warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pieniądze

15
Jan

Warto zawalczyć o podatek za pracę za granicą Polski

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Należy nam się podatek z zagranicy
Kiedy pracujemy w swoim państwie, to odpowiednio wydajemy sobie sprawę z tego, iż na początku kolejnego roku będziemy zmuszeni się rozliczyć z tego co zarobiliśmy oraz że otrzymamy zwrot podatku, kiedy tylko wpłaciliśmy go w właściwej wielkości. Lecz tak naprawdę mało kto wie, iż kiedy pracował za granicą, to także należy mu się taki zwrot.
5
Dec

Szkolenia forex, czyli jakim sposobem inwestować na gpw, ażeby wygrać.

giełda
Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Raczej niewielu ludzi nie chciałoby budzić się codziennie koło godziny dziesiątej, popracować przez kilka godzin tak, żeby pracę kończyć gdzieś po paru, najwyżej pięciu albo siedmiu godzinach oraz zarabiać na tym tysiące złotych, jakie co miesiąc byłyby na naszym rachunku w banku. Takie przywileje daje nam przykładowo praca w branży IT, tu na przedzie są głównie programiści, którzy mogą sami regulować sobie godziny pracy.
5
Dec

Odzyskiwanie należności obecnie stało się znacznie łatwiejszym zadaniem

windykacja
Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Pozyskanie długów nigdy nie okazało się tak proste. Każdy rozumie, że mają szansę zaistnieć sytuacje, w których okaże się, że komuś brakło troszkę pieniędzy, a co się z tym łączy, bez zastanowienia jesteśmy skorzy pożyczyć pewną ilość komuś, kogo dobrze znamy. Niestety ma szansę się czasem okazać, że będziemy posiadali kłopot z odzyskaniem tych finansów, a wtedy będzie potrzebna pomoc osób, którym odzyskiwanie wierzytelności nie jest obce.
5
Dec

Szybka pożyczka bez bik – dlaczego warto pomyśleć nad tym rozwiązaniem?

garść z pieniędzmi
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Potrzeba gotówki z pewnością nie jest ci obca. Niestety nie zawsze zarabiamy tyle, ile byśmy chcieli. Tak naprawdę chyba nigdy tak nie jest, ponieważ mamy wiele marzeń, jakie trudno jest zrealizować bez funduszy. Ale są także inne sytuacje, np. kiedy jesteśmy zmuszeni parę razy iść do prywatnego doktora czy zepsuła nam się pralka, oszczędności natomiast dawno się skończyły. We wskazanych sytuacjach musimy skorzystać z idealnego rozwiązania, którym są tanie pożyczki pozabankowe. Co należy o nich wiedzieć oraz jakie są powiązane z nimi zalety?
5
Dec

Odwiedziny w banku? czy mobilne konto dla firm z przyszłością i kawa...

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorca, stawiający pierwsze kroki na szlaku własnego biznesu, ma zazwyczaj głowę zapełnioną pomysłami, jest pełen entuzjazmu, chce zawojować cały świat i dorobić się więcej pieniędzy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Równocześnie patrzy na każdą złotówkę. Dlatego też, ważne jest by rachunek bankowy, ,którego będzie używał było korzystne cenowo, a jeszcze lepiej gdyby to było darmowe konto firmowe. A zatem jakie jest najlepsze konto dla stawiających pierwsze kroki firm?
5
Dec

Jakim sposobem efektywnie oszczędzić pieniądze?

Oszczędności, skarbonka
Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że środek pieniężny jest bardzo znaczącym elementem naszego życia. Chociaż uniwersalnie mówi się, ze nie jest on najważniejszy, to jednak jest w stanie znamiennie wywrzeć wpływ na nasze życie. W związku takim stanem spraw nieustannie szukamy sprawdzonych sposobów, dzięki jakim możemy, chociaż w pewnym stopniu podreperować wyjściowy stan naszego konta.
5
Dec

Nadzorowanie rachunków, udzielanie pożyczek

skąd wziąć pieniądze?
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
NBP z siedzibą w Warszawie zaczął swoją działalność w 1945r. zmieniając były Bank Polski Spółka Akcyjna. Jest to instytucja finansowa odpowiadająca za działalność systemu bankowe w Polsce. Działaniem NBP zarządza prezes, aktualnie jest to Marek Belka.
4
Dec

Interesujące rady w jaki sposób uporać się z zaciągniętym kredytem

karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Na dzień dzisiejszy wzrastające co roku koszty życia sprawiają, że człowiekowi zarabiającemu średnią krajową jest stopniowo co raz trudniej. Na ogół ludzie o takich pensjach nie gromadzą wielu oszczędności, ponieważ większość pieniędzy jakie zarabiają na bieżąco przeznaczają na życie.
4
Dec

Rozejrzyjmy się za najzupełniej bezpłatnym kontem

Banknoty i monety
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Są rodzynki, Polacy, którzy ciągle nie mają konta w banku, lecz fakty są takie, iż trudno dzisiaj funkcjonować bez chociażby jednego konta osobistego. Wiadoma sprawa - zdecydowana większość pracowników dostaje swoje wynagrodzenie właśnie na konto bankowe. W dalszym ciągu funkcjonują emeryci, którym co miesiąc listonosz przynosi emeryturę, lecz nawet ta grupa społeczna coraz częściej korzysta z usług instytucji bankowych. Zresztą banki w naszym kraju nie powstały w 1989 roku, a więc po upadku PRL-u. Można śmiało powiedzieć, że bardzo szybko maleje liczba ludzi bez własnego konta bankowego i nie można powiedzieć, iż rozchodzi się w tym momencie tylko o schodzenie na tamten świat starszych roczników. Co zatem trzeba wiedzieć na temat kont bankowych?
4
Dec

Co trzeba zwłaszcza wiedzieć odnośnie konta bankowego?

metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Założenie konta bankowego to dzisiaj nic bardzo skomplikowanego. Może jeszcze kilka lat temu niemałą część Polaków stanowiły takie osoby, które tak jakby bały się kont, lecz na całe szczęście jest dzisiaj rok 2014, a więc tylko wielkie konserwy myślą zgoła odmiennie.
Syndicate content