warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pożyczka

4
Dec

Sprawdzamy atrakcyjną ofertę kredytów na mieszkanie

Kredyty
Autor: nickname
Źródło: nickname
Pożyczanie od przyjaciół zwyczajowo nie okazuje się tak dobrym pomysłem jak opłacalny kredyt. Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej istotnych decyzji co do zakupu mieszkania pochłania w dzisiejszych czasach cenny czas oraz nieraz powoduje finansowe napięcia. Czasem zaleca się unikanie kłopotów związanych mocno z takiego rodzaju problemem i wzięcie niezbyt dużego, ale opłacalnego kredytu. Jak jednak go dobrać i dopasować do indywidualnych potrzeb rodziny lub pojedynczej osoby, chcącej poczynić znaczne zakupy?
5
Feb

Pożyczki gotówkowe bez bik znacznie częściej będą proponowane od ręki - czytaj więcej.

pożyczka
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Czy powiemy w jakich miejscach pożyczać pieniądze?
Są takie sytuacje, w których jest tak, że niespodziewanie konieczna nam będzie znaczniejsza suma gotówki, bez której nie będziemy mieli szansy wypełnić swoich pomysłów. Czasem jesteśmy w stanie wziąć ją od familii, albo znajomych, lecz czasami zmuszeni jesteśmy korzystać ze wsparcia różnorakich firm proponujących nam pożyczkę pieniędzy. Ale czy powiemy, do kogo powinniśmy się wybrać, by wszystko działo się prędko oraz nie wymagało od nas przedstawienia nazbyt dużej ilości pism?
19
May

Różne metody na zdobycie dodatkowej gotówki

szybka pożyczka pozabankowa
Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W ludzkim życiu bywa dużo sytuacji, w których pojawia się potrzeba uzyskania dodatkowej porcji środków. Do sytuacji takich należą chociażby dolegliwości, które wymagają nabywania kosztownych lekarstw. Poza tym gotówka niejednokrotnie konieczna jest na zrealizowanie niezbędnych wyjazdów, przykładowo do innych krajów. Pieniądze uzyskuje się na różne sposoby.
22
Jan

Cenne rady związane z wyborem dobrej pożyczki

pożyczka
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach warto postarać o swą dobrą kondycję finansową i zastanowić się nad sprawieniem sobie pewnych przyjemności, na które w zwyczajowych warunkach nie byłoby stać danego klienta. Może to być dla przykładu telewizor albo również wspaniała wycieczka do innych krajów. Skąd jednak zdobyć pieniądze na realizację własnego marzenia albo również rozkręcenie swojej firmy? Świetną opcją może być tutaj dla przykład coś tego typu jak nowa pożyczka na dowód zaplo.
Syndicate content