warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

rachunek

5
Feb

W jaki sposób inwestować na giełdzie by zarobić i nie stracić?

notowania giełdowe
Źródło: pixabay
Inwestowanie oraz granie na giełdzie cieszy się współcześnie dużą renomą. Prawdą jest to, iż na giełdzie można istotnie niemało zarobić, wizja ta bezsprzecznie jest niezmiernie zachęcająca. Jednak oprócz sporych zysków zdołają nas także spotkać wysokie straty, wskutek tego warto dowiedzieć się, jak inwestować na giełdzie, aby zarobić i nie stracić.
4
Dec

Finanse i dofinansowania dla przedsiębiorców

Pieniądze Euro
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto działa na własną rękę w gospodarce, musi być dobrze zorientowany w regułach finansowania przedsiębiorstw. Mniejsze czy większe firmy – wszystkie wymagają wsparcia, które może pomóc im rozrosnąć się czy powiększyć swe opcje. Tak zwane fundusze unijne dla małych firm to niezwykle często poruszana kwestia przez osoby znajdujące się w tym biznesie od jakiegoś czasu. Niemniej istotna kwestia jest to dla tych, którzy swoje przedsiębiorstwo dopiero zaczynają rozbudowywać.
29
Jul

Na tematy finansów - rozbudowana księgowość Wrocław

księgowy
Autor: MVO Nederland
Źródło: http://www.flickr.com
Ustawa o księgowości narzuca na jednostkę zobowiązaną do prowadzenia dużej rachunkowości stosownie do jej zasad, wiele obowiązków. Są to m.in. precyzyjne rejestr wszystkich zabiegów ekonomicznych, należności i długów, a też przeprowadzenie starannych ewidencji odnoszących się do różnych obszarów aktywności firmy. Sytuacja firmy powinna być przedstawiona w sposób prawdziwy i przejrzysty, a strategia rachunkowości musi zapewniać wyodrębnienie w rachunkowości wszelkich zajść istotnych do ocenienia sytuacji majątkowej i finansowej, również efektu kapitałowego jednostki przy zachowaniu normy ostrożności.
Syndicate content