warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urząd Skarbowy

13
Nov

Jak przedstawia się określenie odpowiedniego Urzędu Skarbowego

Podatek
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Istotnym obowiązkiem przedsiębiorcy jest składanie właściwych zeznań podatkowych do właściwego urzędu skarbowego. Ważne jest, aby jeszcze przed rozpoczęciem działania, podatnik zorientował się jaka jest właściwość miejscowa urzędu skarbowego do jakiego winien dostarczać wyznaczone zeznania.
16
Apr

Nie zapomnij rozliczeniu się z podatku dochodowego (PIT) za rok 2015

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy osiągany legalnie przychód, niezależnie od tego czy jest to przychód z pracy zawodowej, z renty czy też z emerytury musi pozostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, czyli w Pit 2016.
17
Sep

Jak dbać o domową księgowość?

księgowa
W domu każdego z nas znajduje się mnóstwo różnorakich dokumentów, które musimy zbierać z uwagi na ich ważność. Niestety bardzo często okazuje się, że nie jesteśmy w stanie zaprowadzić w nich porządku.
5
Jun

Księgowość dla firm

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Zastanawiasz się czy losy firmy oddać w ręce własnego księgowego czy zaufać doświadczeniu biura rachunkowego? Dla większości osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej opanowanie księgowości może być sporym problemem. Załóżmy, że nasza firma będzie VAT-owcem, zatrudniamy pracowników, faktur przychodowych pojawia się coraz więcej...
Syndicate content