warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

należności

29
Dec

Składanie rozliczenia podatkowego – jak się za niego zabrać

podatki, kalkulator
Źródło: pixabay.com
Jak w każdej miejscowości, tak też i w Olsztynie istnieje urząd zajmujący się regulacjami w zakresie podatków i opłat. Jest to miejsce, w którym można uzyskać niezbędne informacje na temat wysokości należności– przykładowo z tytułu posiadania nieruchomości.
3
Aug

Komornik z naszym mieści - jak zapewnić sobie efektywną oraz bezpieczną egzekucję, a także profesjonalne licytacje?

komornik
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Przeprowadzenie egzekucji wcale nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza, podczas gdy osoba dłużna nie wyraża chęci do efektywnej współpracy. Pragnąc usprawnić sobie uzyskanie wszystkich należności warto skorzystać z pomocy komornika, który za sprawą dużego doświadczenia może zapewnić pełną skuteczność.
13
Nov

Jak osoby fizyczne i spore firmy mogą skutecznie odzyskać dług

dług
Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Często słyszy się wypowiedź, że pieniądze powodzenia nie dają, trudno jednak przedstawiać sobie życie bez nich - przecież w supermarketach chleba nie wręczają za darmo. Kiedy portmonetka zaczyna świecić pustkami, niektóre osoby udają się do dalszego kuzynostwa albo wykonują telefon do znajomych. Z pewnością zbierają pieniądze na nowy samochód albo brakuje im 300 zł do piętnastego.
15
Sep

Przekonaj się jak zgodnie z prawem odzyskać należności od wierzycieli

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz swoją firmę, wówczas kategorycznie świetnie wiesz, jak często można trafić na niesłownych kontrahentów. Niejeden raz kategorycznie już zdarzyło Ci się, że ktoś nie zapłacił Ci w określonym terminie.
Syndicate content