warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wisp.edu.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kredyty

5
Dec

Nadzorowanie rachunków, udzielanie pożyczek

skąd wziąć pieniądze?
Autor: Andrius Repsys
Źródło: http://www.flickr.com
NBP z siedzibą w Warszawie zaczął swoją działalność w 1945r. zmieniając były Bank Polski Spółka Akcyjna. Jest to instytucja finansowa odpowiadająca za działalność systemu bankowe w Polsce. Działaniem NBP zarządza prezes, aktualnie jest to Marek Belka.
4
Dec

Usługi bankowe w żadnej sytuacji nie są niewarte zaciekawienia!

Pieniądze, nominał polski
Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Chcielibyśmy wziąć kredyt bankowy - to zawsze spore ryzyko, ale w sumie ten osobnik, który boi się choćby niewielkiego ryzyka, w sumie nie zajedzie za daleko. I dlatego strzałem w dziesiątkę jest to by jakby nie patrzeć nie obawiać się banków. Spokojnie - niemalże każda pełnoletnia persona uzyskała przynajmniej raz w ciągu swojego życia jakiś kredyt. Można powiedzieć, iż aktualny świat jest w taki sposób stworzony, że bardzo trudno żyć bez skorzystania z usług świadczonych przez banki.
4
Dec

Rozwijanie się sektora rolniczego w kraju

obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Szanse wiążące się z dziedziną taką jak kredyty są szczególnie szerokie i ciągle się poszerzają. Mnogość propozycji do wyboru oraz niemałe zaangażowanie specjalistów w stwarzanie coraz bardziej dogodnych warunków mają przełożenie na ogromne zainteresowanie tą tematyką. Szczególnie na korzyść rolniczych kredytów przemawia korzystne oprocentowanie czy imponujące oferty. Wskazane jest stawiać na sprawdzone oferty, jakie znakomicie spełniają swoje zadanie, co stwierdzić można po zadowoleniu klientów.
4
Dec

Co musimy wiedzieć zanim wybierzemy się do banku?

pieniądze i karty kredytowe
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystkie banki zdecydowanie nie są miłymi instytucjami - naturalnie dbają o własny wizerunek, najczęściej pracownicy są sympatyczni, kompletnie inni, niźli stereotypowy pracownik budżetówki. Jednak to wyłącznie miła otoczka! Prawda jest taka, że jeśli nie chcielibyśmy po podpisaniu umowy mocno żałować własnej decyzji, uskarżać się na los, musimy do tego wszystkiego podejść mega profesjonalnie. Sorry, tak jest. Taki mamy klimat.
14
Sep

Posiadanie własnej firmy – skąd można dziś uzyskać pieniądze na jej rozwój?

spotkanie firmowe
Autor: U.S. Army RDECOM
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób decyduje się dzisiaj na zrezygnowanie z pracy na etacie. Z jakiego powodu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że chcą samodzielnie pracować na własny sukces. Jeśli ktoś ma rzeczywiście dosyć oryginalny pomysł i jest przygotowany na ciężką pracę, z pewnością będzie prowadził firmę zapewniającą duże zyski. Niestety, poważną przeszkodą w prowadzeniu działalności gospodarczej jest brak koniecznych środków na kupno tworzyw, maszyn, zatrudnienie pracowników czy wynajęcie biura. Na szczęście, młodzi przedsiębiorcy mają obecnie do dyspozycji kilka korzystnych rozwiązań.
28
Apr

Praktyczne finansowe rozwiązanie, które w dłuższej perspektywie czasowej oferuje korzyści

bankonoty i monety
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zapewne chciałby, jeśli to możliwe, poprawić trochę wygodę swojego życia. Nie mowa tu o rewolucji, lecz myślimy tu o niedużej zmianie, która byłaby zapewne miłym dodatkiem do naszego obecnego stanu.
Tags:
24
Feb

W sytuacji gdy bank zdyskwalifikował wniosek o pożyczkę, zwróć się do instytucji parabankowej

Monety
Autor: Fridl
Źródło: http://www.flickr.com
Trafiają się niekiedy sytuacje, gdy brakuje nam funduszy na wszystkie wydatki. Bywa, że nasze finanse tak kuleją, że tracimy biegłość budżetową - np. przez za dużo kredytów uiszczanych na raz.
15
Oct

Jakich rzeczy należy unikać, aby uniknąć egzekucji komornika

Pieniądze dla małych firm
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nieopłacanych długów dotyka wiele osób, niekiedy znajdują się oni w takich sytuacjach bez swojej winy. Wystarczy jakiś wypadek albo utrata pracy i może pojawić się kłopot z systematycznym spłacaniem zobowiązań.
27
Nov

Jak dobrze jest zaciągnąć szybką pożyczkę?

monety
Autor: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu ludzkim często zdarzają się momenty, kiedy pojawia się natychmiastowa potrzeba dodatkowej gotówki. Mogą to być różnorodne sytuacje i wypadki, jak przykładowo uraz, którego konsekwencje można leczyć jedynie za pomocą drogiego zabiegu operacyjnego w innym kraju. Bywają również mniej dramatyczne przyczyny tego rodzaju konieczności. Czasami brane są przykładowo pożyczki pod zastaw samochodów w celu sfinansowania wyjazdu na urlop.
Syndicate content