warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

należności

29
Dec

Składanie rozliczenia podatkowego – jak się za niego zabrać

podatki, kalkulator
Źródło: pixabay.com
Jak w każdym mieście, tak również i w Olsztynie funkcjonuje urząd zajmujący się regulacjami związanymi z podatkami i opłatami. Jest to miejsce, w którym można uzyskać niezbędne informacje na temat wysokości należności– chociażby z tytułu posiadania nieruchomości.
3
Aug

Komornik z naszym mieści - jak zapewnić sobie efektywną oraz bezpieczną egzekucję, a także profesjonalne licytacje?

komornik
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Przeprowadzenie egzekucji wcale nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, podczas gdy osoba dłużna nie wyraża chęci do efektywnej współpracy. Pragnąc usprawnić sobie uzyskanie wszystkich należności warto skorzystać z pomocy komornika, który za sprawą dużego doświadczenia może zapewnić pełną skuteczność.
13
Nov

Jak osoby fizyczne i spore firmy mogą skutecznie odzyskać dług

dług
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko słyszy się stwierdzenie, że pieniądze szczęścia nie dają, trudno jednak wyobrazić sobie życie bez nich - przecież w supermarketach bułek nie rozdają. Kiedy portmonetka zaczyna świecić pustkami, niektórzy udają się do wujostwa mieszkającego na przeciwko albo dzwonią do przyjaciół. Z pewnością zbierają pieniądze na nowy pojazd samochodowy albo brakuje im 150 zł do dziesiątego.
15
Sep

Przekonaj się jak zgodnie z prawem odzyskać należności od wierzycieli

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją firmę, wówczas kategorycznie świetnie wiesz, jak często można trafić na niesłownych kontrahentów. Niejeden raz kategorycznie już zdarzyło Ci się, że ktoś nie zapłacił Ci w określonym terminie.
Syndicate content