warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Menu

11
Mar

Gdzie zorganizować korzystną kolację w Legnicy

hotel
Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonale przeprowadzona konferencja może stać się idealną reklamą przedsiębiorstwa. W związku z czym należy przygotować ją bardzo dokładnie, zapewnić uczestnikom maksimum komfortu i możliwość pełnego skupienia. Oczywiście przygotowania należy rozpocząć odpowiednio wcześniej, by nic nie wymknęło się spod kontroli.
2
Sep

Czemu materiały marketingowe mają tak istotne znaczenie?

przykładowe ulotki
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
W gospodarce centralnie sterowanej nie było miejsca na konkurencję. Po upadku komunizmu na polskim rynku nowe firmy zaczęły pojawiać się niczym prawdziwe grzyby po deszczu. Obecnie, konkurencja w każdej branży jest w istocie dość wysoka, więc określone firmy próbują przyciągać następnych konsumentów. Znaczącą rolę gra w takim przypadku stosowny marketing. Jednym z jego priorytetowych elementów są oczywiście odpowiednio dopasowane materiały promocyjne, jak plakaty, wizytówki bądź ulotki. Czemu każda firma powinna zatroszczyć się o ich prawidłowy wydruk?
Syndicate content