warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Promocja

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chcesz zainwestować własne pieniądze? Cóż, można śmiało powiedzieć, że możliwości nie brakuje. Weźmy chociażby pod uwagę to by założyć firmę! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mają okazję rozwinąć skrzydła. I chociaż ryzyko w biznesie jest spore, to i tak powinniśmy sobie poradzić.
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczna większość osób świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie spotkamy się z wolnorynkowym ustrojem gospodarczym, co jest bez wątpienia korzystnym rozwiązaniem z co najmniej kilku względów.
26
Mar

Wciąż gazetki promocyjne mamy szansę obejrzeć w internecie

etykietki z przecenami
Źródło: freepik.com
Czy lubimy oglądać gazetki promocyjne?

Nie ma prawdopodobnie jednostki, która nie lubi wykorzystywać z promocji, szczególnie jeśli są one dość spore oraz pozwalają na nabycie w tej samej kwocie znaczniejszej liczby przedmiotów.
15
Oct

Z jakiej przyczyny kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest ważne?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak może nam pomóc Internet do działań promocyjnych firmy? Ten dylemat pojawia się w każdej, nastawionej na sukces i zysk firmie. Internet, jako największe okno na świat jest dziś stale rozwijającym się medium, które przyciąga odbiorców w różnym wieku, o niezwykle zróżnicowanych wymaganiach i zainteresowaniach.
Syndicate content