warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sklepy

2
Feb

Jeżeli masz w planach, bądź właśnie prowadzisz własną działalność gospodarczą, związaną z handlem i sprzedażą, albo marketingiem - dobrze będzie zapoznać się ze współczesnymi formami promocji

praca na produkcji
Autor: Allagash Brewing
Źródło: http://www.flickr.com
System gospodarczy aktywności handlowców w Naszym kraju osiąga swoje maximum. Pojawia się dużo udogodnień. Zbyt i dział handlu rozrastają się w zawrotnym tempie. Niemal każda dziedzina ludzkiej egzystencji, posiada teraz indywidualne, popularne marki. Z biegiem lat, ze względu na panujący system kapitalistyczny, wzrasta konkurencja. Otwierają się nowoczesne aktywności.
2
Feb

Gazetki promocyjne

Wyprzedaże sklepowe
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy proponujące znakomitej jakości przetwory spożywcze troszczą się o zachowanie wszystkich norm unijnych. Nie ulega to wątpliwości wobec rozmaitych kontroli, dotyczących stanu oraz jakości jedzenia dystrybuowanego u nas. O rozmaitych, bardzo dobrych przecenach i ofertach bonusowych informują niezawodne gazetki promocyjne. To właśnie w nich są podstawowe informacje, które są dla klientów na wyciągnięcie ręki.
20
Apr

Marketing relacji sprawdza się doskonale

pracownicy agencji marketingowej
Autor: Open Knowledge Foundation Deutschland
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej chwili w marketingu było tak, że wszyscy kontrahenci byli postrzegani w identyczny sposób, zatem propozycja która do nich dochodziła okazywała się taka sama. To powodowało, że jedynie niewielka rzesza adresatów propozycji była nią wprost zaciekawiona oraz decydowała się na wykorzystanie z niej.
15
Jan

Przedsiębiorca pisząc regulacje dla swojego sklepu, musi zapoznać się z aktualnymi przepisami

zasady zakupów internetowych
Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
Sklepy sieciowe stają się coraz popularniejsze jako punkt robienia zakupów, stając się wyjściem i współzawodnictwem dla typowego handlu. Wpływ na to ma głównie wygoda. Pomimo tego zarówno klienci, jak i posiadacze sklepów internetowych narzekają na pewne niedogodności specyficzne dla transakcji internetowej.
10
Dec

Co możemy kupić za mniejsze pieniądze - gazetki promocyjne

zniżka
Dziś w każdym sklepie są jakieś akcje promocyjne. O niektórych wiemy ze stron www, o innych z gazetek promocyjnych. A o pewnych dowiadujemy się dopiero w sklepie. Jeżeli chodzi o drogerie to gazetki promocyjne są strzałem w dziesiątkę. Kobiety czasem rezygnują z zakupu któregoś kosmetyku, bo koszt jest zbyt duży. Jednak, kiedy tylko zauważą, że są jakieś promocje od razu gnają do drogerii żeby zaopatrzyć się w wymarzony produkt.
4
Jul

Korzyści wynikające z wykorzystania programów lojalnościowych

kobiety na zakupach
Źródło: travelalberta.com
Własna działalność gospodarcza w dobie dzisiejszych czasów, gdzie rynek pracy wyznacza przed potencjalnymi pracobiorcami duże wymagania powoduje, że staje się ona interesującym wyjściem. Jednakże wyłączny zapał i chęć spełnienia swoich fantazji nie wystarczą. Założenie własnej firmy poprzedza długotrwały i niełatwy proces, który niejednokrotnie przyczynił się do rezygnacji z przyszłych planów.
Syndicate content