warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

sprzedaż

5
Dec

Jeśli planujesz zaangażować robotnika ukraińskiego, zapewnij sobie dobre zaplecze!

wrocław
Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie zeszłych kilku miesięcy obserwuje się w Polsce spory wzrost napływu ludności zza wschodniej granicy. Z pewnością wiąże się to z sytuacją polityczną w tym państwie, a także z zabieganiami zwłaszcza młodych ludzi do udoskonalenia swojego życia.


Ludzie z Ukrainy stają się dla nas dość znaczną konkurencją w dziedzinie pracy.
9
Nov

Jeżeli interesuje Cię franczyza Szczecin ma niewątpliwie mnóstwo do zaoferowania

firm
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Zmęczyła Cię praca na etacie? Nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz zmienić coś w swym życiu i założyć własną działalność gospodarczą, lecz nie masz pomysłu od czego zacząć?


Spokonie, służymy pomocą.
29
Apr

Tradycyjne prawo nieruchomości wyraźnie wyznacza jak ma wyglądać aneks do umowy dzierżawy

nieruchomości
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Z nabyciem mieszkania łączy się mnóstwo kwestii formalnych, od pozyskania kredytu począwszy, zaś na umowach dzierżawy kończąc. Aby nie poczynić problemów w formalnościach najlepiej będzie skierować się do eksperta, który zdoła pomóc oraz doradzić jak najdokładniej w każdej sprawie dotyczącej posiadłości i nimi zarządzania. Dzięki temu dużo prościej będzie przedrzeć się przez rozliczne ustawowe wymiary, jakie umieją niesamowicie przedłużyć pełny przebieg pozyskiwania domu czy też sprzedaży posiadłości.
28
Oct

Działania marketingowe na bieżąco się rozwijają i osiągają coraz to skuteczniejsze metody na zdobycie klienta

e-marketing
Autor: Luc Legay
Źródło: http://www.flickr.com
Nowością a równocześnie hitem ostatnich zmagań jeśli o to chodzi jest wykorzystane narzędzia w postaci programu lojalnościowego. Co spowodowało, że stał się strzałem w dziesiątkę? Badania przeprowadzane na rynku wskazują, że przedsiębiorstwa, które wykorzystują tego rodzaju rozwiązanie osiągają większą sprzedaż, a klienci z kolei gwarantują im swoją lojalność.
4
Jul

Korzyści wynikające z wykorzystania programów lojalnościowych

kobiety na zakupach
Źródło: travelalberta.com
Własna działalność gospodarcza w dobie dzisiejszych czasów, gdzie rynek pracy wyznacza przed potencjalnymi pracobiorcami niemałe wymagania powoduje, że staje się ona interesującym wyjściem. Jednakże sam zapał i pragnienie spełnienia własnych fantazji nie wystarczą. Założenie własnej firmy poprzedza długotrwały i niełatwy proces, który wielokrotnie spowodował rezygnacje z przyszłych koncepcji.
Syndicate content