warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

klienci

6
Jun

Jak radzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom przeróżnych firm. Współczesne czasy nie są dla ludzi biznesu zbyt łaskawe. Mnóstwo ludzie, troszcząc się o rodzinny budżet, zdecydowanie ucina wszelkie zbędne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji prosto zainteresować potencjalnego klienta nawet wyjątkowo efektywną promocją. Rodacy nie łapią się teraz jedynie na spektakularne zniżki cenowe. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeżeli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej firmy, należy prędko zdecydować się na consulting.
3
Feb

Prezentuj się, jak należy, kupując dobre produkty, to wpłynie na sukces twojej działalności

pieczątki
Nie powinno być żadnych wątpliwości, że prawidłowa prezencja to dziś podstawa. Tyczy to zarówno osób, jak także zakładów i reprezentujących je pracowników. Właściwy wizerunek to kwestia prestiżu i zdobycia uznania pośród kontrahentów, zatem trzeba popracować nad piękną prezencją.
13
May

Badania satysfakcji i wierności klientów

klienci w sklepie
Autor: bargainmoose
Źródło: http://www.flickr.com
Badania satysfakcji i oddania konsumentów wartościują zadowolenie nabywców z konkretnego towaru wiadomej jednostki. Skala zadowolenia jest zależne od cech artykułu, taktyki łączności prowadzonej przez jednostkę, doznań klienta i jego oczekiwań, żądań wobec towaru.
3
Mar

W wielu marketach wykorzystywany jest telebim

przykładowy telebim reklamowy
Autor: Michael_Spencer
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim mówi klientom o kamerach

Żyjemy w czasach, gdzie już nikogo nie zaskakuje, że calutki czas jesteśmy pod spojrzeniem kamer, które rejestrują większość naszych działań. Jednak od czasu do czasu dzieje się tak, że obywatele zapominają, iż dobre kamery znajdują się też w sklepach, więc nie należy rabować, ponieważ i tak zostaniemy złapani.
Tags:
8
Dec

W jaki sposób można skutecznie wyprzedzić konkurentów

szkolenie z technik sprzedaży
Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
W pracy firm na co dzień liczą się nie jedynie zyski, ale również znacząca jest ciągła analiza konkurencji. Daje to całkowity obraz aktualnych możliwości, co eksperci w bardzo sprytny sposób wykorzystują.
Tags:
26
Sep

Funkcjonalne urządzenia a dostępna obecnie oferta sprzedawcy

monitoring
Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjątkowo atrakcyjne propozycje producenta spotykają się z nadzwyczaj dobrym przyjęciem na rynku. Warto dokładnie przyjrzeć się teraźniejszym możliwościom, które przez naszych fachowców nieprzerwanie są dopracowywane. Dzięki niesamowitym ofertom znaleźć możemy zestaw do monitoringu odpowiedni dla siebie w stu procentach. Nasza grupa specjalistów składa się z dynamicznych zespołów niezwykle ambitnych i doświadczonych pracowników, co nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności.
22
Sep

Oparte na profesjonalnym ustosunkowanie się do wszelkich spraw powiązanych z prowadzeniem różnego typu działalności.

wyceny
Autor: COD Newsroom
Źródło: http://www.flickr.com
Fachowe ustosunkowanie się do wszystkich kwestii związanych z interesami to jedyne rozsądne podejście, niezależnie od tego, jakiego typu interesy by się reprezentowało. Z tego względu, jeżeli komukolwiek faktycznie zależy na fakcie, aby całościowo uchodzić za jednostkę doświadczoną należy przede wszystkim prezentować się odpowiedzialną postawą.
Syndicate content