warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

księgowy

2
Feb

Kursy bhp organizowane w stolicy Mazowsza są adresowane zarówno do pracowników zatrudnionych w biurach, jak i do rzemieślników

Szkolenie BHP
Autor: Campus Party Brasil
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawy bezpieczeństwa w zakładach pracy są na tyle ważne, że stały się motywem przewodnim mnóstwa kampanii społecznych. W nich szczególną uwagę zwraca się zwłaszcza na tych mężczyzn, którzy zarabiają na chleb pracą fizyczną, czyli spawaczy czy tynkarzy. Tymczasem niebezpieczeństwo czatuje też na pracowników umysłowych, ale na szczęście oni również są zobowiązani właściwymi przepisami do odbycia kursu bhp.
28
Oct

PIT – jak uzupełnić go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie szukać pomocy?

dokumenty w przegródkach
Autor: Ian Lamont
Źródło: http://www.flickr.com
Biurokracja, różnorakie sprawy papierkowe – praktycznie każdy z nas spotyka się z tym w swoim życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zwykle przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś uzupełniać, stale się z czegoś rozliczać. Ale także zwykli ludzie przynajmniej raz na rok muszą wypełnić PIT.
17
Feb

Wygodna alternatywa rozliczania PIT-u

Księgowość, finanse
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
We współczesnych czasach coraz więcej rzeczy wykonujemy obracając się w wirtualnej rzeczywistości. To nadzwyczaj wygodne mieć szansę załatwiać istotne dla nas czynności przebywając przez monitorem laptopa. Jeżeli więc korzystacie Państwo, codziennie z dobrodziejstw techniki w postaci wykonywania internetowych zakupów albo zlecania internetowych przelewów w banku, nadszedł też czas na elektroniczne składania deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych.
20
Jan

Masz własną działalność i potrzebujesz niezłego księgowego? Fajnym rozwiązaniem będzie przykładowo biuro rachunkowe

rozliczenia
Autor: Jacob Edward
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie świetnie sprawę z tego, jak ciężkie jest prowadzenie własnego interesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz kilkuosobową firmę, nie musisz martwić się wieloma rzeczami, jednakże z każdym następnym rokiem obowiązków zdecydowanie będzie tylko więcej. Zwykle najwięcej kłopotów przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.
14
Jan

Właściwe porady ekonomiczne są na wagę złota. Jak jednakże wybrać rzeczywiście profesjonalnych doradców?

finanse
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieją tego typu informacje, jest taki typ wiedzy bez której problemem jest funkcjonować. Nie chodzi o jakieś mądre słowa, jakie przekazuje się z pokolenia na pokolenie, ponieważ są one zbyt ograniczone do określonego rodzinnego kręgu. Bardziej rzecz ma się do konkretnych porad, jakie sprawdzają się niezmiennie, nieważne, czy mamy najbardziej normalne problemy urzędowe czy mamy własną działalność. Porady ekonomiczne i księgowość to dziedziny, jakie przydają się na każdym kroku, w różnych okresach naszego życia.
Syndicate content