warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kredyty

5
Dec

Nadzorowanie rachunków, udzielanie pożyczek

skąd wziąć pieniądze?
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
Narodowy Bank Polski z siedzibą w Warszawie zaczął własną działalność w 1945r. zastępując ówczesny Bank Polski Spółka Akcyjna. Jest to instytucja finansowa odpowiadająca za funkcjonowanie systemu bankowe w Polsce. Działaniem NBP kieruje prezes, aktualnie jest to Marek Belka.
4
Dec

Usługi bankowe w żadnej sytuacji nie są niewarte zaciekawienia!

Pieniądze, nominał polski
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Zamierzamy pozyskać kredyt w banku - to w każdym przypadku znaczne ryzyko, ale w sumie ten człowiek, który obawia się choćby niewielkiego ryzyka, tak naprawdę nie zajedzie za daleko. I właśnie dlatego doskonałym rozwiązaniem jest to by mimo wszystko nie bać się kredytów. Bez paniki - niemal każda dorosła persona uzyskała przynajmniej raz w ciągu życia kredyt. Można w sumie powiedzieć, iż aktualny świat jest tak skonstruowany, że wielce ciężko funkcjonować bez korzystania z usług świadczonych przez banki.
4
Dec

Rozwijanie się sektora rolniczego w kraju

obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Szanse wiążące się z dziedziną taką jak kredyty są bardzo szerokie oraz nieustannie się poszerzają. Mnogość możliwości do wyboru oraz spore zaangażowanie specjalistów w stwarzanie coraz bardziej dogodnych warunków mają przełożenie na ogromne zaciekawienie tym tematem. W szczególności na korzyść rolniczych kredytów przemawia atrakcyjne oprocentowanie i imponujące oferty. Wskazane jest stawiać na wypróbowane oferty, które idealnie spełniają swoje zadanie, co stwierdzić można po zadowoleniu klientów.
4
Dec

Co musimy wiedzieć zanim wybierzemy się do banku?

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - naturalnie dbają o własny wizerunek, najczęściej pracownicy są sympatyczni, kompletnie inni, niźli stereotypowy pracownik budżetówki. Jednak to wyłącznie miła otoczka! Prawda jest taka, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy mocno żałować własnej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega profesjonalnie. Sorry, tak jest. Taki mamy klimat.
14
Sep

Posiadanie własnej firmy – skąd można dziś uzyskać pieniądze na jej rozwój?

spotkanie firmowe
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo osób decyduje się współcześnie na zrezygnowanie z pracy na etacie. Czemu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że chcą własnoręcznie pracować na swój sukces. Jeżeli ktoś ma naprawdę dosyć interesujący pomysł i jest przygotowany na ciężką pracę, z pewnością będzie prowadził firmę przynoszącą wysokie zyski. Niestety, sporą przeszkodą w prowadzeniu działalności gospodarczej jest brak koniecznych środków na kupno materiałów, maszyn, zatrudnienie pracowników czy wynajęcie biura. Na szczęście, młodzi przedsiębiorcy mają dziś do dyspozycji kilka ciekawych rozwiązań.
28
Apr

Praktyczne finansowe rozwiązanie, które w dłuższej perspektywie czasowej oferuje korzyści

bankonoty i monety
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zapewne chciałby, jeśli to możliwe, poprawić nieco komfort swojego życia. Nie mowa tu o rewolucji, lecz mowa tu o drobnej zmianie, która byłaby zapewne miłym dodatkiem do obecnego stanu.
Tags:
24
Feb

W sytuacji gdy bank zdyskwalifikował wniosek o pożyczkę, zwróć się do instytucji parabankowej

Monety
Autor: Fridl
Źródło: http://www.flickr.com
Przydarzają się czasem okoliczności, kiedy brakuje nam pieniędzy na wszystkie rachunki. Zdarza się, że nasze finanse tak kuleją, że tracimy płynność budżetową - np. przez za dużo kredytów uiszczanych w tym samym czasie.
15
Oct

Jakich rzeczy należy unikać, aby uniknąć egzekucji komornika

Pieniądze dla małych firm
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nieopłacanych długów dotyka wiele osób, niekiedy znajdują się oni w takich sytuacjach bez swojej winy. Wystarczy jakiś wypadek albo utrata pracy i może pojawić się kłopot z systematycznym spłacaniem zobowiązań.
27
Nov

Jak dobrze jest zaciągnąć szybką pożyczkę?

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu ludzkim często występują momenty, w których pojawia się nagła potrzeba dodatkowych pieniędzy. Mogą to być różnorodne problemy i wypadki, jak przykładowo uraz, którego skutki można leczyć wyłącznie za pomocą drogiego zabiegu operacyjnego w innym kraju. Bywają również mniej dramatyczne przyczyny tego rodzaju konieczności. Niekiedy bierze się przykładowo pożyczki pod zastaw samochodów dla opłacenia wakacyjnego wyjazdu.
Syndicate content