warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pomieszczenie

Mar

W którym miejscu znaleźć aule wykładowe w Rzeszowie?

szkolenie iso
Autor: Juhan Sonin
Zorganizowanie konferencji to wielkie wyzwanie. Przygotowanie udanego spotkania potrzebuje nieraz zaangażowania wielu sił i środków, także skoordynowania roboty licznego grona ludzi. W zależności od wielkości wydarzenia i jego charakteru okres, który powinniśmy określić na przygotowania może zawierać od paru dni do kilku miesięcy.
Nov

Prywatne przedszkole - świetny pomysł na interes

Autor: GAVIN
Choć nasi politycy podnoszą alarm i straszą nas demograficznym kryzysem, to jednak trzeba przyznać, że dzieci rośnie nam dużo w naszej ojczyźnie. Od kilku lat wspaniale na tym polu radzi sobie wyż demograficzny z lat osiemdziesiątych. Dzięki ich gotowości do zakładania rodziny można radować się widokiem roześmianych malców w parkach i w piaskownicach. Ale pociecha to nie jedynie sama słodycz. Problemy zaczynają się, gdy mama chce wrócić do pracy. Zakładając, że jeżeli jej dawna posada na nią jeszcze oczekuje, to brakuje miejsc w państwowych żłobkach i przedszkolach. Bardzo ciężko również o miejsce w prywatnych punktach, gdyż te placówki, ze względu na swoja atrakcyjną ofertę, są bardzo popularne wśród młodych rodziców. Alternatywą są opiekunki, ale to bardzo ryzykowne posunięcie- w końcu wpuszczamy do domu całkiem obcą osobę.
Syndicate content