warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

mieszkanie

16
Feb

Pożyczki pod zastaw domu są opłacalne

pożyczka
Źródło: pixabay.com
Nie tylko banki oferują nam pożyczki

Gdy poszukujemy pilnie znacznej ilości pieniędzy, a zaznaczymy że nie dostaniemy ich z banku, to warto szukać kolejnego rozwiązania. Musimy wtenczas zaznaczyć, że będzie dużo innych placówek finansowych, które nam te pieniądze pożyczą oraz co więcej wykonają to na rzeczywiście ciekawych zasadach.
29
Apr

Warunki brania kredytu hipotecznego

kredyt
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Różnie bywają warunki czy zasady, na podstawie których określany jest kredyt mieszkaniowy. Jeszcze więcej osób jest zmuszonych do tego, aby prowadzić życie na kredyt, a tkwiący w tym udzielają się też na rozmaitych forach tematycznych w przestrzeni internetowej. Dzięki temu klasycznie tworzą się grupy wsparcia, co równocześnie funkcjonują po to, by w jednym miejscu skupiać różne informacje. Jeżeli chodzi o pożyczki Wrocław wychodzi naprzeciw osobom zainteresowanym ich wzięciem oraz wciąż dostarcza przydatnych i aktualnych informacji na ten temat. Dolnośląska stolica słynie z tego, że na jej terenie działają doświadczeni profesjonaliści, jacy służą pomocą oraz radą wszystkim zainteresowanym wzięciem pożyczki.
9
Feb

Podatek od najmu lokalu - czemu wypada pamiętać o jego uregulowaniu?

Restauracja
Autor: Nina Matthews Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporo osób zajmuje się najmem mieszkań czy też innych lokali usługowych, takich jak na przykład biura. Dzierżawienie komuś lokalu jest rzeczą istotnie nadzwyczaj dochodową, bowiem jest to godziwy sposób na zarobek. Nie zawsze ktoś posiada ewentualność sprzedania mieszkania, w którym nie mieszka, a rachunki płacić należy. W tej sytuacji najkorzystniejszym i z pewnością najlepszym rozwiązaniem jest właśnie wypożyczenie lokalu innej osobie. Niemniej jednak jeżeli decydujesz się na taki krok to niewątpliwie musisz pamiętać o wielu sprawach. Jedną z nich jest podatek od najmu lokalu.
18
Nov

Zalety najmu m2 z pomocą biura nieruchomości

blok w Warszawie
Autor: Monika
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i na razie niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to bynajmniej tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
15
Oct

Czy dobrze jest zakupić swoje nowiutkie mieszkanie we Wrocławiu?

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Mark Moz
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław jest miastem z piękną historią, znajdziemy tutaj z jednej strony dobry rynek pracy, a poza tym mamy tutaj dużą ilość wspaniałych zabytków, dzielnicę żydowską, dobrze rozwiniętą turystykę. Takie miasto zdaje się być rewelacyjnym miejscem na początek nowego etapu w życiu, zakup mieszkania i zapuszczenie korzeni. We Wrocławiu mamy poza tym niezwykle bogatą ofertę mieszkaniową, z jednej strony z rynku wtórnego, ale również wiele modnych mieszkań nowych, odpowiednio zaprojektowanych o interesujących rozwiązaniach.
2
Oct

Gdzie najkorzystniej nabyć lokal na wynajem?

budowa
Autor: AdHorizon Sp. z o.o.
Źródło: AdHorizon Sp. z o.o.
Koszty nieruchomości w Polsce różnią się bardzo mocno. W niektórych miastach mogą być nawet dwukrotnie niższe niż w większych metropoliach. Cena zależna jest oczywiście od dużej ilości zmiennych takich jak ilość mieszkańców w regionie czy poziom funkcjonowania gospodarki. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających kompromisu pomiędzy cenami mieszkań a perspektywami jakie daje nam mieszkanie w określonym mieście, jest wybór takiego miasta jak Gdańsk.
29
Sep

W jaki sposób dobrze robić porządki? Szybko i efektywnie?

Prace porządkowe
Autor: Nazareth College
Źródło: http://www.flickr.com
Kogo by nie zapytać – prawie każdy preferuje porządek i ład. Szczególnie, gdy odnosi się to do jego własnego mieszkania. No tak, w posprzątanym domu lepiej się mieszka, człowiek korzystniej się czuje i wszystko ma swoje miejsce . Co z tego jednak, gdy tak mało osób preferuje sprzątanie, a nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie ludzi do sprzątania? Trzeba odnaleźć metodę na szybkie sprzątanie!
Syndicate content