warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dodatek

17
Dec

Ciekawe naklejki na szyby w budynkach użyteczności publicznej.

naklejka na szkło
Źródło: http://www.flickr.com
Intrygujące gadżety do szyb w lokalach użyteczności publicznej pozostają tym, co aktualnie można z bardzo dużą częstotliwością zobaczyć głównie w obiektach oryginalnych. Tego typu, w jakich liczy się, by wykazać unikatowy styl. Mogą być to na przykład: świetlice, lub kawiarnie. Na takie posunięcia reklamowe, jakie bez wątpienia skierują atencję potencjalni klienci przekonują się też właściciele biur reklamy.
2
Sep

Czemu materiały marketingowe mają tak istotne znaczenie?

przykładowe ulotki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
W gospodarce centralnie sterowanej nie było miejsca na konkurencję. Po upadku komunizmu na państwowym rynku nowe firmy zaczęły pojawiać się niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Aktualnie, konkurencja w każdej branży jest w istocie dosyć wysoka, w związku z tym poszczególne firmy próbują zachęcać kolejnych klientów. Znaczącą rolę gra w takim przypadku stosowny marketing. Jednym z jego najważniejszych elementów są naturalnie odpowiednio dopasowane materiały promocyjne, jak plakaty, wizytówki bądź ulotki. Dlaczego każda firma powinna zatroszczyć się o ich prawidłowy wydruk?
Syndicate content