warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

klienci

6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Panujący na całym świecie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Obecne czasy nie są dla nich zbyt łaskawe. Mnóstwo Polaków, w trosce o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne koszty. Nie jest zatem łatwo dotrzeć do potencjalnego klienta nawet wyjątkowo atrakcyjną promocją. Konsumenci nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cen. Potrzebują oni właściwego podejścia. Jeśli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, musimy prędko zdecydować się na consulting.
3
Feb

Prezentuj się, jak należy, kupując dobre produkty, to wpłynie na sukces twojej działalności

pieczątki
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że odpowiednia prezencja to teraz podstawa. Tyczy to zarówno ludzi, jak też przedsiębiorstw i reprezentujących je pracowników. Dobry wizerunek to kwestia prestiżu oraz zdobywania zaufania klientów, zatem warto zapracować na piękną prezencję.
13
May

Badania satysfakcji i wierności klientów

klienci w sklepie
Autor: bargainmoose
Źródło: http://www.flickr.com
Badania satysfakcji i lojalności nabywców wartościują satysfakcję konsumentów z konkretnego wyrobu danej jednostki. Pułap satysfakcji jest zależne od cech towaru, strategii komunikacji prowadzonej przez firmę, przeżyć klienta i jego oczekiwań, wymagań względem produktu.
3
Mar

W wielu marketach wykorzystywany jest telebim

przykładowy telebim reklamowy
Autor: Michael_Spencer
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim musi wymieniać prezentowany obraz

Funkcjonujemy w czasach, gdzie już nikogo nie dziwi, że calutki czas jesteśmy pod okiem kamer, które zapisują większość naszych działań. Jednak od czasu do czasu dzieje się tak, że ludzie nie pamiętają, iż dobre kamery pojawiają się również w marketach, zatem nie warto kraść, gdyż i tak zostaniemy złapani.
Tags:
8
Dec

W jaki sposób można skutecznie wyprzedzić konkurentów

szkolenie z technik sprzedaży
Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
W codziennej pracy przedsiębiorstw liczą się nie jedynie zyski, jednak też znacząca jest ciągła analiza konkurencji. Daje to pełen obraz teraźniejszych możliwości, co fachowcy w niesamowicie sprytny sposób wykorzystują.
Tags:
26
Sep

Funkcjonalne urządzenia a dostępna obecnie oferta sprzedawcy

monitoring
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Szczególnie interesujące propozycje producenta spotykają się z wyjątkowo dobrym przyjęciem na rynku. Warto dokładnie przyjrzeć się teraźniejszym możliwościom, które przez naszych ekspertów nieprzerwanie są dopracowywane. Dzięki wyjątkowym ofertom wyszukać można zestaw do monitoringu odpowiedni dla siebie w stu procentach. Nasza grupa profesjonalistów składa się z dynamicznych zespołów niesamowicie ambitnych i doświadczonych pracowników, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności.
22
Sep

Oparte na profesjonalnym ustosunkowanie się do wszelkich spraw powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

wyceny
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowe ustosunkowanie się do wszelkich kwestii powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności to wyjątkowo słuszne podejście, abstrahując od tego, jakiego typu interesy by się wykonywało. Z takiego powodu, jeśli komuś rzeczywiście zależy na tym, by całościowo uchodzić za osobę doświadczoną trzeba przede wszystkim wykazywać się rozsądną postawą.
Syndicate content