warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urząd Skarbowy

15
Jan

Pit za 2014 możemy wypełnić samodzielnie

podateki Pit 2014
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Ponieważ rok kalendarzowy wielkimi krokami zprzybliża się do końca, to odpowiedni moment jest już na to, aby zastanowić się nad jego zamknięciem finansowym, tak by w terminie zanieść potrzebne dokumenty do urzędu skarbowego. Kiedy chcemy samodzielnie wypisać pit za 2014 rok, to z pewnością najlepiej robimy kiedy zaopatrzymy się w profesjonalny program do jego wypełnienia.
15
Jan

Rozliczenie z fiskusem – obowiązek każdego, kto zarabia. Dowiedź się, jak bezproblemowo rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

podatek
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto jest zatrudniony legalnie ma konkretne obowiązki. Do tych, które bez wątpienia są niezwykle istotne zalicza się rozliczenie z Urzędem Skarbowym. Zapomnienie o tym obowiązku to wiele problemów. Na szczęście obecnie rozliczenie PIT może być dokonane za pośrednictwem sieci – błyskawicznie, sprawnie i bez konieczności stawienia się w urzędzie.
13
Nov

Jak przedstawia się określenie odpowiedniego Urzędu Skarbowego

Podatek
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Podstawowym zadaniem przedsiębiorcy jest składanie odpowiednich deklaracji podatkowych do odpowiedniego urzędu skarbowego. Ważne jest, aby jeszcze przed zapoczątkowaniem działań, obywatel zorientował się jaka jest właściwość miejscowa urzędu skarbowego do którego powinien dostarczać określone zeznania.
16
Apr

Nie zapomnij rozliczeniu się z podatku dochodowego (PIT) za rok 2015

podatek
Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pozyskiwany legalnie przychód, niezależnie od tego czy jest to zysk z pracy zawodowej, z renty czy także z emerytury musi pozostać uwzględniony w rocznym rozliczeniu podatkowym, to znaczy w Pit 2016.
17
Sep

Jak dbać o domową księgowość?

księgowa
W domu większości osób znaleźć można mnóstwo przeróżnych dokumentów, jakie należy zachowywać przez wzgląd na ich ważność. Niestety bardzo często okazuje się, że nie jesteśmy w stanie zaprowadzić w nich porządku.
5
Jun

Księgowość dla firm

kalkulator
Źródło: www.morguefile.com
Nie jesteś pewien czy losy firmy oddać w ręce własnego księgowego czy zaufać wiedzy biura rachunkowego? Dla wielu osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej księgowość może stanowić nie lada wyzwanie. Przedsiębiorca boryka się z takimi kwestiami jak podatek dochodowy, VAT czy ubezpieczenia społeczne, które wiążą się ze złożeniem dokumentów rejestrowanych w odpowiednich instytucjach i urzędach.
Syndicate content