych.
25
Nov

Wymiana wizytówek to bardzo ważny element niejednego spotkania biznesowego.

wydruk wizytówek
Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Niewielki biały kartonik z najczęściej czarnymi, drukowanymi literami, niemal od zawsze był symbolem kultury i szacunku. Dziś jest nieodłącznym elementem spotkań biznesowych bądź spotkań towarzyskich, w trakcie których nawiązujemy nowe kontakty. Wizytówki, bowiem to o nich mowa, współtowarzyszą nam już od lat i nic nie wskazuje na to, żeby coś mogło się pod tym względem zmienić. Historycy sądzą, że pierwsze wizytówki pokazały się w Europie już w XVII wieku, jednak ich funkcja była zgoła inna od tej znanej nam współcześnie. Obecnie wizytówki stanowią nierozłączny atrybut obiadu biznesowego.
4
Jul

Korzyści wynikające z wykorzystania programów lojalnościowych

kobiety na zakupach
Źródło: travelalberta.com
Własna działalność gospodarcza w dobie dzisiejszych czasów, gdzie rynek pracy wyznacza przed potencjalnymi pracobiorcami duże wymagania powoduje, że staje się ona interesującym wyjściem. Jednakże wyłączny zapał i chęć spełnienia swoich fantazji nie wystarczą. Założenie własnej firmy poprzedza długotrwały i niełatwy proces, który niejednokrotnie przyczynił się do rezygnacji z przyszłych planów.
Syndicate content