warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Promocja

5
Feb

Jak rozmnożyć swoje pieniądze?

Sprzątanie biur
Źródło: sprzataniefirm.pl
Chciałbyś zainwestować własne pieniądze? Cóż, można powiedzieć, że alternatyw jest bardzo wiele. Weźmy chociażby pod uwagę to, aby otworzyć biznes! W szczególności Warszawa to miasto, w którym właściciele firm mogą rozwinąć skrzydła. I choć ryzyko w biznesie jest duże, to tak czy siak musimy sobie poradzić.
25
Feb

Funkcja marketingu w obecnym biznesie

biurka w korporacji
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że w zdecydowanej większości krajów na świecie mamy do czynienia z wolnorynkową gospodarką, co jest bez wątpienia dobrym rozwiązaniem z co najmniej paru względów.
26
Mar

Wciąż gazetki promocyjne mamy szansę obejrzeć w internecie

etykietki z przecenami
Źródło: freepik.com
Czy uwielbiamy oglądać gazetki promocyjne?

Nie ma prawdopodobnie osoby, która nie lubi korzystać z promocji, szczególnie kiedy są one dość wielkie i pozwalają na kupienie w takiej samej kwocie większej ilości przedmiotów.
15
Oct

Z jakiej przyczyny kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa jest ważne?

pracownicy
Autor: Mark Warner
Źródło: http://www.flickr.com
Jak może nam pomóc Internet do działań promocyjnych firmy? Ten dylemat pojawia się w każdej, nastawionej na sukces i zysk firmie. Internet, jako największe okno na świat jest dziś stale rozwijającym się medium, które przyciąga odbiorców w różnym wieku, o niezwykle zróżnicowanych wymaganiach i zainteresowaniach.
Syndicate content