warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

księgowy

28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różne sprawy papierkowe – niestety każdego z nas spotyka to w życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś wypełniać, wciąż się z czegoś rozliczać. Ale także przeciętni ludzie przynajmniej raz do roku muszą wypełnić PIT.
17
Feb

Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W obecnych czasach coraz więcej rzeczy robimy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To niezwykle dogodne mieć szansę wykonywać istotne dla nas sprawy siedząc przez monitorem laptopa. Jeżeli zatem korzystacie Państwo, na co dzień z dóbr techniki pod postacią dokonywania internetowych zakupów bądź zlecania internetowych przelewów w banku, nastąpił też czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
20
Jan

Masz własną działalność i potrzebujesz niezłego księgowego? Fajnym rozwiązaniem będzie przykładowo biuro rachunkowe

rozliczenia
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdy właściciel firmy zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, jak trudne jest prowadzenie swojego interesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz niedużą firmę, nie musisz martwić się różnymi rzeczami, jednak z każdym kolejnym rokiem obowiązków z pewnością będzie tylko więcej. Najczęściej najwięcej problemów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.
14
Jan

Właściwe porady ekonomiczne są na wagę złota. Jak jednakże wybrać rzeczywiście profesjonalnych doradców?

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Są tego typu informacje, istnieje taki typ wiedzy bez jakiej ciężko funkcjonować. Nie chodzi o jakieś mądre słowa, jakie przekazuje się z pokolenia na pokolenie, bo są one zbyt ograniczone do określonego kręgu rodzinnego. Bardziej rzecz ma się do konkretnych porad, które sprawdzają się zawsze, nie jest ważne, czy mamy najzwyklejsze problemy urzędowe czy prowadzimy własną działalność. Porady ekonomiczne i księgowość to dziedziny, które są przydatne na każdym kroku, w różnych okresach naszego życia.
Syndicate content