warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sklepy

20
Apr

Marketing relacji sprawdza się doskonale

pracownicy agencji marketingowej
Autor: Open Knowledge Foundation Deutschland
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej pory w marketingu było tak, że wszyscy klienci okazywali się oznaczani w taki sam sposób, więc propozycja która do nich trafiała okazywała się taka sama. To powodowało, że jedynie malutka rzesza adresatów oferty okazywała się nią na pewno zainteresowana oraz decydowała się na wykorzystanie z niej.
15
Jan

Przedsiębiorca pisząc regulacje dla swojego sklepu, musi zapoznać się z aktualnymi przepisami

zasady zakupów internetowych
Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe stają się coraz popularniejsze jako miejsce robienia zakupów, stając się wyjściem i współzawodnictwem dla tradycyjnego obrotu. Decyduje o tym głównie wygoda. Mimo tego zarówno konsumenci, jak i właściciele placówek handlowych skarżą się na pewne niewygody specyficzne dla transakcji internetowej.
10
Dec

Co możemy kupić za mniejsze pieniądze - gazetki promocyjne

zniżka
Obecnie we wszystkich sklepach są jakieś akcje promocyjne. O niektórych dowiadujemy się ze stron internetowych, o niektórych z broszurek promocyjnych. A o części dowiadujemy się dopiero w sklepie. Jeżeli chodzi o drogerie to gazetki promocyjne okazują się strzałem w dziesiątkę. Kobiety często muszą zrezygnować z kupna któregoś kosmetyku, bo cena jest zbyt wysoka. Ale, gdy tylko zauważą, że są jakieś promocje od razu gnają do drogerii żeby kupić wymarzony kosmetyk.
4
Jul

Korzyści wynikające z wykorzystania programów lojalnościowych

kobiety na zakupach
Źródło: travelalberta.com
Własna działalność gospodarcza w dobie dzisiejszych czasów, gdzie rynek pracy wyznacza przed potencjalnymi pracobiorcami niemałe wymagania powoduje, że staje się ona interesującym wyjściem. Jednakże sam zapał i pragnienie spełnienia własnych fantazji nie wystarczą. Założenie własnej firmy poprzedza długotrwały i niełatwy proces, który wielokrotnie spowodował rezygnacje z przyszłych koncepcji.
Syndicate content