warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

dodatek

17
Dec

Ciekawe naklejki na szyby w budynkach użyteczności publicznej.

naklejka na szkło
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujące gadżety na szyby w lokalach publicznych są czymś, co obecnie da się z bardzo dużą częstotliwością zobaczyć przede wszystkim w lokalach kreatywnych. Tego typu, gdzie ważne jest, żeby pokazać indywidualny styl. Są to przykładowo: świetlice, lub galerie. Na takie posunięcia marketingowe, jakie bez dwóch zdań skierują wzrok potencjalni klienci zdecydują się także posiadacze biur reklamowych.
2
Sep

Czemu materiały marketingowe mają tak istotne znaczenie?

przykładowe ulotki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
W gospodarce centralnie sterowanej nie było miejsca na konkurencję. Po upadku komunizmu na polskim rynku nowe firmy zaczęły pojawiać się niczym prawdziwe grzyby po deszczu. Obecnie, konkurencja w każdej branży jest w istocie dość wysoka, więc określone firmy próbują przyciągać następnych konsumentów. Znaczącą rolę gra w takim przypadku stosowny marketing. Jednym z jego priorytetowych elementów są oczywiście odpowiednio dopasowane materiały promocyjne, jak plakaty, wizytówki bądź ulotki. Czemu każda firma powinna zatroszczyć się o ich prawidłowy wydruk?
Syndicate content